facebook tatry derby FCI GrandPrix
Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Rudorfer Michael AT 10 ks X X X
2 Marjanovič Robert AT 6 ks X X X
3 Konopík Jiří CZ 6 ks X X X
4 Táborský Vladimír CZ 15 ks X X X
5 Špilar Václav CZ 4 ks X X X
6 Charypar Vladimír CZ 5 ks X X X
7 Bechyně Radek CZ 5 ks X X X
8 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks X X X
9 Bumba Jiří CZ 3 ks X X X
10 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
11 Pocedič Pavel CZ 3 ks X X X
12 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
13 Horák Filip CZ 4 ks X X X
14 Sládek + MIKROP CZ 10 ks X X X
15 Kotas Vladimír CZ 6 ks X X X
16 Slavík Václav CZ 5 ks X X X
17 Berdychová + MIKROP CZ 10 ks X X X
18 Severa Miroslav CZ 5 ks X X X
19 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks X X X
20 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
21 Dropa Július CZ 5 ks X X X
22 Dvožák Jiří CZ 5 ks X X X
23 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
24 Příkazský Jan CZ 5 ks X X X
25 Ivan Miroslav CZ 5 ks X X X
26 Kohoutek B.+ M. CZ 6 ks X X X
27 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks X X X
28 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
29 Kubáček Lubomír CZ 10 ks X X X
30 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
31 Bojko Stanislav CZ 5 ks X X X
32 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
33 Herynek Jiří CZ 5 ks X X X
34 Galschneider Peter CZ 5 ks X X X
35 Celine Sun+ Skrbek Marek CZ 10 ks X X X
36 Čejka Václav CZ 5 ks X X X
37 Macháč Marek CZ 5 ks X X X
38 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks X X X
39 Hort Leoš CZ 5 ks X X X
40 Truksa Vítězslav CZ 5 ks X X X
41 Payk Waldemar DE 6 ks X X X
42 Team: C.Schwam+M.Wie DE 10 ks X X X
43 Behlke Andreas DE 12 ks X X X
44 Schleifer Ralph DE 10 ks X X X
45 Faragó Zoltán HUNG 3 ks X X X
46 Komárom Fortuna HUNG 5 ks X X X
47 J.Varga Attila HUNG 5 ks X X X
48 ÉLO Szilveszter HUNG 5 ks X X X
49 Szabó Attila HUNG 5 ks X X X
50 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks X X X
51 Tocky Jan PL 5 ks X X X
52 Chmielewski Rafał PL 5 ks X X X
53 Tom Tom PL 5 ks X X X
54 BARANOWSKI TEAM PL 5 ks X X X
55 Jania-Lach Team PL 12 ks X X X
56 BRACIA Potoczny PL 5 ks X X X
57 Gabris Jozef PL 5 ks X X X
58 Tempka Mariusz PL 5 ks X X X
59 Maziarz Racing Team A PL 12 ks X X X
60 Maziarz Racing Team B PL 12 ks X X X
61 ORL MAZURY PL 10 ks X X X
62 Bochenczak Jan PL 6 ks X X X
63 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks X X X
64 GIEWONT Team A PL 5 ks X X X
65 GIEWONT Team B PL 5 ks X X X
66 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks X X X
67 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks X X X
68 Bieniek Family Loft SE 5 ks X X X
69 Sekulová Silvia SK 2 ks X X X
70 Nochta Štefan SK 5 ks X X X
71 Toman Milan SK 2 ks X X X
72 Griga Matus SK 3 ks X X X
73 KYZEK Stefan SK 3 ks X X X
74 Kašuba + Zemam SK 5 ks X X X
75 Kašuba Richard SK 3 ks X X X
76 Marčan Vladimír SK 10 ks X X X
77 Marčan Lukáš SK 10 ks X X X
78 Valiga Antonín SK 5 ks X X X
79 Marton TEAM J & I SK 5 ks X X X
80 Vašíček Pavel SK 10 ks X X X
81 DOLINSKY IVAN SK 3 ks X X X
82 Vlado + Jožko-ORAVA SK 15 ks X X X
83 Military Extreme Loft SK 6 ks X X X
84 Škvarka Viliam SK 5 ks X X X
85 MIJAD SK 3 ks X X X
86 Pleva Miroslav + Peter SK 6 ks X X X
87 ŠTAFEN Jan SK 6 ks X X X
88 M+M+M TEAM SK 5 ks X X X
89 Novák Pavel SK 5 ks X X X
90 Cmorej Matúš SK 5 ks X X X
91 Bollo Július SK 3 ks X X X
92 Jendrichovský Peter SK 5 ks X X X
93 Las Vladimir SK 5 ks X X X
94 Šaradin Peter SK 5 ks X X X
95 Havránek Jozef SK 2 ks X X X
96 Jarošinec Ivan SK 5 ks X X X
97 Maľa Stano SK 2 ks X X X
98 Kukučka Roman SK 3 ks X X X
99 Vavro Michal SK 3 ks X X X
100 Štefániková Mária SK 5 ks X X X
101 Mokoš Marek SK 2 ks X X X
102 Štaubert ADOLF SK 4 ks X X X
103 Beno Jan SK 2 ks X X X
104 Kočiš + Marčan SK 6 ks X X X
105 BCHB TEAM SK 5 ks X X X
106 Molnár Martin SK 6 ks X X X
107 PERUN RACING TEAM SK 3 ks X X X
108 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
109 Magušin G&L SK 6 ks X X X
110 ROBIS s.r.o. SK 6 ks X X X
111 Jsovský Jozef+Ľubomír SK 6 ks X X X
112 Beňák Vladimír SK 6 ks X X X
113 Blanárik Peter SK 6 ks X X X
114 Lenka TEAM SK 5 ks X X X
115 Roman TEAM SK 5 ks X X X
116 Ďurech Ivan SK 5 ks X X X
117 Flimel Miroslav SK 6 ks X X X
118 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks X X X
119 Fačko Vladimír SK 5 ks X X X
120 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
121 Vojtko Milan SK 5 ks X X X
122 Bindas Štefan ml. SK 5 ks X X X
123 Stacho Jan SK 6 ks X X X
124 Vesely Ján SK 2 ks X X X
125 Kováč Andrej SK 6 ks X X X
126 Dena TEAM SK 5 ks X X X
127 Kováč Jozef ml. SK 6 ks X X X
128 Miškovič Igor SK 6 ks X X X
129 Richtarik Milan SK 12 ks X X X
130 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 5 ks X X X
131 Roman Štefan SK 5 ks X X X
132 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
133 Sedláčková Nikoleta SK 5 ks X X X
134 Pajta Vladimír SK 10 ks X X X
135 Gemeľa Štefan SK 10 ks X X X
136 Socha Libor SK 5 ks X X X
137 LEDZMI TEAM SK 6 ks X X X
138 Pleško Štefan SK 5 ks X X X
139 Švec Jozef SK 10 ks X X X
140 Smolka Jan SK 5 ks X X X
141 Rybár Lubomír SK 5 ks X X X
142 Hatala Marcel SK 5 ks X X X
143 Sušienka Martin SK 4 ks X X X
144 Hrehuš Jozef SK 2 ks X X X
145 Sklenar Ladislav SK 5 ks X X X
146 Kopas Michal SK 3 ks X X X
147 Martis Lubomír SK 5 ks X X X
148 Kasan Jozef SK 4 ks X X X
149 Kasan Dušan SK 3 ks X X X
150 Balvoň Michal SK 5 ks X X X
151 Drabiscak Peter SK 5 ks X X X
152 Pažitný Jozef SK 5 ks X X X
153 Prihoda Franťišek st. SK 3 ks X X X
154 Urban Eduard SK 2 ks X X X
155 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
156 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
157 Kacian Peter Sk 2 ks X X X
158 Struhačka Ivan SK 10 ks X X X
159 RYVA.sk . SK 5 ks X X X
160 Kasan Slavomir SK 3 ks X X X
161 Macejko Rastislav SK 3 ks X X X
162 Macejková Andrea SK 3 ks X X X
163 Macaš Štefan SK 3 ks X X X
164 Pavla Jan SK 4 ks X X X
165 Baniari Augustín SK 2 ks X X X
166 Demko Jozef SK 2 ks X X X
167 Olajec Jozef SK 2 ks X X X
168 Legin Štefan SK 2 ks X X X
169 Vreštiak Jan SK 6 ks X X X
170 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks X X X
171 Horvath Ladislav SK 3 ks X X X
172 Kováč st. Jozef SK 5 ks X X X
173 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
174 Lovič Rudolf SK 5 ks X X X
175 Fiala Alexander+Tomáš SK 5 ks X X X
176 Forgáč František SK 5 ks X X X
177 Gažiová Jitka SK 4 ks X X X
178 FABIO TEAM SK 5 ks X X X
179 Záchenský František SK 3 ks X X X
180 Hricik Juraj SK 5 ks X X X
181 Kulka Milan SK 3 ks X X X
182 Baloga Stanislav SK 2 ks X X X
183 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
184 Kanás Peter SK 2 ks X X X
185 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks X X X
186 VASIL JAN SK 6 ks X X X
187 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks X X X
188 Selecký Juraj SK 5 ks X X X
189 Šimko Jan SK 5 ks X X X
190 Selecký Jan SK 5 ks X X X
191 Pelech Marián SK 5 ks X X X
192 TIM-PAVLIČKOVI LACO- MAREK SK 4 ks X X X
193 TEAM Karel SK 5 ks X X X
194 Tóth Jan SK 5 ks X X X
195 Kšenzuliak Michal SK 3 ks X X X
196 Bella J+D SK 3 ks X X X
197 Korec Jozef st.+ml. SK 4 ks X X X
198 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
199 Masters Beskyd SK 8 ks X X X
200 Trebostovo TEAM SK 6 ks X X X
201 Sadloň Michal SK 10 ks X X X
202 Semančík Peter SK 4 ks X X X
203 Koscenik Jozef SK 5 ks X X X
204 Bodnar Lubo SK 10 ks X X X
205 Kalousek S+M SK 3 ks X X X
206 Križanovič+ Kavčiak SK 6 ks X X X
207 ŽABKA Miroslav SK 3 ks X X X
208 Hrozen Peter SK 5 ks X X X
209 Košťál Jozef Sk 3 ks X X X
210 Bugyi Štefan SK 4 ks X X X
211 Plačko + Gaňa SK 10 ks X X X
212 Zubaj Viktor SK 10 ks X X X
213 Mišák Dušan SK 2 ks X X X
214 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
215 Team TEXAS Slovensko 5 ks X X X
216 Miroslav Sedlák Slovensko 5 ks X X X
217 Zivic Aleksandar & Ilija Srb 5 ks X X X
218 Rakovci Yosup UKR 5 ks X X X
Spolu:   218 1169 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX