Oficiálne stránky závodu
facebook tatry derby
telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Rudorfer Michael AT 6 ks OK X OK
2 Gratzer Marco AT 6 ks OK X OK
3 Steiner Alfred AT 5 ks OK OK OK
4 Gratzer Werner AT 5 ks OK X OK
5 Nöres Kurt AT 14 ks OK X OK
6 Taem Demaj & Osmani AT 6 ks OK X OK
7 Demaj Nikoll AT 7 ks OK X OK
8 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
9 Steirer Heinrich AT 5 ks OK X OK
10 Ronny De Muynck Pigeons BELG 6 ks OK OK OK
11 EMIEL DENYS BELG 6 ks OK X OK
12 KERKHOVE WIM BELG 6 ks OK OK OK
13 Jud Roman CH 3 ks OK X OK
14 OSKAR ANDERHUB CH 9 ks OK X OK
15 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen CHINA 6 ks OK X OK
16 Marjanovič Robert CRO 6 ks OK X OK
17 Suchan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
18 Konopík Jiří CZ 5 ks OK X OK
19 Táborský Vladimír CZ 15 ks OK X OK
20 Špilar Václav CZ 5 ks OK OK OK
21 Charypar Vladimír CZ 4 ks OK OK OK
22 Bechyně Radek CZ 5 ks OK OK OK
23 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks OK OK OK
24 Bumba Jiří CZ 3 ks OK OK OK
25 TEAM Mayer + Černý CZ 5 ks OK X OK
26 Horák Filip CZ 3 ks OK OK OK
27 Sládek + MIKROP CZ 6 ks OK X X
28 Kotas Vladimír CZ 6 ks OK X OK
29 Slavík Václav CZ 5 ks OK X OK
30 Berdychová + MIKROP CZ 6 ks OK X X
31 Severa Miroslav CZ 5 ks OK OK OK
32 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks OK OK OK
33 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
34 Dvožák Jiří CZ 7 ks OK X OK
35 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks OK OK OK
36 Ivan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
37 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks OK X OK
38 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks OK X X
39 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks OK OK OK
40 Kubáček Lubomír CZ 9 ks OK X X
41 Becha Lubomír CZ 5 ks OK X OK
42 Bojko Stanislav CZ 5 ks OK OK OK
43 Filipi TEAM CZ 2 ks OK OK OK
44 Macháč + Miklas CZ 5 ks OK X OK
45 Team Kadlec + Černý CZ 2 ks OK X OK
46 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks OK OK OK
47 Bratia Uherkovi CZ 5 ks OK OK OK
48 Bartos Radek CZ 6 ks OK X OK
49 Jakubčík Petr CZ 2 ks OK X OK
50 Braňka Standa CZ 5 ks OK OK OK
51 Poláček Milan CZ 4 ks OK OK OK
52 Galschneider Peter CZ 5 ks OK X OK
53 Diemar Kaiser DE 7 ks OK OK OK
54 Team: C.Schwam+M.Wiesnet DE 10 ks OK OK OK
55 Behlke Andreas DE 7 ks OK OK OK
56 Ulberger Karl DE 5 ks OK OK OK
57 Team Weis DE 12 ks OK OK OK
58 Team Nickel DE 3 ks OK OK OK
59 Moller Andreas DE 12 ks OK X OK
60 Boke Jurgen DE 4 ks OK X OK
61 Sieckmann Heiko DE 10 ks OK OK OK
62 Dieter Siebert + Chen Yue DE 6 ks OK X X
63 Team ,,Trepte Arndt & Marcus DE 6 ks OK OK OK
64 Familie Soellner DE 8 ks OK X OK
65 Racing Team Kiessner-Englert DE 6 ks OK OK OK
66 Team Neubauer & Roehl DE 3 ks OK OK OK
67 Hienzsch Frank DE 4 ks OK OK OK
68 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN DE 11 ks OK OK OK
69 WINGS 2 WIN DE 12 ks OK X OK
70 Klein Tadeusz DE 4 ks OK X OK
71 Schuetze Joern DE 18 ks OK OK OK
72 MOHAMEDE RIDA GZOULY ESP 30 ks OK X X
73 Demők team ZO Tomášovce HU, SK 6 ks OK X OK
74 Faragó Zoltán HUNG 3 ks OK X OK
75 Komárom Fortuna HUNG 5 ks OK OK OK
76 Szabó Attila HUNG 5 ks OK X OK
77 Pintér Potter Pigeons HUNG 7 ks OK X OK
78 Bársony Mihály HUNG 5 ks OK OK OK
79 Tóth Péter HUNG 5 ks OK OK OK
80 Viglidan Peter&Monika HUNG 6 ks OK X OK
81 Klauz Attila HUNG 3 ks OK OK OK
82 Laszlo-Molnar Team HUNG 6 ks OK OK OK
83 J.Varga Attila HUNG 5 ks OK X OK
84 Averesch - Palomablue NL 10 ks OK X OK
85 Gerard van der Heide & Randy Vollebeek NL 6 ks OK OK OK
86 Wim en Benno Klomp NL 6 ks OK OK OK
87 Visser - Maijbom NL 6 ks OK OK OK
88 Bert Plog NL 10 ks OK X OK
89 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks OK X OK
90 Zon Krzysztof PL 5 ks OK X OK
91 Tocky Jan PL 5 ks OK X OK
92 Chmielewski Rafał PL 5 ks OK X OK
93 Tom Tom PL 5 ks OK OK OK
94 Team Jania-Lach PL 6 ks OK X X
95 BRACIA Potoczny PL 5 ks OK X OK
96 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
97 Maziarz Racing Team A PL 6 ks OK X X
98 Maziarz Racing Team B PL 6 ks OK X X
99 ORL MAZURY PL 6 ks OK X X
100 Bochenczak Jan PL 6 ks OK X X
101 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks OK X OK
102 GIEWONT Team A PL 6 ks OK X X
103 Para Stanislaw PL 6 ks OK X OK
104 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks OK X OK
105 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks OK OK OK
106 Team Krzysiek PL 5 ks OK OK OK
107 TEAM KWASNICKI WOJCI PL 6 ks OK OK OK
108 OLR MALOPOLSKA FCI PL 6 ks OK X OK
109 Skawinski Dariusz PL 3 ks OK X X
110 Walachnia Pawel PL 2 ks OK OK OK
111 Silesia Team PL 12 ks OK X OK
112 Super Golab.pl PL 6 ks OK X OK
113 STEPNIEWSKI L.K.K. PL 6 ks OK X X
114 Team Lach - Jania PL 6 ks OK X X
115 Porto Pedro Portuguese 12 ks OK X X
116 Bieniek Family Loft SE 5 ks OK OK OK
117 Sekulová Silvia SK 3 ks OK X OK
118 Nochta Štefan SK 6 ks OK X OK
119 Toman Milan SK 2 ks OK OK OK
120 Griga´+ Vrabel SK 5 ks OK X OK
121 KYZEK Stefan SK 3 ks OK OK OK
122 Kašuba + Zemam SK 5 ks OK X OK
123 Kašuba Richard SK 3 ks OK X OK
124 Marčan TEAM SK 6 ks OK X OK
125 Valiga Antonín SK 5 ks OK X OK
126 Marton TEAM J & I SK 5 ks OK X OK
127 Vašíček Pavel SK 10 ks OK X OK
128 DOLINSKY IVAN SK 3 ks OK OK OK
129 Vlado + Jožko-ORAVA SK 10 ks OK OK OK
130 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
131 MIJAD SK 5 ks OK X X
132 Pleva Miroslav + Peter SK 4 ks OK X X
133 ŠTAFEN Jan SK 6 ks OK X X
134 M+M+M TEAM SK 5 ks OK X OK
135 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
136 Cmorej Matúš SK 5 ks OK X OK
137 Duriš Luboš SK 3 ks OK X X
138 Las Vladimir SK 5 ks OK X OK
139 Šaradin Peter SK 8 ks OK X OK
140 Jarošinec + Havranek SK 5 ks OK X OK
141 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
142 Kukučka Roman SK 5 ks OK OK OK
143 Franek Lukáš SK 2 ks OK X OK
144 Štefániková Mária SK 5 ks OK X OK
145 Mokoš Marek SK 2 ks OK X OK
146 Štaubert ADOLF SK 2 ks OK OK OK
147 Komár Team SK 5 ks OK X OK
148 BCHB TEAM SK 5 ks OK X OK
149 Molnár Martin SK 6 ks OK X X
150 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X X
151 Magušin G&L SK 6 ks OK X X
152 ROBIS s.r.o. SK 5 ks OK X OK
153 Jsovský Jozef + Ľubomír SK 6 ks OK X X
154 Beňák Vladimír SK 5 ks OK X OK
155 Blanárik + Mareček SK 5 ks OK X OK
156 RH TEAM B SK 5 ks OK X X
157 Hreuš Jozef SK 2 ks OK X OK
158 Flimel Miroslav SK 10 ks OK X X
159 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks OK OK OK
160 Fačko Vladimír SK 5 ks OK X OK
161 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
162 Vojtko Milan SK 5 ks OK X X
163 Bindas Štefan ml. SK 5 ks OK X OK
164 Stacho Jan SK 3 ks OK X OK
165 Laštík Štefan SK 2 ks OK OK OK
166 Kováč Andrej SK 6 ks OK X OK
167 MILITARY EXTREM Loft SK 4 ks OK X OK
168 Kováč Jozef ml. SK 5 ks OK X OK
169 Pavčo+Miškovič Team SK 6 ks OK X OK
170 Richtarik Milan SK 12 ks OK X OK
171 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 6 ks OK OK OK
172 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
173 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X X
174 Pajta Vladimír SK 10 ks OK X X
175 Gemeľa Štefan SK 10 ks OK X OK
176 Socha Libor SK 5 ks OK X OK
177 LEDZMI TEAM SK 6 ks OK X X
178 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
179 Švec Jozef SK 10 ks OK OK OK
180 Smolka Jan SK 2 ks OK X OK
181 Rybár Lubomír SK 5 ks OK OK OK
182 Hatala Marcel SK 5 ks OK X X
183 Sušienkovci Team SK 5 ks OK X OK
184 Blaženec Štefan SK 5 ks OK X OK
185 Kopas Michal SK 3 ks OK OK OK
186 Martis + Barabas SK 5 ks OK X X
187 Kasan Jozef SK 2 ks OK X X
188 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
189 Drabiscak Peter SK 5 ks OK X OK
190 Pažitný Jozef SK 3 ks OK X OK
191 Prihoda Franťišek st. SK 2 ks OK X OK
192 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
193 Iskra Jozef SK 5 ks OK X OK
194 Vydra Jozef SK 4 ks OK X OK
195 Kacian Peter Sk 2 ks OK OK OK
196 Struhačka Ivan SK 5 ks OK X OK
197 Kasan Slavomir SK 3 ks OK X X
198 Varga Jan SK 2 ks OK OK OK
199 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
200 Abrahám Jan SK 2 ks OK OK OK
201 Demko Jozef SK 2 ks OK OK OK
202 Olajec Jozef SK 2 ks OK OK OK
203 Legin Štefan&Peter SK 2 ks OK OK OK
204 Vreštiak Jan SK 6 ks OK X X
205 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks OK X OK
206 Kováč st. Jozef SK 5 ks OK X OK
207 Parčiš Jan SK 10 ks OK X OK
208 Lovič Rudolf SK 4 ks OK X OK
209 SEDLAK Miroslav SK 5 ks OK OK OK
210 Forgáč František SK 2 ks OK OK OK
211 Gažiová Jitka SK 2 ks OK X OK
212 FABIO TEAM SK 5 ks OK OK OK
213 Záchenský František SK 3 ks OK X OK
214 Hricik Juraj SK 5 ks OK OK OK
215 TEAM Milan a Saška SK 5 ks OK X OK
216 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X OK
217 Kanás Peter SK 4 ks OK OK OK
218 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks OK X OK
219 VASIL JAN SK 6 ks OK OK OK
220 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks OK X OK
221 Selecký Juraj SK 5 ks OK OK OK
222 Šimko Jan SK 5 ks OK OK OK
223 Selecký Jan SK 5 ks OK OK OK
224 Pelech Marián SK 5 ks OK OK OK
225 TEAM Karel SK 5 ks OK X OK
226 Klimčík Anton SK 5 ks OK X OK
227 Kšenzuliak Michal SK 3 ks OK X X
228 Bella J+D SK 2 ks OK OK OK
229 Sakala Jozef SK 3 ks OK OK OK
230 Masters Beskyd SK 8 ks OK X OK
231 Trebostovo TEAM SK 8 ks OK X OK
232 Sadloň Michal SK 10 ks OK X OK
233 Semančík Peter SK 4 ks OK X OK
234 Koscenik Jozef SK 5 ks OK X OK
235 Kalousek S+M SK 3 ks OK OK OK
236 JUDr.Križanovič+ Kavčiak V. SK 5 ks OK X X
237 ŽABKA Miroslav SK 5 ks OK X OK
238 Hrozen Peter SK 6 ks OK X X
239 Team TEXAS SK 5 ks OK X OK
240 Košťál Jozef SK 8 ks OK X OK
241 Bugyi Štefan SK 5 ks OK OK OK
242 Zubaj Viktor SK 10 ks OK X X
243 Mišák Dušan SK 2 ks OK X OK
244 Lesnický Jozef SK 5 ks OK X OK
245 Neupauer Patrik SK 3 ks OK OK OK
246 Suriak Ján SK 2 ks OK X X
247 Pilný Anton SK 3 ks OK X OK
248 Gaššo Anton SK 3 ks OK X OK
249 Kolodzej Jozef SK 4 ks OK X X
250 Holenda Peter SK 2 ks OK X OK
251 Potančok Dušan SK 2 ks OK OK OK
252 Labanc Slavomír SK 2 ks OK X OK
253 Adamov Branislav SK 5 ks OK X OK
254 Pitas Palo+Jožo SK 4 ks OK X OK
255 Tím Kmeť M.+ Labon M & J SK 2 ks OK X OK
256 Vároš Jozef SK 2 ks OK X OK
257 Varmus M. 79 loft SK 6 ks OK X OK
258 Krajci Július SK 3 ks OK X X
259 Bučo Peter SK 2 ks OK X OK
260 Sedlák Eugen SK 7 ks OK X OK
261 KAMAS TEAM SK 5 ks OK X OK
262 JANEK JURAJ SK 2 ks OK OK OK
263 Košta Celestín SK 6 ks OK X OK
264 B&C Team SK 6 ks OK OK OK
265 ANTOL + ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
266 Hudák Miroslav SK 3 ks OK X OK
267 Sabol Milan SK 2 ks OK X OK
268 PP + LL TEAM SK 2 ks OK X OK
269 Kmec Jozef SK 3 ks OK OK OK
270 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
271 Team Ilavský & Feri,Neto,Janči SK 5 ks OK X OK
272 Dorinský Jan + Jakub SK 2 ks OK OK OK
273 Nahalka Matej Sk 5 ks OK X X
274 TEAM ZO Markušovce + Jánošík SK 5 ks OK X OK
275 Smieskova Maria SK 4 ks OK OK OK
276 Zaduban Anton SK 4 ks OK X OK
277 Václav Lubomír SK 5 ks OK OK OK
278 Kras Martin SK 4 ks OK OK OK
279 Javor Štefan SK 4 ks OK X OK
280 Grobarcik Milan SK 6 ks OK OK OK
281 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
282 Brzy Jozef SK 5 ks OK X OK
283 Holický Peter SK 5 ks OK OK OK
284 Bulejko Marian SK 3 ks OK X OK
285 Detári Jozef SK 5 ks OK OK OK
286 Jánoš Ladislav SK 5 ks OK OK OK
287 Majdák Michal SK 5 ks OK X OK
288 . Labon Matúš & Jakub SK 12 ks OK X OK
289 Svoreň Juraj + Lucia SK 3 ks OK X OK
290 Vilcko Bodnar SK 5 ks OK X OK
291 Brzuľa Ondrej SK 5 ks OK OK OK
292 Miklošik Daniel SK 3 ks OK X X
293 Horvath Ladislav SK 3 ks OK X OK
294 Bodnar Lubo SK 10 ks OK X OK
295 PJ Pigeons SK 5 ks OK X X
296 Pisko Miloslav SK 2 ks OK OK OK
297 Zicho Jan SK 1 ks OK X OK
298 Dynasty-Sion J & I SK-CH 5 ks OK OK OK
299 Ločniškar Srečko SLO 6 ks OK X OK
300 KARAKURT PIGEONS TR 17 ks OK X X
Spolu:   300 1593 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX