Oficiálne stránky závodu
facebook tatry derby
telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 MOHAMEDE RIDA GZOULY ESP 30 ks OK X X
2 Schuetze Joern DE 18 ks OK OK OK
3 KARAKURT PIGEONS TR 17 ks OK X X
4 Táborský Vladimír CZ 15 ks OK X OK
5 Nöres Kurt AT 14 ks OK X OK
6 Richtarik Milan SK 12 ks OK X OK
7 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks OK OK OK
8 Team Weis DE 12 ks OK OK OK
9 Porto Pedro Portuguese 12 ks OK X X
10 Moller Andreas DE 12 ks OK X OK
11 Silesia Team PL 12 ks OK X OK
12 WINGS 2 WIN DE 12 ks OK X OK
13 . Labon Matúš & Jakub SK 12 ks OK X OK
14 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN DE 11 ks OK OK OK
15 Vašíček Pavel SK 10 ks OK X OK
16 Vlado + Jožko-ORAVA SK 10 ks OK OK OK
17 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X X
18 Flimel Miroslav SK 10 ks OK X X
19 Pajta Vladimír SK 10 ks OK X X
20 Gemeľa Štefan SK 10 ks OK X OK
21 Švec Jozef SK 10 ks OK OK OK
22 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks OK X X
23 Team: C.Schwam+M.Wiesnet DE 10 ks OK OK OK
24 Parčiš Jan SK 10 ks OK X OK
25 Sadloň Michal SK 10 ks OK X OK
26 Zubaj Viktor SK 10 ks OK X X
27 Averesch - Palomablue NL 10 ks OK X OK
28 Sieckmann Heiko DE 10 ks OK OK OK
29 Bodnar Lubo Slovensko 10 ks OK X OK
30 Bert Plog NL 10 ks OK X OK
31 Kubáček Lubomír CZ 9 ks OK X X
32 OSKAR ANDERHUB CH 9 ks OK X OK
33 Šaradin Peter SK 8 ks OK X OK
34 Masters Beskyd SK 8 ks OK X OK
35 Trebostovo TEAM SK 8 ks OK X OK
36 Košťál Jozef SK 8 ks OK X OK
37 Familie Soellner DE 8 ks OK X OK
38 Diemar Kaiser DE 7 ks OK OK OK
39 Dvožák Jiří CZ 7 ks OK X OK
40 Pintér Potter Pigeons HU 7 ks OK X OK
41 Behlke Andreas DE 7 ks OK OK OK
42 Demaj Nikoll AT 7 ks OK X OK
43 Sedlák Eugen SK 7 ks OK X OK
44 Nochta Štefan SK 6 ks OK X OK
45 Marčan TEAM SK 6 ks OK X OK
46 ŠTAFEN Jan SK 6 ks OK X X
47 Sládek + MIKROP CZ 6 ks OK X X
48 Kotas Vladimír CZ 6 ks OK X OK
49 Berdychová + MIKROP CZ 6 ks OK X X
50 Molnár Martin SK 6 ks OK X X
51 Magušin G&L SK 6 ks OK X X
52 Jsovský Jozef + Ľubomír SK 6 ks OK X X
53 Kováč Andrej SK 6 ks OK X OK
54 Pavčo+Miškovič Team SK 6 ks OK X OK
55 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 6 ks OK OK OK
56 LEDZMI TEAM SK 6 ks OK X X
57 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks OK OK OK
58 Vreštiak Jan SK 6 ks OK X X
59 Team Jania-Lach PL 6 ks OK X X
60 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks OK X OK
61 VASIL JAN SK 6 ks OK OK OK
62 Maziarz Racing Team A PL 6 ks OK X X
63 Maziarz Racing Team B PL 6 ks OK X X
64 ORL MAZURY PL 6 ks OK X X
65 Bochenczak Jan PL 6 ks OK X X
66 Rudorfer Michael AT 6 ks OK X OK
67 Marjanovič Robert CRO 6 ks OK X OK
68 Hrozen Peter SK 6 ks OK X X
69 GIEWONT Team A PL 6 ks OK X X
70 Para Stanislaw PL 6 ks OK X OK
71 Gratzer Marco AT 6 ks OK X OK
72 Varmus M. 79 loft SK 6 ks OK X OK
73 TEAM KWASNICKI WOJCI PL 6 ks OK OK OK
74 Taem Demaj & Osmani AT 6 ks OK X OK
75 OLR MALOPOLSKA FCI PL 6 ks OK X OK
76 Košta Celestín SK 6 ks OK X OK
77 B&C Team SK 6 ks OK OK OK
78 Bartos Radek CZ 6 ks OK X OK
79 Grobarcik Milan sk 6 ks OK OK OK
80 Super Golab.pl PL 6 ks OK X OK
81 Viglidan Peter&Monika HUNG 6 ks OK X OK
82 Dieter Siebert + Chen Yue DE 6 ks OK X X
83 Team ,,Trepte Arndt & Marcus DE 6 ks OK OK OK
84 Racing Team Kiessner-Englert DE 6 ks OK OK OK
85 STEPNIEWSKI L.K.K. PL 6 ks OK X X
86 Laszlo-Molnar Team HUNG 6 ks OK OK OK
87 Gerard van der Heide & Randy Vollebeek NL 6 ks OK OK OK
88 Team Lach - Jania PL 6 ks OK X X
89 Ronny De Muynck Pigeons BELG 6 ks OK OK OK
90 Wim en Benno Klomp NL 6 ks OK OK OK
91 Visser - Maijbom NL 6 ks OK OK OK
92 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen CHINA 6 ks OK X OK
93 EMIEL DENYS BELG 6 ks OK X OK
94 KERKHOVE WIM BELG 6 ks OK OK OK
95 Ločniškar Srečko SLO 6 ks OK X OK
96 Demők team ZO Tomášovce HU, SK 6 ks OK X OK
97 Komárom Fortuna HUNG 5 ks OK OK OK
98 Suchan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
99 Szabó Attila HUNG 5 ks OK X OK
100 Griga´+ Vrabel SK 5 ks OK X OK
101 Kašuba + Zemam SK 5 ks OK X OK
102 Konopík Jiří CZ 5 ks OK X OK
103 Valiga Antonín SK 5 ks OK X OK
104 Špilar Václav CZ 5 ks OK OK OK
105 Marton TEAM J & I SK 5 ks OK X OK
106 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks OK X OK
107 Zon Krzysztof PL 5 ks OK X OK
108 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
109 MIJAD SK 5 ks OK X X
110 Bechyně Radek CZ 5 ks OK OK OK
111 M+M+M TEAM SK 5 ks OK X OK
112 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
113 Cmorej Matúš SK 5 ks OK X OK
114 Las Vladimir SK 5 ks OK X OK
115 Jarošinec + Havranek SK 5 ks OK X OK
116 Kukučka Roman SK 5 ks OK OK OK
117 TEAM Mayer + Černý CZ 5 ks OK X OK
118 Štefániková Mária SK 5 ks OK X OK
119 Slavík Václav CZ 5 ks OK X OK
120 Severa Miroslav CZ 5 ks OK OK OK
121 Tocky Jan PL 5 ks OK X OK
122 Komár Team SK 5 ks OK X OK
123 BCHB TEAM SK 5 ks OK X OK
124 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
125 ROBIS s.r.o. SK 5 ks OK X OK
126 Beňák Vladimír SK 5 ks OK X OK
127 Blanárik + Mareček SK 5 ks OK X OK
128 RH TEAM B SK 5 ks OK X X
129 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks OK OK OK
130 Fačko Vladimír SK 5 ks OK X OK
131 Vojtko Milan SK 5 ks OK X X
132 Bindas Štefan ml. SK 5 ks OK X OK
133 Kováč Jozef ml. SK 5 ks OK X OK
134 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
135 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X X
136 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks OK OK OK
137 Ivan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
138 Socha Libor SK 5 ks OK X OK
139 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
140 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks OK X OK
141 Rybár Lubomír SK 5 ks OK OK OK
142 Hatala Marcel SK 5 ks OK X X
143 Sušienkovci Team SK 5 ks OK X OK
144 Blaženec Štefan SK 5 ks OK X OK
145 Martis + Barabas SK 5 ks OK X X
146 Drabiscak Peter SK 5 ks OK X OK
147 Iskra Jozef SK 5 ks OK X OK
148 Becha Lubomír CZ 5 ks OK X OK
149 Bieniek Family Loft SE 5 ks OK OK OK
150 Struhačka Ivan SK 5 ks OK X OK
151 Bojko Stanislav CZ 5 ks OK OK OK
152 Chmielewski Rafał PL 5 ks OK X OK
153 Tom Tom PL 5 ks OK OK OK
154 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks OK X OK
155 Kováč st. Jozef SK 5 ks OK X OK
156 SEDLAK Miroslav Slovensko 5 ks OK OK OK
157 FABIO TEAM SK 5 ks OK OK OK
158 Hricik Juraj SK 5 ks OK OK OK
159 Macháč + Miklas CZ 5 ks OK X OK
160 TEAM Milan a Saška SK 5 ks OK X OK
161 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X OK
162 BRACIA Potoczny PL 5 ks OK X OK
163 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
164 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks OK X OK
165 Selecký Juraj SK 5 ks OK OK OK
166 Šimko Jan SK 5 ks OK OK OK
167 Selecký Jan SK 5 ks OK OK OK
168 Pelech Marián SK 5 ks OK OK OK
169 TEAM Karel SK 5 ks OK X OK
170 Klimčík Anton SK 5 ks OK X OK
171 Koscenik Jozef SK 5 ks OK X OK
172 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks OK X OK
173 JUDr.Križanovič+ Kavčiak V. SK 5 ks OK X X
174 ŽABKA Miroslav SK 5 ks OK X OK
175 Team TEXAS SK 5 ks OK X OK
176 Bugyi Štefan SK 5 ks OK OK OK
177 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks OK X OK
178 Ulberger Karl DE 5 ks OK OK OK
179 Lesnický Jozef SK 5 ks OK X OK
180 Steiner Alfred AT 5 ks OK OK OK
181 Adamov Branislav SK 5 ks OK X OK
182 Bratia Uherkovi CZ 5 ks OK OK OK
183 Team Krzysiek PL 5 ks OK OK OK
184 Gratzer Werner AT 5 ks OK X OK
185 KAMAS TEAM SK 5 ks OK X OK
186 ANTOL + ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
187 Team Ilavský & Feri,Neto,Janči SK 5 ks OK X OK
188 Nahalka Matej Sk 5 ks OK X X
189 TEAM ZO Markušovce + Jánošík SK 5 ks OK X OK
190 Bársony Mihály HUNG 5 ks OK OK OK
191 Tóth Péter HUNG 5 ks OK OK OK
192 Václav Lubomír SK 5 ks OK OK OK
193 Braňka Standa CZ 5 ks OK OK OK
194 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
195 Brzy Jozef SK 5 ks OK X OK
196 Holický Peter SK 5 ks OK OK OK
197 Detári Jozef SK 5 ks OK OK OK
198 Jánoš Ladislav SK 5 ks OK OK OK
199 Dynasty-Sion J & I SK-CH 5 ks OK OK OK
200 Majdák Michal SK 5 ks OK X OK
201 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
202 Vilcko Bodnar SK 5 ks OK X OK
203 Brzuľa Ondrej SK 5 ks OK OK OK
204 Steirer Heinrich AT 5 ks OK X OK
205 Galschneider Peter Česko 5 ks OK X OK
206 PJ Pigeons Slovensko 5 ks OK X X
207 J.Varga Attila HU 5 ks OK X OK
208 Charypar Vladimír CZ 4 ks OK OK OK
209 Pleva Miroslav + Peter SK 4 ks OK X X
210 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks OK OK OK
211 MILITARY EXTREM Loft SK 4 ks OK X OK
212 Vydra Jozef SK 4 ks OK X OK
213 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
214 Lovič Rudolf SK 4 ks OK X OK
215 Kanás Peter SK 4 ks OK OK OK
216 Semančík Peter SK 4 ks OK X OK
217 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks OK OK OK
218 Kolodzej Jozef SK 4 ks OK X X
219 Pitas Palo+Jožo SK 4 ks OK X OK
220 Smieskova Maria SK 4 ks OK OK OK
221 Boke Jurgen DE 4 ks OK X OK
222 Zaduban Anton SK 4 ks OK X OK
223 Kras Martin SK 4 ks OK OK OK
224 Javor Štefan SK 4 ks OK X OK
225 Hienzsch Frank DE 4 ks OK OK OK
226 Poláček Milan CZ 4 ks OK OK OK
227 Klein Tadeusz DE 4 ks OK X OK
228 Faragó Zoltán HUNG 3 ks OK X OK
229 Sekulová Silvia SK 3 ks OK X OK
230 KYZEK Stefan SK 3 ks OK OK OK
231 Kašuba Richard SK 3 ks OK X OK
232 DOLINSKY IVAN SK 3 ks OK OK OK
233 Bumba Jiří CZ 3 ks OK OK OK
234 Duriš Luboš SK 3 ks OK X X
235 Horák Filip CZ 3 ks OK OK OK
236 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks OK OK OK
237 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
238 Stacho Jan SK 3 ks OK X OK
239 Kopas Michal SK 3 ks OK OK OK
240 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
241 Pažitný Jozef SK 3 ks OK X OK
242 Kasan Slavomir SK 3 ks OK X X
243 Záchenský František SK 3 ks OK X OK
244 Kšenzuliak Michal SK 3 ks OK X X
245 Sakala Jozef SK 3 ks OK OK OK
246 Kalousek S+M SK 3 ks OK OK OK
247 Neupauer Patrik SK 3 ks OK OK OK
248 Pilný Anton SK 3 ks OK X OK
249 Gaššo Anton SK 3 ks OK X OK
250 Krajci Július SK 3 ks OK X X
251 Team Nickel DE 3 ks OK OK OK
252 Hudák Miroslav SK 3 ks OK X OK
253 Skawinski Dariusz PL 3 ks OK X X
254 Kmec Jozef SK 3 ks OK OK OK
255 Bulejko Marian SK 3 ks OK X OK
256 Klauz Attila HUNG 3 ks OK OK OK
257 Team Neubauer & Roehl DE 3 ks OK OK OK
258 Svoreň Juraj + Lucia SK 3 ks OK X OK
259 Miklošik Daniel SK 3 ks OK X X
260 Horvath Ladislav Slovensko 3 ks OK X OK
261 Jud Roman CH 3 ks OK X OK
262 Toman Milan SK 2 ks OK OK OK
263 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
264 Franek Lukáš SK 2 ks OK X OK
265 Mokoš Marek SK 2 ks OK X OK
266 Štaubert ADOLF SK 2 ks OK OK OK
267 Hreuš Jozef SK 2 ks OK X OK
268 Laštík Štefan SK 2 ks OK OK OK
269 Smolka Jan SK 2 ks OK X OK
270 Kasan Jozef SK 2 ks OK X X
271 Prihoda Franťišek st. SK 2 ks OK X OK
272 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
273 Kacian Peter Sk 2 ks OK OK OK
274 Varga Jan SK 2 ks OK OK OK
275 Abrahám Jan SK 2 ks OK OK OK
276 Demko Jozef SK 2 ks OK OK OK
277 Olajec Jozef SK 2 ks OK OK OK
278 Legin Štefan&Peter SK 2 ks OK OK OK
279 Filipi TEAM CZ 2 ks OK OK OK
280 Forgáč František SK 2 ks OK OK OK
281 Gažiová Jitka SK 2 ks OK X OK
282 Bella J+D SK 2 ks OK OK OK
283 Team Kadlec + Černý CZ 2 ks OK X OK
284 Mišák Dušan SK 2 ks OK X OK
285 Suriak Ján SK 2 ks OK X X
286 Holenda Peter SK 2 ks OK X OK
287 Potančok Dušan SK 2 ks OK OK OK
288 Labanc Slavomír SK 2 ks OK X OK
289 Tím Kmeť M.+ Labon M & J SK 2 ks OK X OK
290 Vároš Jozef SK 2 ks OK X OK
291 Bučo Peter SK 2 ks OK X OK
292 JANEK JURAJ SK 2 ks OK OK OK
293 Sabol Milan SK 2 ks OK X OK
294 PP + LL TEAM SK 2 ks OK X OK
295 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
296 Dorinský Jan + Jakub SK 2 ks OK OK OK
297 Walachnia Pawel PL 2 ks OK OK OK
298 Jakubčík Petr CZ 2 ks OK X OK
299 Pisko Miloslav Slovensko 2 ks OK OK OK
300 Zicho Jan SK 1 ks OK X OK
Spolu:   300 1593 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX