Oficiálne stránky závodu
facebook tatry derby
telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 KARAKURT PIGEONS TR 17 ks OK X X
2 Ločniškar Srečko SLO 6 ks OK X OK
3 Dynasty-Sion J & I SK-CH 5 ks OK OK OK
4 Sekulová Silvia SK 3 ks OK X OK
5 Nochta Štefan SK 6 ks OK X OK
6 Toman Milan SK 2 ks OK OK OK
7 Griga´+ Vrabel SK 5 ks OK X OK
8 KYZEK Stefan SK 3 ks OK OK OK
9 Kašuba + Zemam SK 5 ks OK X OK
10 Kašuba Richard SK 3 ks OK X OK
11 Marčan TEAM SK 6 ks OK X OK
12 Valiga Antonín SK 5 ks OK X OK
13 Marton TEAM J & I SK 5 ks OK X OK
14 Vašíček Pavel SK 10 ks OK X OK
15 DOLINSKY IVAN SK 3 ks OK OK OK
16 Vlado + Jožko-ORAVA SK 10 ks OK OK OK
17 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
18 MIJAD SK 5 ks OK X X
19 Pleva Miroslav + Peter SK 4 ks OK X X
20 ŠTAFEN Jan SK 6 ks OK X X
21 M+M+M TEAM SK 5 ks OK X OK
22 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
23 Cmorej Matúš SK 5 ks OK X OK
24 Duriš Luboš SK 3 ks OK X X
25 Las Vladimir SK 5 ks OK X OK
26 Šaradin Peter SK 8 ks OK X OK
27 Jarošinec + Havranek SK 5 ks OK X OK
28 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
29 Kukučka Roman SK 5 ks OK OK OK
30 Franek Lukáš SK 2 ks OK X OK
31 Štefániková Mária SK 5 ks OK X OK
32 Mokoš Marek SK 2 ks OK X OK
33 Štaubert ADOLF SK 2 ks OK OK OK
34 Komár Team SK 5 ks OK X OK
35 BCHB TEAM SK 5 ks OK X OK
36 Molnár Martin SK 6 ks OK X X
37 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X X
38 Magušin G&L SK 6 ks OK X X
39 ROBIS s.r.o. SK 5 ks OK X OK
40 Jsovský Jozef + Ľubomír SK 6 ks OK X X
41 Beňák Vladimír SK 5 ks OK X OK
42 Blanárik + Mareček SK 5 ks OK X OK
43 RH TEAM B SK 5 ks OK X X
44 Hreuš Jozef SK 2 ks OK X OK
45 Flimel Miroslav SK 10 ks OK X X
46 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks OK OK OK
47 Fačko Vladimír SK 5 ks OK X OK
48 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
49 Vojtko Milan SK 5 ks OK X X
50 Bindas Štefan ml. SK 5 ks OK X OK
51 Stacho Jan SK 3 ks OK X OK
52 Laštík Štefan SK 2 ks OK OK OK
53 Kováč Andrej SK 6 ks OK X OK
54 MILITARY EXTREM Loft SK 4 ks OK X OK
55 Kováč Jozef ml. SK 5 ks OK X OK
56 Pavčo+Miškovič Team SK 6 ks OK X OK
57 Richtarik Milan SK 12 ks OK X OK
58 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 6 ks OK OK OK
59 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
60 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X X
61 Pajta Vladimír SK 10 ks OK X X
62 Gemeľa Štefan SK 10 ks OK X OK
63 Socha Libor SK 5 ks OK X OK
64 LEDZMI TEAM SK 6 ks OK X X
65 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
66 Švec Jozef SK 10 ks OK OK OK
67 Smolka Jan SK 2 ks OK X OK
68 Rybár Lubomír SK 5 ks OK OK OK
69 Hatala Marcel SK 5 ks OK X X
70 Sušienkovci Team SK 5 ks OK X OK
71 Blaženec Štefan SK 5 ks OK X OK
72 Kopas Michal SK 3 ks OK OK OK
73 Martis + Barabas SK 5 ks OK X X
74 Kasan Jozef SK 2 ks OK X X
75 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
76 Drabiscak Peter SK 5 ks OK X OK
77 Pažitný Jozef SK 3 ks OK X OK
78 Prihoda Franťišek st. SK 2 ks OK X OK
79 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
80 Iskra Jozef SK 5 ks OK X OK
81 Vydra Jozef SK 4 ks OK X OK
82 Kacian Peter Sk 2 ks OK OK OK
83 Struhačka Ivan SK 5 ks OK X OK
84 Kasan Slavomir SK 3 ks OK X X
85 Varga Jan SK 2 ks OK OK OK
86 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
87 Abrahám Jan SK 2 ks OK OK OK
88 Demko Jozef SK 2 ks OK OK OK
89 Olajec Jozef SK 2 ks OK OK OK
90 Legin Štefan&Peter SK 2 ks OK OK OK
91 Vreštiak Jan SK 6 ks OK X X
92 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks OK X OK
93 Kováč st. Jozef SK 5 ks OK X OK
94 Parčiš Jan SK 10 ks OK X OK
95 Lovič Rudolf SK 4 ks OK X OK
96 SEDLAK Miroslav SK 5 ks OK OK OK
97 Forgáč František SK 2 ks OK OK OK
98 Gažiová Jitka SK 2 ks OK X OK
99 FABIO TEAM SK 5 ks OK OK OK
100 Záchenský František SK 3 ks OK X OK
101 Hricik Juraj SK 5 ks OK OK OK
102 TEAM Milan a Saška SK 5 ks OK X OK
103 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X OK
104 Kanás Peter SK 4 ks OK OK OK
105 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks OK X OK
106 VASIL JAN SK 6 ks OK OK OK
107 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks OK X OK
108 Selecký Juraj SK 5 ks OK OK OK
109 Šimko Jan SK 5 ks OK OK OK
110 Selecký Jan SK 5 ks OK OK OK
111 Pelech Marián SK 5 ks OK OK OK
112 TEAM Karel SK 5 ks OK X OK
113 Klimčík Anton SK 5 ks OK X OK
114 Kšenzuliak Michal SK 3 ks OK X X
115 Bella J+D SK 2 ks OK OK OK
116 Sakala Jozef SK 3 ks OK OK OK
117 Masters Beskyd SK 8 ks OK X OK
118 Trebostovo TEAM SK 8 ks OK X OK
119 Sadloň Michal SK 10 ks OK X OK
120 Semančík Peter SK 4 ks OK X OK
121 Koscenik Jozef SK 5 ks OK X OK
122 Kalousek S+M SK 3 ks OK OK OK
123 JUDr.Križanovič+ Kavčiak V. SK 5 ks OK X X
124 ŽABKA Miroslav SK 5 ks OK X OK
125 Hrozen Peter SK 6 ks OK X X
126 Team TEXAS SK 5 ks OK X OK
127 Košťál Jozef SK 8 ks OK X OK
128 Bugyi Štefan SK 5 ks OK OK OK
129 Zubaj Viktor SK 10 ks OK X X
130 Mišák Dušan SK 2 ks OK X OK
131 Lesnický Jozef SK 5 ks OK X OK
132 Neupauer Patrik SK 3 ks OK OK OK
133 Suriak Ján SK 2 ks OK X X
134 Pilný Anton SK 3 ks OK X OK
135 Gaššo Anton SK 3 ks OK X OK
136 Kolodzej Jozef SK 4 ks OK X X
137 Holenda Peter SK 2 ks OK X OK
138 Potančok Dušan SK 2 ks OK OK OK
139 Labanc Slavomír SK 2 ks OK X OK
140 Adamov Branislav SK 5 ks OK X OK
141 Pitas Palo+Jožo SK 4 ks OK X OK
142 Tím Kmeť M.+ Labon M & J SK 2 ks OK X OK
143 Vároš Jozef SK 2 ks OK X OK
144 Varmus M. 79 loft SK 6 ks OK X OK
145 Krajci Július SK 3 ks OK X X
146 Bučo Peter SK 2 ks OK X OK
147 Sedlák Eugen SK 7 ks OK X OK
148 KAMAS TEAM SK 5 ks OK X OK
149 JANEK JURAJ SK 2 ks OK OK OK
150 Košta Celestín SK 6 ks OK X OK
151 B&C Team SK 6 ks OK OK OK
152 ANTOL + ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
153 Hudák Miroslav SK 3 ks OK X OK
154 Sabol Milan SK 2 ks OK X OK
155 PP + LL TEAM SK 2 ks OK X OK
156 Kmec Jozef SK 3 ks OK OK OK
157 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
158 Team Ilavský & Feri,Neto,Janči SK 5 ks OK X OK
159 Dorinský Jan + Jakub SK 2 ks OK OK OK
160 Nahalka Matej Sk 5 ks OK X X
161 TEAM ZO Markušovce + Jánošík SK 5 ks OK X OK
162 Smieskova Maria SK 4 ks OK OK OK
163 Zaduban Anton SK 4 ks OK X OK
164 Václav Lubomír SK 5 ks OK OK OK
165 Kras Martin SK 4 ks OK OK OK
166 Javor Štefan SK 4 ks OK X OK
167 Grobarcik Milan SK 6 ks OK OK OK
168 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
169 Brzy Jozef SK 5 ks OK X OK
170 Holický Peter SK 5 ks OK OK OK
171 Bulejko Marian SK 3 ks OK X OK
172 Detári Jozef SK 5 ks OK OK OK
173 Jánoš Ladislav SK 5 ks OK OK OK
174 Majdák Michal SK 5 ks OK X OK
175 . Labon Matúš & Jakub SK 12 ks OK X OK
176 Svoreň Juraj + Lucia SK 3 ks OK X OK
177 Vilcko Bodnar SK 5 ks OK X OK
178 Brzuľa Ondrej SK 5 ks OK OK OK
179 Miklošik Daniel SK 3 ks OK X X
180 Horvath Ladislav SK 3 ks OK X OK
181 Bodnar Lubo SK 10 ks OK X OK
182 PJ Pigeons SK 5 ks OK X X
183 Pisko Miloslav SK 2 ks OK OK OK
184 Zicho Jan SK 1 ks OK X OK
185 Bieniek Family Loft SE 5 ks OK OK OK
186 Porto Pedro Portuguese 12 ks OK X X
187 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks OK X OK
188 Zon Krzysztof PL 5 ks OK X OK
189 Tocky Jan PL 5 ks OK X OK
190 Chmielewski Rafał PL 5 ks OK X OK
191 Tom Tom PL 5 ks OK OK OK
192 Team Jania-Lach PL 6 ks OK X X
193 BRACIA Potoczny PL 5 ks OK X OK
194 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
195 Maziarz Racing Team A PL 6 ks OK X X
196 Maziarz Racing Team B PL 6 ks OK X X
197 ORL MAZURY PL 6 ks OK X X
198 Bochenczak Jan PL 6 ks OK X X
199 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks OK X OK
200 GIEWONT Team A PL 6 ks OK X X
201 Para Stanislaw PL 6 ks OK X OK
202 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks OK X OK
203 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks OK OK OK
204 Team Krzysiek PL 5 ks OK OK OK
205 TEAM KWASNICKI WOJCI PL 6 ks OK OK OK
206 OLR MALOPOLSKA FCI PL 6 ks OK X OK
207 Skawinski Dariusz PL 3 ks OK X X
208 Walachnia Pawel PL 2 ks OK OK OK
209 Silesia Team PL 12 ks OK X OK
210 Super Golab.pl PL 6 ks OK X OK
211 STEPNIEWSKI L.K.K. PL 6 ks OK X X
212 Team Lach - Jania PL 6 ks OK X X
213 Averesch - Palomablue NL 10 ks OK X OK
214 Gerard van der Heide & Randy Vollebeek NL 6 ks OK OK OK
215 Wim en Benno Klomp NL 6 ks OK OK OK
216 Visser - Maijbom NL 6 ks OK OK OK
217 Bert Plog NL 10 ks OK X OK
218 Faragó Zoltán HUNG 3 ks OK X OK
219 Komárom Fortuna HUNG 5 ks OK OK OK
220 Szabó Attila HUNG 5 ks OK X OK
221 Pintér Potter Pigeons HUNG 7 ks OK X OK
222 Bársony Mihály HUNG 5 ks OK OK OK
223 Tóth Péter HUNG 5 ks OK OK OK
224 Viglidan Peter&Monika HUNG 6 ks OK X OK
225 Klauz Attila HUNG 3 ks OK OK OK
226 Laszlo-Molnar Team HUNG 6 ks OK OK OK
227 J.Varga Attila HUNG 5 ks OK X OK
228 Demők team ZO Tomášovce HU, SK 6 ks OK X OK
229 MOHAMEDE RIDA GZOULY ESP 30 ks OK X X
230 Diemar Kaiser DE 7 ks OK OK OK
231 Team: C.Schwam+M.Wiesnet DE 10 ks OK OK OK
232 Behlke Andreas DE 7 ks OK OK OK
233 Ulberger Karl DE 5 ks OK OK OK
234 Team Weis DE 12 ks OK OK OK
235 Team Nickel DE 3 ks OK OK OK
236 Moller Andreas DE 12 ks OK X OK
237 Boke Jurgen DE 4 ks OK X OK
238 Sieckmann Heiko DE 10 ks OK OK OK
239 Dieter Siebert + Chen Yue DE 6 ks OK X X
240 Team ,,Trepte Arndt & Marcus DE 6 ks OK OK OK
241 Familie Soellner DE 8 ks OK X OK
242 Racing Team Kiessner-Englert DE 6 ks OK OK OK
243 Team Neubauer & Roehl DE 3 ks OK OK OK
244 Hienzsch Frank DE 4 ks OK OK OK
245 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN DE 11 ks OK OK OK
246 WINGS 2 WIN DE 12 ks OK X OK
247 Klein Tadeusz DE 4 ks OK X OK
248 Schuetze Joern DE 18 ks OK OK OK
249 Suchan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
250 Konopík Jiří CZ 5 ks OK X OK
251 Táborský Vladimír CZ 15 ks OK X OK
252 Špilar Václav CZ 5 ks OK OK OK
253 Charypar Vladimír CZ 4 ks OK OK OK
254 Bechyně Radek CZ 5 ks OK OK OK
255 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks OK OK OK
256 Bumba Jiří CZ 3 ks OK OK OK
257 TEAM Mayer + Černý CZ 5 ks OK X OK
258 Horák Filip CZ 3 ks OK OK OK
259 Sládek + MIKROP CZ 6 ks OK X X
260 Kotas Vladimír CZ 6 ks OK X OK
261 Slavík Václav CZ 5 ks OK X OK
262 Berdychová + MIKROP CZ 6 ks OK X X
263 Severa Miroslav CZ 5 ks OK OK OK
264 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks OK OK OK
265 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
266 Dvožák Jiří CZ 7 ks OK X OK
267 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks OK OK OK
268 Ivan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
269 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks OK X OK
270 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks OK X X
271 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks OK OK OK
272 Kubáček Lubomír CZ 9 ks OK X X
273 Becha Lubomír CZ 5 ks OK X OK
274 Bojko Stanislav CZ 5 ks OK OK OK
275 Filipi TEAM CZ 2 ks OK OK OK
276 Macháč + Miklas CZ 5 ks OK X OK
277 Team Kadlec + Černý CZ 2 ks OK X OK
278 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks OK OK OK
279 Bratia Uherkovi CZ 5 ks OK OK OK
280 Bartos Radek CZ 6 ks OK X OK
281 Jakubčík Petr CZ 2 ks OK X OK
282 Braňka Standa CZ 5 ks OK OK OK
283 Poláček Milan CZ 4 ks OK OK OK
284 Galschneider Peter CZ 5 ks OK X OK
285 Marjanovič Robert CRO 6 ks OK X OK
286 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen CHINA 6 ks OK X OK
287 Jud Roman CH 3 ks OK X OK
288 OSKAR ANDERHUB CH 9 ks OK X OK
289 Ronny De Muynck Pigeons BELG 6 ks OK OK OK
290 EMIEL DENYS BELG 6 ks OK X OK
291 KERKHOVE WIM BELG 6 ks OK OK OK
292 Rudorfer Michael AT 6 ks OK X OK
293 Gratzer Marco AT 6 ks OK X OK
294 Steiner Alfred AT 5 ks OK OK OK
295 Gratzer Werner AT 5 ks OK X OK
296 Nöres Kurt AT 14 ks OK X OK
297 Taem Demaj & Osmani AT 6 ks OK X OK
298 Demaj Nikoll AT 7 ks OK X OK
299 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
300 Steirer Heinrich AT 5 ks OK X OK
Spolu:   300 1593 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX