facebook tatry derby FCI GrandPrix
Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Zubaj Viktor SK 10 ks X X X
2 Zivic Aleksandar & Ilija Srb 5 ks X X X
3 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks X X X
4 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
5 Záchenský František SK 3 ks X X X
6 ŽABKA Miroslav SK 3 ks X X X
7 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks X X X
8 Vreštiak Jan SK 6 ks X X X
9 Vojtko Milan SK 5 ks X X X
10 Vlado + Jožko-ORAVA SK 15 ks X X X
11 Vesely Ján SK 2 ks X X X
12 Vavro Michal SK 3 ks X X X
13 VASIL JAN SK 6 ks X X X
14 Vašíček Pavel SK 10 ks X X X
15 Valiga Antonín SK 5 ks X X X
16 Urban Eduard SK 2 ks X X X
17 Truksa Vítězslav CZ 5 ks X X X
18 Trebostovo TEAM SK 6 ks X X X
19 Tóth Jan SK 5 ks X X X
20 Toman Milan SK 2 ks X X X
21 Tom Tom PL 5 ks X X X
22 Tocky Jan PL 5 ks X X X
23 TIM-PAVLIČKOVI LACO- MAREK SK 4 ks X X X
24 Tempka Mariusz PL 5 ks X X X
25 Team: C.Schwam+M.Wie DE 10 ks X X X
26 TEAM Karel SK 5 ks X X X
27 Team TEXAS Slovensko 5 ks X X X
28 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks X X X
29 Táborský Vladimír CZ 15 ks X X X
30 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks X X X
31 Szabó Attila HUNG 5 ks X X X
32 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks X X X
33 Švec Jozef SK 10 ks X X X
34 Sušienka Martin SK 4 ks X X X
35 Struhačka Ivan SK 10 ks X X X
36 Štefániková Mária SK 5 ks X X X
37 Štaubert ADOLF SK 4 ks X X X
38 ŠTAFEN Jan SK 6 ks X X X
39 Stacho Jan SK 6 ks X X X
40 Špilar Václav CZ 4 ks X X X
41 Socha Libor SK 5 ks X X X
42 Smolka Jan SK 5 ks X X X
43 Slavík Václav CZ 5 ks X X X
44 Sládek + MIKROP CZ 10 ks X X X
45 Škvarka Viliam SK 5 ks X X X
46 Sklenar Ladislav SK 5 ks X X X
47 Šimko Jan SK 5 ks X X X
48 Severa Miroslav CZ 5 ks X X X
49 Semančík Peter SK 4 ks X X X
50 Selecký Juraj SK 5 ks X X X
51 Selecký Jan SK 5 ks X X X
52 Sekulová Silvia SK 2 ks X X X
53 Sedláčková Nikoleta SK 5 ks X X X
54 Schleifer Ralph DE 10 ks X X X
55 Šaradin Peter SK 5 ks X X X
56 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
57 Sadloň Michal SK 10 ks X X X
58 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks X X X
59 RYVA.sk . SK 5 ks X X X
60 Rybár Lubomír SK 5 ks X X X
61 Rudorfer Michael AT 10 ks X X X
62 Roman TEAM SK 5 ks X X X
63 Roman Štefan SK 5 ks X X X
64 ROBIS s.r.o. SK 6 ks X X X
65 Richtarik Milan SK 12 ks X X X
66 Rakovci Yosup UKR 5 ks X X X
67 Příkazský Jan CZ 5 ks X X X
68 Prihoda Franťišek st. SK 3 ks X X X
69 Pocedič Pavel CZ 3 ks X X X
70 Pleva Miroslav + Peter SK 6 ks X X X
71 Pleško Štefan SK 5 ks X X X
72 Plačko + Gaňa SK 10 ks X X X
73 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks X X X
74 PERUN RACING TEAM SK 3 ks X X X
75 Pelech Marián SK 5 ks X X X
76 Pažitný Jozef SK 5 ks X X X
77 Payk Waldemar DE 6 ks X X X
78 Pavla Jan SK 4 ks X X X
79 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
80 Pajta Vladimír SK 10 ks X X X
81 ORL MAZURY PL 10 ks X X X
82 Olajec Jozef SK 2 ks X X X
83 Novák Pavel SK 5 ks X X X
84 Nochta Štefan SK 5 ks X X X
85 Molnár Martin SK 6 ks X X X
86 Mokoš Marek SK 2 ks X X X
87 Miškovič Igor SK 6 ks X X X
88 Mišák Dušan SK 2 ks X X X
89 Miroslav Sedlák Slovensko 5 ks X X X
90 Military Extreme Loft SK 6 ks X X X
91 MIJAD SK 3 ks X X X
92 Maziarz Racing Team B PL 12 ks X X X
93 Maziarz Racing Team A PL 12 ks X X X
94 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
95 Masters Beskyd SK 8 ks X X X
96 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
97 Marton TEAM J & I SK 5 ks X X X
98 Martis Lubomír SK 5 ks X X X
99 Marjanovič Robert AT 6 ks X X X
100 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
101 Marčan Vladimír SK 10 ks X X X
102 Marčan Lukáš SK 10 ks X X X
103 Maľa Stano SK 2 ks X X X
104 Magušin G&L SK 6 ks X X X
105 Macháč Marek CZ 5 ks X X X
106 Macejková Andrea SK 3 ks X X X
107 Macejko Rastislav SK 3 ks X X X
108 Macaš Štefan SK 3 ks X X X
109 M+M+M TEAM SK 5 ks X X X
110 Lovič Rudolf SK 5 ks X X X
111 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
112 Lenka TEAM SK 5 ks X X X
113 Legin Štefan SK 2 ks X X X
114 LEDZMI TEAM SK 6 ks X X X
115 Las Vladimir SK 5 ks X X X
116 KYZEK Stefan SK 3 ks X X X
117 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
118 Kulka Milan SK 3 ks X X X
119 Kukučka Roman SK 3 ks X X X
120 Kubáček Lubomír CZ 10 ks X X X
121 Kšenzuliak Michal SK 3 ks X X X
122 Križanovič+ Kavčiak SK 6 ks X X X
123 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
124 Kováč st. Jozef SK 5 ks X X X
125 Kováč Andrej SK 6 ks X X X
126 Kováč Jozef ml. SK 6 ks X X X
127 Kotas Vladimír CZ 6 ks X X X
128 Košťál Jozef Sk 3 ks X X X
129 Koscenik Jozef SK 5 ks X X X
130 Korec Jozef st.+ml. SK 4 ks X X X
131 Kopas Michal SK 3 ks X X X
132 Konopík Jiří CZ 6 ks X X X
133 Komárom Fortuna HUNG 5 ks X X X
134 Kohoutek B.+ M. CZ 6 ks X X X
135 Kočiš + Marčan SK 6 ks X X X
136 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks X X X
137 Kašuba + Zemam SK 5 ks X X X
138 Kašuba Richard SK 3 ks X X X
139 Kasan Jozef SK 4 ks X X X
140 Kasan Dušan SK 3 ks X X X
141 Kasan Slavomir SK 3 ks X X X
142 Kanás Peter SK 2 ks X X X
143 Kalousek S+M SK 3 ks X X X
144 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks X X X
145 Kacian Peter Sk 2 ks X X X
146 Jsovský Jozef+Ľubomír SK 6 ks X X X
147 Jendrichovský Peter SK 5 ks X X X
148 Jarošinec Ivan SK 5 ks X X X
149 Jania-Lach Team PL 12 ks X X X
150 J.Varga Attila HUNG 5 ks X X X
151 Ivan Miroslav CZ 5 ks X X X
152 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
153 Hrozen Peter SK 5 ks X X X
154 Hricik Juraj SK 5 ks X X X
155 Hrehuš Jozef SK 2 ks X X X
156 Horvath Ladislav SK 3 ks X X X
157 Hort Leoš CZ 5 ks X X X
158 Horák Filip CZ 4 ks X X X
159 Herynek Jiří CZ 5 ks X X X
160 Havránek Jozef SK 2 ks X X X
161 Hatala Marcel SK 5 ks X X X
162 Griga Matus SK 3 ks X X X
163 GIEWONT Team A PL 5 ks X X X
164 GIEWONT Team B PL 5 ks X X X
165 Gemeľa Štefan SK 10 ks X X X
166 Gažiová Jitka SK 4 ks X X X
167 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
168 Galschneider Peter CZ 5 ks X X X
169 Gabris Jozef PL 5 ks X X X
170 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 5 ks X X X
171 Forgáč František SK 5 ks X X X
172 Flimel Miroslav SK 6 ks X X X
173 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
174 Fiala Alexander+Tomáš SK 5 ks X X X
175 Faragó Zoltán HUNG 3 ks X X X
176 Fačko Vladimír SK 5 ks X X X
177 FABIO TEAM SK 5 ks X X X
178 ÉLO Szilveszter HUNG 5 ks X X X
179 Dvožák Jiří CZ 5 ks X X X
180 Ďurech Ivan SK 5 ks X X X
181 Dropa Július CZ 5 ks X X X
182 Drabiscak Peter SK 5 ks X X X
183 DOLINSKY IVAN SK 3 ks X X X
184 Dena TEAM SK 5 ks X X X
185 Demko Jozef SK 2 ks X X X
186 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks X X X
187 Cmorej Matúš SK 5 ks X X X
188 Chmielewski Rafał PL 5 ks X X X
189 Charypar Vladimír CZ 5 ks X X X
190 Celine Sun+ Skrbek Marek CZ 10 ks X X X
191 Čejka Václav CZ 5 ks X X X
192 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
193 Bumba Jiří CZ 3 ks X X X
194 Bugyi Štefan SK 4 ks X X X
195 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
196 BRACIA Potoczny PL 5 ks X X X
197 Bollo Július SK 3 ks X X X
198 Bojko Stanislav CZ 5 ks X X X
199 Bodnar Lubo SK 10 ks X X X
200 Bochenczak Jan PL 6 ks X X X
201 Blanárik Peter SK 6 ks X X X
202 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
203 Bindas Štefan ml. SK 5 ks X X X
204 Bieniek Family Loft SE 5 ks X X X
205 Berdychová + MIKROP CZ 10 ks X X X
206 Beno Jan SK 2 ks X X X
207 Beňák Vladimír SK 6 ks X X X
208 Bella J+D SK 3 ks X X X
209 Behlke Andreas DE 12 ks X X X
210 Bechyně Radek CZ 5 ks X X X
211 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
212 BCHB TEAM SK 5 ks X X X
213 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks X X X
214 BARANOWSKI TEAM PL 5 ks X X X
215 Baniari Augustín SK 2 ks X X X
216 Balvoň Michal SK 5 ks X X X
217 Baloga Stanislav SK 2 ks X X X
218 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks X X X
Spolu:   218 1169 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX