facebook tatry derby FCI GrandPrix
Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Rakovci Yosup UKR 5 ks X X X
2 Zivic Aleksandar & Ilija Srb 5 ks X X X
3 Team TEXAS Slovensko 5 ks X X X
4 Miroslav Sedlák Slovensko 5 ks X X X
5 Sekulová Silvia SK 2 ks X X X
6 Nochta Štefan SK 5 ks X X X
7 Toman Milan SK 2 ks X X X
8 Griga Matus SK 3 ks X X X
9 KYZEK Stefan SK 3 ks X X X
10 Kašuba + Zemam SK 5 ks X X X
11 Kašuba Richard SK 3 ks X X X
12 Marčan Vladimír SK 10 ks X X X
13 Marčan Lukáš SK 10 ks X X X
14 Valiga Antonín SK 5 ks X X X
15 Marton TEAM J & I SK 5 ks X X X
16 Vašíček Pavel SK 10 ks X X X
17 DOLINSKY IVAN SK 3 ks X X X
18 Vlado + Jožko-ORAVA SK 15 ks X X X
19 Military Extreme Loft SK 6 ks X X X
20 Škvarka Viliam SK 5 ks X X X
21 MIJAD SK 3 ks X X X
22 Pleva Miroslav + Peter SK 6 ks X X X
23 ŠTAFEN Jan SK 6 ks X X X
24 M+M+M TEAM SK 5 ks X X X
25 Novák Pavel SK 5 ks X X X
26 Cmorej Matúš SK 5 ks X X X
27 Bollo Július SK 3 ks X X X
28 Jendrichovský Peter SK 5 ks X X X
29 Las Vladimir SK 5 ks X X X
30 Šaradin Peter SK 5 ks X X X
31 Havránek Jozef SK 2 ks X X X
32 Jarošinec Ivan SK 5 ks X X X
33 Maľa Stano SK 2 ks X X X
34 Kukučka Roman SK 3 ks X X X
35 Vavro Michal SK 3 ks X X X
36 Štefániková Mária SK 5 ks X X X
37 Mokoš Marek SK 2 ks X X X
38 Štaubert ADOLF SK 4 ks X X X
39 Beno Jan SK 2 ks X X X
40 Kočiš + Marčan SK 6 ks X X X
41 BCHB TEAM SK 5 ks X X X
42 Molnár Martin SK 6 ks X X X
43 PERUN RACING TEAM SK 3 ks X X X
44 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
45 Magušin G&L SK 6 ks X X X
46 ROBIS s.r.o. SK 6 ks X X X
47 Jsovský Jozef+Ľubomír SK 6 ks X X X
48 Beňák Vladimír SK 6 ks X X X
49 Blanárik Peter SK 6 ks X X X
50 Lenka TEAM SK 5 ks X X X
51 Roman TEAM SK 5 ks X X X
52 Ďurech Ivan SK 5 ks X X X
53 Flimel Miroslav SK 6 ks X X X
54 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks X X X
55 Fačko Vladimír SK 5 ks X X X
56 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
57 Vojtko Milan SK 5 ks X X X
58 Bindas Štefan ml. SK 5 ks X X X
59 Stacho Jan SK 6 ks X X X
60 Vesely Ján SK 2 ks X X X
61 Kováč Andrej SK 6 ks X X X
62 Dena TEAM SK 5 ks X X X
63 Kováč Jozef ml. SK 6 ks X X X
64 Miškovič Igor SK 6 ks X X X
65 Richtarik Milan SK 12 ks X X X
66 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 5 ks X X X
67 Roman Štefan SK 5 ks X X X
68 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
69 Sedláčková Nikoleta SK 5 ks X X X
70 Pajta Vladimír SK 10 ks X X X
71 Gemeľa Štefan SK 10 ks X X X
72 Socha Libor SK 5 ks X X X
73 LEDZMI TEAM SK 6 ks X X X
74 Pleško Štefan SK 5 ks X X X
75 Švec Jozef SK 10 ks X X X
76 Smolka Jan SK 5 ks X X X
77 Rybár Lubomír SK 5 ks X X X
78 Hatala Marcel SK 5 ks X X X
79 Sušienka Martin SK 4 ks X X X
80 Hrehuš Jozef SK 2 ks X X X
81 Sklenar Ladislav SK 5 ks X X X
82 Kopas Michal SK 3 ks X X X
83 Martis Lubomír SK 5 ks X X X
84 Kasan Jozef SK 4 ks X X X
85 Kasan Dušan SK 3 ks X X X
86 Balvoň Michal SK 5 ks X X X
87 Drabiscak Peter SK 5 ks X X X
88 Pažitný Jozef SK 5 ks X X X
89 Prihoda Franťišek st. SK 3 ks X X X
90 Urban Eduard SK 2 ks X X X
91 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
92 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
93 Kacian Peter Sk 2 ks X X X
94 Struhačka Ivan SK 10 ks X X X
95 RYVA.sk . SK 5 ks X X X
96 Kasan Slavomir SK 3 ks X X X
97 Macejko Rastislav SK 3 ks X X X
98 Macejková Andrea SK 3 ks X X X
99 Macaš Štefan SK 3 ks X X X
100 Pavla Jan SK 4 ks X X X
101 Baniari Augustín SK 2 ks X X X
102 Demko Jozef SK 2 ks X X X
103 Olajec Jozef SK 2 ks X X X
104 Legin Štefan SK 2 ks X X X
105 Vreštiak Jan SK 6 ks X X X
106 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks X X X
107 Horvath Ladislav SK 3 ks X X X
108 Kováč st. Jozef SK 5 ks X X X
109 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
110 Lovič Rudolf SK 5 ks X X X
111 Fiala Alexander+Tomáš SK 5 ks X X X
112 Forgáč František SK 5 ks X X X
113 Gažiová Jitka SK 4 ks X X X
114 FABIO TEAM SK 5 ks X X X
115 Záchenský František SK 3 ks X X X
116 Hricik Juraj SK 5 ks X X X
117 Kulka Milan SK 3 ks X X X
118 Baloga Stanislav SK 2 ks X X X
119 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
120 Kanás Peter SK 2 ks X X X
121 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks X X X
122 VASIL JAN SK 6 ks X X X
123 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks X X X
124 Selecký Juraj SK 5 ks X X X
125 Šimko Jan SK 5 ks X X X
126 Selecký Jan SK 5 ks X X X
127 Pelech Marián SK 5 ks X X X
128 TIM-PAVLIČKOVI LACO- MAREK SK 4 ks X X X
129 TEAM Karel SK 5 ks X X X
130 Tóth Jan SK 5 ks X X X
131 Kšenzuliak Michal SK 3 ks X X X
132 Bella J+D SK 3 ks X X X
133 Korec Jozef st.+ml. SK 4 ks X X X
134 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
135 Masters Beskyd SK 8 ks X X X
136 Trebostovo TEAM SK 6 ks X X X
137 Sadloň Michal SK 10 ks X X X
138 Semančík Peter SK 4 ks X X X
139 Koscenik Jozef SK 5 ks X X X
140 Bodnar Lubo SK 10 ks X X X
141 Kalousek S+M SK 3 ks X X X
142 Križanovič+ Kavčiak SK 6 ks X X X
143 ŽABKA Miroslav SK 3 ks X X X
144 Hrozen Peter SK 5 ks X X X
145 Košťál Jozef Sk 3 ks X X X
146 Bugyi Štefan SK 4 ks X X X
147 Plačko + Gaňa SK 10 ks X X X
148 Zubaj Viktor SK 10 ks X X X
149 Mišák Dušan SK 2 ks X X X
150 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
151 Bieniek Family Loft SE 5 ks X X X
152 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks X X X
153 Tocky Jan PL 5 ks X X X
154 Chmielewski Rafał PL 5 ks X X X
155 Tom Tom PL 5 ks X X X
156 BARANOWSKI TEAM PL 5 ks X X X
157 Jania-Lach Team PL 12 ks X X X
158 BRACIA Potoczny PL 5 ks X X X
159 Gabris Jozef PL 5 ks X X X
160 Tempka Mariusz PL 5 ks X X X
161 Maziarz Racing Team A PL 12 ks X X X
162 Maziarz Racing Team B PL 12 ks X X X
163 ORL MAZURY PL 10 ks X X X
164 Bochenczak Jan PL 6 ks X X X
165 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks X X X
166 GIEWONT Team A PL 5 ks X X X
167 GIEWONT Team B PL 5 ks X X X
168 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks X X X
169 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks X X X
170 Faragó Zoltán HUNG 3 ks X X X
171 Komárom Fortuna HUNG 5 ks X X X
172 J.Varga Attila HUNG 5 ks X X X
173 ÉLO Szilveszter HUNG 5 ks X X X
174 Szabó Attila HUNG 5 ks X X X
175 Payk Waldemar DE 6 ks X X X
176 Team: C.Schwam+M.Wie DE 10 ks X X X
177 Behlke Andreas DE 12 ks X X X
178 Schleifer Ralph DE 10 ks X X X
179 Konopík Jiří CZ 6 ks X X X
180 Táborský Vladimír CZ 15 ks X X X
181 Špilar Václav CZ 4 ks X X X
182 Charypar Vladimír CZ 5 ks X X X
183 Bechyně Radek CZ 5 ks X X X
184 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks X X X
185 Bumba Jiří CZ 3 ks X X X
186 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
187 Pocedič Pavel CZ 3 ks X X X
188 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
189 Horák Filip CZ 4 ks X X X
190 Sládek + MIKROP CZ 10 ks X X X
191 Kotas Vladimír CZ 6 ks X X X
192 Slavík Václav CZ 5 ks X X X
193 Berdychová + MIKROP CZ 10 ks X X X
194 Severa Miroslav CZ 5 ks X X X
195 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks X X X
196 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
197 Dropa Július CZ 5 ks X X X
198 Dvožák Jiří CZ 5 ks X X X
199 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
200 Příkazský Jan CZ 5 ks X X X
201 Ivan Miroslav CZ 5 ks X X X
202 Kohoutek B.+ M. CZ 6 ks X X X
203 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks X X X
204 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
205 Kubáček Lubomír CZ 10 ks X X X
206 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
207 Bojko Stanislav CZ 5 ks X X X
208 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
209 Herynek Jiří CZ 5 ks X X X
210 Galschneider Peter CZ 5 ks X X X
211 Celine Sun+ Skrbek Marek CZ 10 ks X X X
212 Čejka Václav CZ 5 ks X X X
213 Macháč Marek CZ 5 ks X X X
214 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks X X X
215 Hort Leoš CZ 5 ks X X X
216 Truksa Vítězslav CZ 5 ks X X X
217 Rudorfer Michael AT 10 ks X X X
218 Marjanovič Robert AT 6 ks X X X
Spolu:   218 1169 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX