Oficjalna strona wyścigu
facebook tatry derby
telefon: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Lista uczestników w stacji prób


N.s. Nazwa Obywatelstwo Liczba gołębi Dostarczone Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 MIJAD SK 5 ks OK X X
2 Pleva Miroslav + Peter SK 4 ks OK X X
3 ŠTAFEN Jan SK 6 ks OK X X
4 Duriš Luboš SK 3 ks OK X X
5 Sládek + MIKROP CZ 6 ks OK X X
6 Berdychová + MIKROP CZ 6 ks OK X X
7 Molnár Martin SK 6 ks OK X X
8 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X X
9 Magušin G&L SK 6 ks OK X X
10 Jsovský Jozef + Ľubomír SK 6 ks OK X X
11 RH TEAM B SK 5 ks OK X X
12 Flimel Miroslav SK 10 ks OK X X
13 Vojtko Milan SK 5 ks OK X X
14 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X X
15 Pajta Vladimír SK 10 ks OK X X
16 LEDZMI TEAM SK 6 ks OK X X
17 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
18 Hatala Marcel SK 5 ks OK X X
19 Martis + Barabas SK 5 ks OK X X
20 Kasan Jozef SK 2 ks OK X X
21 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks OK X X
22 Kubáček Lubomír CZ 9 ks OK X X
23 Kasan Slavomir SK 3 ks OK X X
24 Vreštiak Jan SK 6 ks OK X X
25 Team Jania-Lach PL 6 ks OK X X
26 Maziarz Racing Team A PL 6 ks OK X X
27 Maziarz Racing Team B PL 6 ks OK X X
28 ORL MAZURY PL 6 ks OK X X
29 Bochenczak Jan PL 6 ks OK X X
30 Kšenzuliak Michal SK 3 ks OK X X
31 JUDr.Križanovič+ Kavčiak V. SK 5 ks OK X X
32 Hrozen Peter SK 6 ks OK X X
33 GIEWONT Team A PL 6 ks OK X X
34 Zubaj Viktor SK 10 ks OK X X
35 Suriak Ján SK 2 ks OK X X
36 Kolodzej Jozef SK 4 ks OK X X
37 Krajci Július SK 3 ks OK X X
38 Porto Pedro Portuguese 12 ks OK X X
39 Skawinski Dariusz PL 3 ks OK X X
40 Nahalka Matej Sk 5 ks OK X X
41 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
42 Dieter Siebert + Chen Yue DE 6 ks OK X X
43 STEPNIEWSKI L.K.K. PL 6 ks OK X X
44 KARAKURT PIGEONS TR 17 ks OK X X
45 MOHAMEDE RIDA GZOULY ESP 30 ks OK X X
46 Miklošik Daniel SK 3 ks OK X X
47 Team Lach - Jania PL 6 ks OK X X
48 PJ Pigeons SK 5 ks OK X X
49 Faragó Zoltán HUNG 3 ks OK X OK
50 Komárom Fortuna HUNG 5 ks OK OK OK
51 Sekulová Silvia SK 3 ks OK X OK
52 Suchan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
53 Szabó Attila HUNG 5 ks OK X OK
54 Nochta Štefan SK 6 ks OK X OK
55 Toman Milan SK 2 ks OK OK OK
56 Griga´+ Vrabel SK 5 ks OK X OK
57 KYZEK Stefan SK 3 ks OK OK OK
58 Kašuba + Zemam SK 5 ks OK X OK
59 Kašuba Richard SK 3 ks OK X OK
60 Konopík Jiří CZ 5 ks OK X OK
61 Táborský Vladimír CZ 15 ks OK X OK
62 Marčan TEAM SK 6 ks OK X OK
63 Valiga Antonín SK 5 ks OK X OK
64 Špilar Václav CZ 5 ks OK OK OK
65 Marton TEAM J & I SK 5 ks OK X OK
66 Vašíček Pavel SK 10 ks OK X OK
67 DOLINSKY IVAN SK 3 ks OK OK OK
68 Vlado + Jožko-ORAVA SK 10 ks OK OK OK
69 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks OK X OK
70 Zon Krzysztof PL 5 ks OK X OK
71 Charypar Vladimír CZ 4 ks OK OK OK
72 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
73 Bechyně Radek CZ 5 ks OK OK OK
74 M+M+M TEAM SK 5 ks OK X OK
75 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
76 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks OK OK OK
77 Cmorej Matúš SK 5 ks OK X OK
78 Bumba Jiří CZ 3 ks OK OK OK
79 Las Vladimir SK 5 ks OK X OK
80 Šaradin Peter SK 8 ks OK X OK
81 Jarošinec + Havranek SK 5 ks OK X OK
82 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
83 Kukučka Roman SK 5 ks OK OK OK
84 TEAM Mayer + Černý CZ 5 ks OK X OK
85 Franek Lukáš SK 2 ks OK X OK
86 Štefániková Mária SK 5 ks OK X OK
87 Mokoš Marek SK 2 ks OK X OK
88 Horák Filip CZ 3 ks OK OK OK
89 Kotas Vladimír CZ 6 ks OK X OK
90 Slavík Václav CZ 5 ks OK X OK
91 Štaubert ADOLF SK 2 ks OK OK OK
92 Severa Miroslav CZ 5 ks OK OK OK
93 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks OK OK OK
94 Tocky Jan PL 5 ks OK X OK
95 Komár Team SK 5 ks OK X OK
96 BCHB TEAM SK 5 ks OK X OK
97 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
98 ROBIS s.r.o. SK 5 ks OK X OK
99 Beňák Vladimír SK 5 ks OK X OK
100 Blanárik + Mareček SK 5 ks OK X OK
101 Hreuš Jozef SK 2 ks OK X OK
102 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks OK OK OK
103 Fačko Vladimír SK 5 ks OK X OK
104 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
105 Bindas Štefan ml. SK 5 ks OK X OK
106 Stacho Jan SK 3 ks OK X OK
107 Laštík Štefan SK 2 ks OK OK OK
108 Diemar Kaiser DE 7 ks OK OK OK
109 Kováč Andrej SK 6 ks OK X OK
110 MILITARY EXTREM Loft SK 4 ks OK X OK
111 Kováč Jozef ml. SK 5 ks OK X OK
112 Pavčo+Miškovič Team SK 6 ks OK X OK
113 Richtarik Milan SK 12 ks OK X OK
114 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 6 ks OK OK OK
115 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
116 Dvožák Jiří CZ 7 ks OK X OK
117 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks OK OK OK
118 Ivan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
119 Gemeľa Štefan SK 10 ks OK X OK
120 Socha Libor SK 5 ks OK X OK
121 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks OK X OK
122 Švec Jozef SK 10 ks OK OK OK
123 Smolka Jan SK 2 ks OK X OK
124 Rybár Lubomír SK 5 ks OK OK OK
125 Sušienkovci Team SK 5 ks OK X OK
126 Blaženec Štefan SK 5 ks OK X OK
127 Kopas Michal SK 3 ks OK OK OK
128 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
129 Drabiscak Peter SK 5 ks OK X OK
130 Pažitný Jozef SK 3 ks OK X OK
131 Prihoda Franťišek st. SK 2 ks OK X OK
132 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
133 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks OK OK OK
134 Iskra Jozef SK 5 ks OK X OK
135 Vydra Jozef SK 4 ks OK X OK
136 Team: C.Schwam+M.Wiesnet DE 10 ks OK OK OK
137 Becha Lubomír CZ 5 ks OK X OK
138 Bieniek Family Loft SE 5 ks OK OK OK
139 Kacian Peter Sk 2 ks OK OK OK
140 Struhačka Ivan SK 5 ks OK X OK
141 Bojko Stanislav CZ 5 ks OK OK OK
142 Chmielewski Rafał PL 5 ks OK X OK
143 Varga Jan SK 2 ks OK OK OK
144 Tom Tom PL 5 ks OK OK OK
145 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
146 Abrahám Jan SK 2 ks OK OK OK
147 Demko Jozef SK 2 ks OK OK OK
148 Olajec Jozef SK 2 ks OK OK OK
149 Legin Štefan&Peter SK 2 ks OK OK OK
150 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks OK X OK
151 Filipi TEAM CZ 2 ks OK OK OK
152 Kováč st. Jozef SK 5 ks OK X OK
153 Pintér Potter Pigeons HUNG 7 ks OK X OK
154 Parčiš Jan SK 10 ks OK X OK
155 Lovič Rudolf SK 4 ks OK X OK
156 SEDLAK Miroslav SK 5 ks OK OK OK
157 Forgáč František SK 2 ks OK OK OK
158 Gažiová Jitka SK 2 ks OK X OK
159 FABIO TEAM SK 5 ks OK OK OK
160 Záchenský František SK 3 ks OK X OK
161 Hricik Juraj SK 5 ks OK OK OK
162 Macháč + Miklas CZ 5 ks OK X OK
163 TEAM Milan a Saška SK 5 ks OK X OK
164 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X OK
165 Kanás Peter SK 4 ks OK OK OK
166 BRACIA Potoczny PL 5 ks OK X OK
167 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks OK X OK
168 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
169 VASIL JAN SK 6 ks OK OK OK
170 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks OK X OK
171 Selecký Juraj SK 5 ks OK OK OK
172 Šimko Jan SK 5 ks OK OK OK
173 Selecký Jan SK 5 ks OK OK OK
174 Pelech Marián SK 5 ks OK OK OK
175 TEAM Karel SK 5 ks OK X OK
176 Klimčík Anton SK 5 ks OK X OK
177 Bella J+D SK 2 ks OK OK OK
178 Team Kadlec + Černý CZ 2 ks OK X OK
179 Rudorfer Michael AT 6 ks OK X OK
180 Sakala Jozef SK 3 ks OK OK OK
181 Masters Beskyd SK 8 ks OK X OK
182 Trebostovo TEAM SK 8 ks OK X OK
183 Sadloň Michal SK 10 ks OK X OK
184 Semančík Peter SK 4 ks OK X OK
185 Koscenik Jozef SK 5 ks OK X OK
186 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks OK X OK
187 Marjanovič Robert CRO 6 ks OK X OK
188 Kalousek S+M SK 3 ks OK OK OK
189 Behlke Andreas DE 7 ks OK OK OK
190 ŽABKA Miroslav SK 5 ks OK X OK
191 Team TEXAS SK 5 ks OK X OK
192 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks OK OK OK
193 Košťál Jozef SK 8 ks OK X OK
194 Bugyi Štefan SK 5 ks OK OK OK
195 Para Stanislaw PL 6 ks OK X OK
196 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks OK X OK
197 Ulberger Karl DE 5 ks OK OK OK
198 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks OK OK OK
199 Mišák Dušan SK 2 ks OK X OK
200 Lesnický Jozef SK 5 ks OK X OK
201 Neupauer Patrik SK 3 ks OK OK OK
202 Pilný Anton SK 3 ks OK X OK
203 Gaššo Anton SK 3 ks OK X OK
204 Holenda Peter SK 2 ks OK X OK
205 Gratzer Marco AT 6 ks OK X OK
206 Steiner Alfred AT 5 ks OK OK OK
207 Averesch - Palomablue NL 10 ks OK X OK
208 Potančok Dušan SK 2 ks OK OK OK
209 Labanc Slavomír SK 2 ks OK X OK
210 Adamov Branislav SK 5 ks OK X OK
211 Pitas Palo+Jožo SK 4 ks OK X OK
212 Bratia Uherkovi CZ 5 ks OK OK OK
213 Tím Kmeť M.+ Labon M & J SK 2 ks OK X OK
214 Vároš Jozef SK 2 ks OK X OK
215 Team Weis DE 12 ks OK OK OK
216 Team Krzysiek PL 5 ks OK OK OK
217 Varmus M. 79 loft SK 6 ks OK X OK
218 Gratzer Werner AT 5 ks OK X OK
219 Nöres Kurt AT 14 ks OK X OK
220 Bučo Peter SK 2 ks OK X OK
221 TEAM KWASNICKI WOJCI PL 6 ks OK OK OK
222 Taem Demaj & Osmani AT 6 ks OK X OK
223 Demaj Nikoll AT 7 ks OK X OK
224 Sedlák Eugen SK 7 ks OK X OK
225 KAMAS TEAM SK 5 ks OK X OK
226 JANEK JURAJ SK 2 ks OK OK OK
227 Team Nickel DE 3 ks OK OK OK
228 OLR MALOPOLSKA FCI PL 6 ks OK X OK
229 Košta Celestín SK 6 ks OK X OK
230 B&C Team SK 6 ks OK OK OK
231 Moller Andreas DE 12 ks OK X OK
232 ANTOL + ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
233 Hudák Miroslav SK 3 ks OK X OK
234 Sabol Milan SK 2 ks OK X OK
235 PP + LL TEAM SK 2 ks OK X OK
236 Kmec Jozef SK 3 ks OK OK OK
237 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
238 Team Ilavský & Feri,Neto,Janči SK 5 ks OK X OK
239 Dorinský Jan + Jakub SK 2 ks OK OK OK
240 TEAM ZO Markušovce + Jánošík SK 5 ks OK X OK
241 Bársony Mihály HUNG 5 ks OK OK OK
242 Tóth Péter HUNG 5 ks OK OK OK
243 Smieskova Maria SK 4 ks OK OK OK
244 Boke Jurgen DE 4 ks OK X OK
245 Walachnia Pawel PL 2 ks OK OK OK
246 Zaduban Anton SK 4 ks OK X OK
247 Silesia Team PL 12 ks OK X OK
248 Václav Lubomír SK 5 ks OK OK OK
249 Kras Martin SK 4 ks OK OK OK
250 Sieckmann Heiko DE 10 ks OK OK OK
251 Bartos Radek CZ 6 ks OK X OK
252 Jakubčík Petr CZ 2 ks OK X OK
253 Braňka Standa CZ 5 ks OK OK OK
254 Javor Štefan SK 4 ks OK X OK
255 Grobarcik Milan SK 6 ks OK OK OK
256 Super Golab.pl PL 6 ks OK X OK
257 Brzy Jozef SK 5 ks OK X OK
258 Holický Peter SK 5 ks OK OK OK
259 Bulejko Marian SK 3 ks OK X OK
260 Viglidan Peter&Monika HUNG 6 ks OK X OK
261 Klauz Attila HUNG 3 ks OK OK OK
262 Team ,,Trepte Arndt & Marcus DE 6 ks OK OK OK
263 Familie Soellner DE 8 ks OK X OK
264 Racing Team Kiessner-Englert DE 6 ks OK OK OK
265 Team Neubauer & Roehl DE 3 ks OK OK OK
266 Hienzsch Frank DE 4 ks OK OK OK
267 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN DE 11 ks OK OK OK
268 WINGS 2 WIN DE 12 ks OK X OK
269 Detári Jozef SK 5 ks OK OK OK
270 Jánoš Ladislav SK 5 ks OK OK OK
271 Laszlo-Molnar Team HUNG 6 ks OK OK OK
272 Gerard van der Heide & Randy Vollebeek NL 6 ks OK OK OK
273 Dynasty-Sion J & I SK-CH 5 ks OK OK OK
274 Majdák Michal SK 5 ks OK X OK
275 . Labon Matúš & Jakub SK 12 ks OK X OK
276 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
277 Svoreň Juraj + Lucia SK 3 ks OK X OK
278 Vilcko Bodnar SK 5 ks OK X OK
279 Brzuľa Ondrej SK 5 ks OK OK OK
280 Steirer Heinrich AT 5 ks OK X OK
281 Poláček Milan CZ 4 ks OK OK OK
282 Klein Tadeusz DE 4 ks OK X OK
283 Horvath Ladislav SK 3 ks OK X OK
284 Ronny De Muynck Pigeons BELG 6 ks OK OK OK
285 Wim en Benno Klomp NL 6 ks OK OK OK
286 Visser - Maijbom NL 6 ks OK OK OK
287 Schuetze Joern DE 18 ks OK OK OK
288 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen CHINA 6 ks OK X OK
289 EMIEL DENYS BELG 6 ks OK X OK
290 KERKHOVE WIM BELG 6 ks OK OK OK
291 Ločniškar Srečko SLO 6 ks OK X OK
292 Demők team ZO Tomášovce HU, SK 6 ks OK X OK
293 Bodnar Lubo SK 10 ks OK X OK
294 Galschneider Peter CZ 5 ks OK X OK
295 J.Varga Attila HUNG 5 ks OK X OK
296 Pisko Miloslav SK 2 ks OK OK OK
297 Zicho Jan SK 1 ks OK X OK
298 Jud Roman CH 3 ks OK X OK
299 OSKAR ANDERHUB CH 9 ks OK X OK
300 Bert Plog NL 10 ks OK X OK
Razem:   300 1593 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - Żadna część strony nie może być rozpowszechniane ani kopiowane bez zgody.
Created by GrayFOX