Oficiálne stránky závodu
facebook tatry derby
telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Zubaj Viktor SK 10 ks OK X X
2 Zon Krzysztof PL 5 ks OK X OK
3 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks OK OK OK
4 Zicho Jan SK 1 ks OK X OK
5 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
6 Zaduban Anton SK 4 ks OK X OK
7 Záchenský František SK 3 ks OK X OK
8 ŽABKA Miroslav SK 5 ks OK X OK
9 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks OK OK OK
10 WINGS 2 WIN DE 12 ks OK X OK
11 Wim en Benno Klomp NL 6 ks OK OK OK
12 Walachnia Pawel PL 2 ks OK OK OK
13 Vydra Jozef SK 4 ks OK X OK
14 Vreštiak Jan SK 6 ks OK X X
15 Vojtko Milan SK 5 ks OK X X
16 Vlado + Jožko-ORAVA SK 10 ks OK OK OK
17 Visser - Maijbom NL 6 ks OK OK OK
18 Vilcko Bodnar SK 5 ks OK X OK
19 Viglidan Peter&Monika HUNG 6 ks OK X OK
20 VASIL JAN SK 6 ks OK OK OK
21 Vašíček Pavel SK 10 ks OK X OK
22 Vároš Jozef SK 2 ks OK X OK
23 Varmus M. 79 loft SK 6 ks OK X OK
24 Varga Jan SK 2 ks OK OK OK
25 Valiga Antonín SK 5 ks OK X OK
26 Václav Lubomír SK 5 ks OK OK OK
27 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
28 Ulberger Karl DE 5 ks OK OK OK
29 Trebostovo TEAM SK 8 ks OK X OK
30 Tóth Péter HUNG 5 ks OK OK OK
31 Toman Milan SK 2 ks OK OK OK
32 Tom Tom PL 5 ks OK OK OK
33 Tocky Jan PL 5 ks OK X OK
34 Tím Kmeť M.+ Labon M & J SK 2 ks OK X OK
35 Team: C.Schwam+M.Wiesnet DE 10 ks OK OK OK
36 Team Weis DE 12 ks OK OK OK
37 Team Nickel DE 3 ks OK OK OK
38 TEAM Mayer + Černý CZ 5 ks OK X OK
39 TEAM KWASNICKI WOJCI PL 6 ks OK OK OK
40 Team Krzysiek PL 5 ks OK OK OK
41 TEAM Karel SK 5 ks OK X OK
42 Team Kadlec + Černý CZ 2 ks OK X OK
43 Team Jania-Lach PL 6 ks OK X X
44 Team Ilavský & Feri,Neto,Janči SK 5 ks OK X OK
45 TEAM Milan a Saška SK 5 ks OK X OK
46 Team TEXAS SK 5 ks OK X OK
47 TEAM ZO Markušovce + Jánošík SK 5 ks OK X OK
48 Team ,,Trepte Arndt & Marcus DE 6 ks OK OK OK
49 Team Neubauer & Roehl DE 3 ks OK OK OK
50 Team Lach - Jania PL 6 ks OK X X
51 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks OK X X
52 Taem Demaj & Osmani AT 6 ks OK X OK
53 Táborský Vladimír CZ 15 ks OK X OK
54 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks OK X OK
55 Szabó Attila HUNG 5 ks OK X OK
56 Svoreň Juraj + Lucia SK 3 ks OK X OK
57 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks OK OK OK
58 Švec Jozef SK 10 ks OK OK OK
59 Sušienkovci Team SK 5 ks OK X OK
60 Suriak Ján SK 2 ks OK X X
61 Super Golab.pl PL 6 ks OK X OK
62 Suchan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
63 Struhačka Ivan SK 5 ks OK X OK
64 STEPNIEWSKI L.K.K. PL 6 ks OK X X
65 Steirer Heinrich AT 5 ks OK X OK
66 Steiner Alfred AT 5 ks OK OK OK
67 Štefániková Mária SK 5 ks OK X OK
68 Štaubert ADOLF SK 2 ks OK OK OK
69 ŠTAFEN Jan SK 6 ks OK X X
70 Stacho Jan SK 3 ks OK X OK
71 Špilar Václav CZ 5 ks OK OK OK
72 Socha Libor SK 5 ks OK X OK
73 Smolka Jan SK 2 ks OK X OK
74 Smieskova Maria SK 4 ks OK OK OK
75 Slavík Václav CZ 5 ks OK X OK
76 Sládek + MIKROP CZ 6 ks OK X X
77 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
78 Skawinski Dariusz PL 3 ks OK X X
79 Šimko Jan SK 5 ks OK OK OK
80 Silesia Team PL 12 ks OK X OK
81 Sieckmann Heiko DE 10 ks OK OK OK
82 Severa Miroslav CZ 5 ks OK OK OK
83 Semančík Peter SK 4 ks OK X OK
84 Selecký Juraj SK 5 ks OK OK OK
85 Selecký Jan SK 5 ks OK OK OK
86 Sekulová Silvia SK 3 ks OK X OK
87 SEDLAK Miroslav Slovensko 5 ks OK OK OK
88 Sedlák Eugen SK 7 ks OK X OK
89 Schuetze Joern DE 18 ks OK OK OK
90 Šaradin Peter SK 8 ks OK X OK
91 Sakala Jozef SK 3 ks OK OK OK
92 Sadloň Michal SK 10 ks OK X OK
93 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks OK X OK
94 Sabol Milan SK 2 ks OK X OK
95 Rybár Lubomír SK 5 ks OK OK OK
96 Rudorfer Michael AT 6 ks OK X OK
97 Ronny De Muynck Pigeons BELG 6 ks OK OK OK
98 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
99 ROBIS s.r.o. SK 5 ks OK X OK
100 Richtarik Milan SK 12 ks OK X OK
101 RH TEAM B SK 5 ks OK X X
102 Racing Team Kiessner-Englert DE 6 ks OK OK OK
103 Prihoda Franťišek st. SK 2 ks OK X OK
104 PP + LL TEAM SK 2 ks OK X OK
105 Potančok Dušan SK 2 ks OK OK OK
106 Porto Pedro Portuguese 12 ks OK X X
107 Poláček Milan CZ 4 ks OK OK OK
108 Pleva Miroslav + Peter SK 4 ks OK X X
109 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
110 PJ Pigeons Slovensko 5 ks OK X X
111 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks OK X OK
112 Pitas Palo+Jožo SK 4 ks OK X OK
113 Pisko Miloslav Slovensko 2 ks OK OK OK
114 Pintér Potter Pigeons HU 7 ks OK X OK
115 Pilný Anton SK 3 ks OK X OK
116 Pelech Marián SK 5 ks OK OK OK
117 Pažitný Jozef SK 3 ks OK X OK
118 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
119 Pavčo+Miškovič Team SK 6 ks OK X OK
120 Parčiš Jan SK 10 ks OK X OK
121 Para Stanislaw PL 6 ks OK X OK
122 Pajta Vladimír SK 10 ks OK X X
123 OSKAR ANDERHUB CH 9 ks OK X OK
124 ORL MAZURY PL 6 ks OK X X
125 OLR MALOPOLSKA FCI PL 6 ks OK X OK
126 Olajec Jozef SK 2 ks OK OK OK
127 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
128 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
129 Nöres Kurt AT 14 ks OK X OK
130 Nochta Štefan SK 6 ks OK X OK
131 Neupauer Patrik SK 3 ks OK OK OK
132 Nahalka Matej Sk 5 ks OK X X
133 Molnár Martin SK 6 ks OK X X
134 Moller Andreas DE 12 ks OK X OK
135 Mokoš Marek SK 2 ks OK X OK
136 MOHAMEDE RIDA GZOULY ESP 30 ks OK X X
137 Mišák Dušan SK 2 ks OK X OK
138 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
139 MILITARY EXTREM Loft SK 4 ks OK X OK
140 Miklošik Daniel SK 3 ks OK X X
141 MIJAD SK 5 ks OK X X
142 Maziarz Racing Team B PL 6 ks OK X X
143 Maziarz Racing Team A PL 6 ks OK X X
144 Masters Beskyd SK 8 ks OK X OK
145 Marton TEAM J & I SK 5 ks OK X OK
146 Martis + Barabas SK 5 ks OK X X
147 Marjanovič Robert CRO 6 ks OK X OK
148 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
149 Marčan TEAM SK 6 ks OK X OK
150 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
151 Majdák Michal SK 5 ks OK X OK
152 Magušin G&L SK 6 ks OK X X
153 Macháč + Miklas CZ 5 ks OK X OK
154 M+M+M TEAM SK 5 ks OK X OK
155 Lovič Rudolf SK 4 ks OK X OK
156 Ločniškar Srečko SLO 6 ks OK X OK
157 Lesnický Jozef SK 5 ks OK X OK
158 Legin Štefan&Peter SK 2 ks OK OK OK
159 LEDZMI TEAM SK 6 ks OK X X
160 Laszlo-Molnar Team HUNG 6 ks OK OK OK
161 Laštík Štefan SK 2 ks OK OK OK
162 Las Vladimir SK 5 ks OK X OK
163 Labanc Slavomír SK 2 ks OK X OK
164 KYZEK Stefan SK 3 ks OK OK OK
165 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X OK
166 Kukučka Roman SK 5 ks OK OK OK
167 Kubáček Lubomír CZ 9 ks OK X X
168 Kšenzuliak Michal SK 3 ks OK X X
169 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks OK OK OK
170 Kras Martin SK 4 ks OK OK OK
171 Krajci Július SK 3 ks OK X X
172 Kováč st. Jozef SK 5 ks OK X OK
173 Kováč Andrej SK 6 ks OK X OK
174 Kováč Jozef ml. SK 5 ks OK X OK
175 Kotas Vladimír CZ 6 ks OK X OK
176 Košťál Jozef SK 8 ks OK X OK
177 Košta Celestín SK 6 ks OK X OK
178 Koscenik Jozef SK 5 ks OK X OK
179 Kopas Michal SK 3 ks OK OK OK
180 Konopík Jiří CZ 5 ks OK X OK
181 Komárom Fortuna HUNG 5 ks OK OK OK
182 Komár Team SK 5 ks OK X OK
183 Kolodzej Jozef SK 4 ks OK X X
184 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks OK X OK
185 Kmec Jozef SK 3 ks OK OK OK
186 Klimčík Anton SK 5 ks OK X OK
187 Klein Tadeusz DE 4 ks OK X OK
188 Klauz Attila HUNG 3 ks OK OK OK
189 KERKHOVE WIM BELG 6 ks OK OK OK
190 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks OK X OK
191 Kašuba + Zemam SK 5 ks OK X OK
192 Kašuba Richard SK 3 ks OK X OK
193 Kasan Jozef SK 2 ks OK X X
194 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
195 Kasan Slavomir SK 3 ks OK X X
196 KARAKURT PIGEONS TR 17 ks OK X X
197 Kanás Peter SK 4 ks OK OK OK
198 KAMAS TEAM SK 5 ks OK X OK
199 Kalousek S+M SK 3 ks OK OK OK
200 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks OK X OK
201 Kacian Peter Sk 2 ks OK OK OK
202 JUDr.Križanovič+ Kavčiak V. SK 5 ks OK X X
203 Jud Roman CH 3 ks OK X OK
204 Jsovský Jozef + Ľubomír SK 6 ks OK X X
205 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN DE 11 ks OK OK OK
206 Javor Štefan SK 4 ks OK X OK
207 Jarošinec + Havranek SK 5 ks OK X OK
208 Jánoš Ladislav SK 5 ks OK OK OK
209 JANEK JURAJ SK 2 ks OK OK OK
210 Jakubčík Petr CZ 2 ks OK X OK
211 J.Varga Attila HU 5 ks OK X OK
212 Ivan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
213 Iskra Jozef SK 5 ks OK X OK
214 Hudák Miroslav SK 3 ks OK X OK
215 Hrozen Peter SK 6 ks OK X X
216 Hricik Juraj SK 5 ks OK OK OK
217 Hreuš Jozef SK 2 ks OK X OK
218 Horvath Ladislav Slovensko 3 ks OK X OK
219 Horák Filip CZ 3 ks OK OK OK
220 Holický Peter SK 5 ks OK OK OK
221 Holenda Peter SK 2 ks OK X OK
222 Hienzsch Frank DE 4 ks OK OK OK
223 Hatala Marcel SK 5 ks OK X X
224 Grobarcik Milan sk 6 ks OK OK OK
225 Griga´+ Vrabel SK 5 ks OK X OK
226 Gratzer Marco AT 6 ks OK X OK
227 Gratzer Werner AT 5 ks OK X OK
228 GIEWONT Team A PL 6 ks OK X X
229 Gerard van der Heide & Randy Vollebeek NL 6 ks OK OK OK
230 Gemeľa Štefan SK 10 ks OK X OK
231 Gažiová Jitka SK 2 ks OK X OK
232 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X X
233 Gaššo Anton SK 3 ks OK X OK
234 Galschneider Peter Česko 5 ks OK X OK
235 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
236 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 6 ks OK OK OK
237 Franek Lukáš SK 2 ks OK X OK
238 Forgáč František SK 2 ks OK OK OK
239 Flimel Miroslav SK 10 ks OK X X
240 Filipi TEAM CZ 2 ks OK OK OK
241 Faragó Zoltán HUNG 3 ks OK X OK
242 Familie Soellner DE 8 ks OK X OK
243 Fačko Vladimír SK 5 ks OK X OK
244 FABIO TEAM SK 5 ks OK OK OK
245 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen CHINA 6 ks OK X OK
246 EMIEL DENYS BELG 6 ks OK X OK
247 Dynasty-Sion J & I SK-CH 5 ks OK OK OK
248 Dvožák Jiří CZ 7 ks OK X OK
249 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
250 Duriš Luboš SK 3 ks OK X X
251 Drabiscak Peter SK 5 ks OK X OK
252 Dorinský Jan + Jakub SK 2 ks OK OK OK
253 DOLINSKY IVAN SK 3 ks OK OK OK
254 Dieter Siebert + Chen Yue DE 6 ks OK X X
255 Diemar Kaiser DE 7 ks OK OK OK
256 Detári Jozef SK 5 ks OK OK OK
257 Demők team ZO Tomášovce HU, SK 6 ks OK X OK
258 Demko Jozef SK 2 ks OK OK OK
259 Demaj Nikoll AT 7 ks OK X OK
260 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks OK OK OK
261 Cmorej Matúš SK 5 ks OK X OK
262 Chmielewski Rafał PL 5 ks OK X OK
263 Charypar Vladimír CZ 4 ks OK OK OK
264 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks OK OK OK
265 Bumba Jiří CZ 3 ks OK OK OK
266 Bulejko Marian SK 3 ks OK X OK
267 Bugyi Štefan SK 5 ks OK OK OK
268 Bučo Peter SK 2 ks OK X OK
269 Brzy Jozef SK 5 ks OK X OK
270 Brzuľa Ondrej SK 5 ks OK OK OK
271 Bratia Uherkovi CZ 5 ks OK OK OK
272 Braňka Standa CZ 5 ks OK OK OK
273 BRACIA Potoczny PL 5 ks OK X OK
274 Boke Jurgen DE 4 ks OK X OK
275 Bojko Stanislav CZ 5 ks OK OK OK
276 Bodnar Lubo Slovensko 10 ks OK X OK
277 Bochenczak Jan PL 6 ks OK X X
278 Blaženec Štefan SK 5 ks OK X OK
279 Blanárik + Mareček SK 5 ks OK X OK
280 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X X
281 Bindas Štefan ml. SK 5 ks OK X OK
282 Bieniek Family Loft SE 5 ks OK OK OK
283 Bert Plog NL 10 ks OK X OK
284 Berdychová + MIKROP CZ 6 ks OK X X
285 Beňák Vladimír SK 5 ks OK X OK
286 Bella J+D SK 2 ks OK OK OK
287 Behlke Andreas DE 7 ks OK OK OK
288 Bechyně Radek CZ 5 ks OK OK OK
289 Becha Lubomír CZ 5 ks OK X OK
290 BCHB TEAM SK 5 ks OK X OK
291 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks OK OK OK
292 Bartos Radek CZ 6 ks OK X OK
293 Bársony Mihály HUNG 5 ks OK OK OK
294 B&C Team SK 6 ks OK OK OK
295 Averesch - Palomablue NL 10 ks OK X OK
296 ANTOL + ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
297 Adamov Branislav SK 5 ks OK X OK
298 Abrahám Jan SK 2 ks OK OK OK
299 . Labon Matúš & Jakub SK 12 ks OK X OK
300 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks OK X OK
Spolu:   300 1593 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX