Oficiálne stránky závodu
facebook tatry derby
telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Komárom Fortuna HUNG 5 ks OK OK OK
2 Toman Milan SK 2 ks OK OK OK
3 KYZEK Stefan SK 3 ks OK OK OK
4 Špilar Václav CZ 5 ks OK OK OK
5 DOLINSKY IVAN SK 3 ks OK OK OK
6 Vlado + Jožko-ORAVA SK 10 ks OK OK OK
7 Charypar Vladimír CZ 4 ks OK OK OK
8 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
9 Bechyně Radek CZ 5 ks OK OK OK
10 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
11 Baštrnák Jaroslav CZ 4 ks OK OK OK
12 Bumba Jiří CZ 3 ks OK OK OK
13 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
14 Kukučka Roman SK 5 ks OK OK OK
15 Horák Filip CZ 3 ks OK OK OK
16 Štaubert ADOLF SK 2 ks OK OK OK
17 Severa Miroslav CZ 5 ks OK OK OK
18 Svoboda- Waldhauser CZ 3 ks OK OK OK
19 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks OK OK OK
20 Laštík Štefan SK 2 ks OK OK OK
21 Diemar Kaiser DE 7 ks OK OK OK
22 Fujak Ľudovít+Radoslav SK 6 ks OK OK OK
23 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks OK OK OK
24 Švec Jozef SK 10 ks OK OK OK
25 Rybár Lubomír SK 5 ks OK OK OK
26 Kopas Michal SK 3 ks OK OK OK
27 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
28 Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks OK OK OK
29 Team: C.Schwam+M.Wiesnet DE 10 ks OK OK OK
30 Bieniek Family Loft SE 5 ks OK OK OK
31 Kacian Peter Sk 2 ks OK OK OK
32 Bojko Stanislav CZ 5 ks OK OK OK
33 Varga Jan SK 2 ks OK OK OK
34 Tom Tom PL 5 ks OK OK OK
35 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
36 Abrahám Jan SK 2 ks OK OK OK
37 Demko Jozef SK 2 ks OK OK OK
38 Olajec Jozef SK 2 ks OK OK OK
39 Legin Štefan&Peter SK 2 ks OK OK OK
40 Filipi TEAM CZ 2 ks OK OK OK
41 SEDLAK Miroslav Slovensko 5 ks OK OK OK
42 Forgáč František SK 2 ks OK OK OK
43 FABIO TEAM SK 5 ks OK OK OK
44 Hricik Juraj SK 5 ks OK OK OK
45 Kanás Peter SK 4 ks OK OK OK
46 VASIL JAN SK 6 ks OK OK OK
47 Selecký Juraj SK 5 ks OK OK OK
48 Šimko Jan SK 5 ks OK OK OK
49 Selecký Jan SK 5 ks OK OK OK
50 Pelech Marián SK 5 ks OK OK OK
51 Bella J+D SK 2 ks OK OK OK
52 Sakala Jozef SK 3 ks OK OK OK
53 Kalousek S+M SK 3 ks OK OK OK
54 Behlke Andreas DE 7 ks OK OK OK
55 Čulen+Gerspitzer Team CZ 4 ks OK OK OK
56 Bugyi Štefan SK 5 ks OK OK OK
57 Ulberger Karl DE 5 ks OK OK OK
58 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks OK OK OK
59 Neupauer Patrik SK 3 ks OK OK OK
60 Steiner Alfred AT 5 ks OK OK OK
61 Potančok Dušan SK 2 ks OK OK OK
62 Bratia Uherkovi CZ 5 ks OK OK OK
63 Team Weis DE 12 ks OK OK OK
64 Team Krzysiek PL 5 ks OK OK OK
65 TEAM KWASNICKI WOJCI PL 6 ks OK OK OK
66 JANEK JURAJ SK 2 ks OK OK OK
67 Team Nickel DE 3 ks OK OK OK
68 B&C Team SK 6 ks OK OK OK
69 Kmec Jozef SK 3 ks OK OK OK
70 Dorinský Jan + Jakub SK 2 ks OK OK OK
71 Bársony Mihály HUNG 5 ks OK OK OK
72 Tóth Péter HUNG 5 ks OK OK OK
73 Smieskova Maria SK 4 ks OK OK OK
74 Walachnia Pawel PL 2 ks OK OK OK
75 Václav Lubomír SK 5 ks OK OK OK
76 Kras Martin SK 4 ks OK OK OK
77 Sieckmann Heiko DE 10 ks OK OK OK
78 Braňka Standa CZ 5 ks OK OK OK
79 Grobarcik Milan sk 6 ks OK OK OK
80 Holický Peter SK 5 ks OK OK OK
81 Klauz Attila HUNG 3 ks OK OK OK
82 Team ,,Trepte Arndt & Marcus DE 6 ks OK OK OK
83 Racing Team Kiessner-Englert DE 6 ks OK OK OK
84 Team Neubauer & Roehl DE 3 ks OK OK OK
85 Hienzsch Frank DE 4 ks OK OK OK
86 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN DE 11 ks OK OK OK
87 Detári Jozef SK 5 ks OK OK OK
88 Jánoš Ladislav SK 5 ks OK OK OK
89 Laszlo-Molnar Team HUNG 6 ks OK OK OK
90 Gerard van der Heide & Randy Vollebeek NL 6 ks OK OK OK
91 Dynasty-Sion J & I SK-CH 5 ks OK OK OK
92 Brzuľa Ondrej SK 5 ks OK OK OK
93 Poláček Milan CZ 4 ks OK OK OK
94 Ronny De Muynck Pigeons BELG 6 ks OK OK OK
95 Wim en Benno Klomp NL 6 ks OK OK OK
96 Visser - Maijbom NL 6 ks OK OK OK
97 Schuetze Joern DE 18 ks OK OK OK
98 KERKHOVE WIM BELG 6 ks OK OK OK
99 Pisko Miloslav Slovensko 2 ks OK OK OK
100 Faragó Zoltán HUNG 3 ks OK X OK
101 Sekulová Silvia SK 3 ks OK X OK
102 Suchan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
103 Szabó Attila HUNG 5 ks OK X OK
104 Nochta Štefan SK 6 ks OK X OK
105 Griga´+ Vrabel SK 5 ks OK X OK
106 Kašuba + Zemam SK 5 ks OK X OK
107 Kašuba Richard SK 3 ks OK X OK
108 Konopík Jiří CZ 5 ks OK X OK
109 Táborský Vladimír CZ 15 ks OK X OK
110 Marčan TEAM SK 6 ks OK X OK
111 Valiga Antonín SK 5 ks OK X OK
112 Marton TEAM J & I SK 5 ks OK X OK
113 Vašíček Pavel SK 10 ks OK X OK
114 KADO & KERMIT Team A PL 5 ks OK X OK
115 Zon Krzysztof PL 5 ks OK X OK
116 MIJAD SK 5 ks OK X X
117 Pleva Miroslav + Peter SK 4 ks OK X X
118 ŠTAFEN Jan SK 6 ks OK X X
119 M+M+M TEAM SK 5 ks OK X OK
120 Cmorej Matúš SK 5 ks OK X OK
121 Duriš Luboš SK 3 ks OK X X
122 Las Vladimir SK 5 ks OK X OK
123 Šaradin Peter SK 8 ks OK X OK
124 Jarošinec + Havranek SK 5 ks OK X OK
125 TEAM Mayer + Černý CZ 5 ks OK X OK
126 Franek Lukáš SK 2 ks OK X OK
127 Štefániková Mária SK 5 ks OK X OK
128 Mokoš Marek SK 2 ks OK X OK
129 Sládek + MIKROP CZ 6 ks OK X X
130 Kotas Vladimír CZ 6 ks OK X OK
131 Slavík Václav CZ 5 ks OK X OK
132 Berdychová + MIKROP CZ 6 ks OK X X
133 Tocky Jan PL 5 ks OK X OK
134 Komár Team SK 5 ks OK X OK
135 BCHB TEAM SK 5 ks OK X OK
136 Molnár Martin SK 6 ks OK X X
137 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X X
138 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
139 Magušin G&L SK 6 ks OK X X
140 ROBIS s.r.o. SK 5 ks OK X OK
141 Jsovský Jozef + Ľubomír SK 6 ks OK X X
142 Beňák Vladimír SK 5 ks OK X OK
143 Blanárik + Mareček SK 5 ks OK X OK
144 RH TEAM B SK 5 ks OK X X
145 Hreuš Jozef SK 2 ks OK X OK
146 Flimel Miroslav SK 10 ks OK X X
147 Fačko Vladimír SK 5 ks OK X OK
148 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
149 Vojtko Milan SK 5 ks OK X X
150 Bindas Štefan ml. SK 5 ks OK X OK
151 Stacho Jan SK 3 ks OK X OK
152 Kováč Andrej SK 6 ks OK X OK
153 MILITARY EXTREM Loft SK 4 ks OK X OK
154 Kováč Jozef ml. SK 5 ks OK X OK
155 Pavčo+Miškovič Team SK 6 ks OK X OK
156 Richtarik Milan SK 12 ks OK X OK
157 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
158 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X X
159 Dvožák Jiří CZ 7 ks OK X OK
160 Ivan Miroslav CZ 5 ks OK X OK
161 Pajta Vladimír SK 10 ks OK X X
162 Gemeľa Štefan SK 10 ks OK X OK
163 Socha Libor SK 5 ks OK X OK
164 LEDZMI TEAM SK 6 ks OK X X
165 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
166 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks OK X OK
167 Smolka Jan SK 2 ks OK X OK
168 Hatala Marcel SK 5 ks OK X X
169 Sušienkovci Team SK 5 ks OK X OK
170 Blaženec Štefan SK 5 ks OK X OK
171 Martis + Barabas SK 5 ks OK X X
172 Kasan Jozef SK 2 ks OK X X
173 Drabiscak Peter SK 5 ks OK X OK
174 Pažitný Jozef SK 3 ks OK X OK
175 TALENT QUATRO Matuška CZ 10 ks OK X X
176 Prihoda Franťišek st. SK 2 ks OK X OK
177 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
178 Iskra Jozef SK 5 ks OK X OK
179 Vydra Jozef SK 4 ks OK X OK
180 Kubáček Lubomír CZ 9 ks OK X X
181 Becha Lubomír CZ 5 ks OK X OK
182 Struhačka Ivan SK 5 ks OK X OK
183 Kasan Slavomir SK 3 ks OK X X
184 Chmielewski Rafał PL 5 ks OK X OK
185 Vreštiak Jan SK 6 ks OK X X
186 Šadlák Vendelín+Andrej SK 5 ks OK X OK
187 Kováč st. Jozef SK 5 ks OK X OK
188 Pintér Potter Pigeons HU 7 ks OK X OK
189 Parčiš Jan SK 10 ks OK X OK
190 Lovič Rudolf SK 4 ks OK X OK
191 Gažiová Jitka SK 2 ks OK X OK
192 Záchenský František SK 3 ks OK X OK
193 Team Jania-Lach PL 6 ks OK X X
194 Macháč + Miklas CZ 5 ks OK X OK
195 TEAM Milan a Saška SK 5 ks OK X OK
196 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X OK
197 BRACIA Potoczny PL 5 ks OK X OK
198 Tabernausová K+K +Ján Šuchaň SK 6 ks OK X OK
199 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
200 Kavčiak Samo+ Šimon SK 5 ks OK X OK
201 Maziarz Racing Team A PL 6 ks OK X X
202 Maziarz Racing Team B PL 6 ks OK X X
203 TEAM Karel SK 5 ks OK X OK
204 ORL MAZURY PL 6 ks OK X X
205 Bochenczak Jan PL 6 ks OK X X
206 Klimčík Anton SK 5 ks OK X OK
207 Kšenzuliak Michal SK 3 ks OK X X
208 Team Kadlec + Černý CZ 2 ks OK X OK
209 Rudorfer Michael AT 6 ks OK X OK
210 Masters Beskyd SK 8 ks OK X OK
211 Trebostovo TEAM SK 8 ks OK X OK
212 Sadloň Michal SK 10 ks OK X OK
213 Semančík Peter SK 4 ks OK X OK
214 Koscenik Jozef SK 5 ks OK X OK
215 KADO & KERMIT Team B PL 5 ks OK X OK
216 Marjanovič Robert CRO 6 ks OK X OK
217 JUDr.Križanovič+ Kavčiak V. SK 5 ks OK X X
218 ŽABKA Miroslav SK 5 ks OK X OK
219 Hrozen Peter SK 6 ks OK X X
220 Team TEXAS SK 5 ks OK X OK
221 Košťál Jozef SK 8 ks OK X OK
222 GIEWONT Team A PL 6 ks OK X X
223 Para Stanislaw PL 6 ks OK X OK
224 Piwowarczyk Adrian PL 5 ks OK X OK
225 Zubaj Viktor SK 10 ks OK X X
226 Mišák Dušan SK 2 ks OK X OK
227 Lesnický Jozef SK 5 ks OK X OK
228 Suriak Ján SK 2 ks OK X X
229 Pilný Anton SK 3 ks OK X OK
230 Gaššo Anton SK 3 ks OK X OK
231 Kolodzej Jozef SK 4 ks OK X X
232 Holenda Peter SK 2 ks OK X OK
233 Gratzer Marco AT 6 ks OK X OK
234 Averesch - Palomablue NL 10 ks OK X OK
235 Labanc Slavomír SK 2 ks OK X OK
236 Adamov Branislav SK 5 ks OK X OK
237 Pitas Palo+Jožo SK 4 ks OK X OK
238 Tím Kmeť M.+ Labon M & J SK 2 ks OK X OK
239 Vároš Jozef SK 2 ks OK X OK
240 Varmus M. 79 loft SK 6 ks OK X OK
241 Gratzer Werner AT 5 ks OK X OK
242 Nöres Kurt AT 14 ks OK X OK
243 Krajci Július SK 3 ks OK X X
244 Bučo Peter SK 2 ks OK X OK
245 Taem Demaj & Osmani AT 6 ks OK X OK
246 Demaj Nikoll AT 7 ks OK X OK
247 Sedlák Eugen SK 7 ks OK X OK
248 KAMAS TEAM SK 5 ks OK X OK
249 OLR MALOPOLSKA FCI PL 6 ks OK X OK
250 Porto Pedro Portuguese 12 ks OK X X
251 Košta Celestín SK 6 ks OK X OK
252 Moller Andreas DE 12 ks OK X OK
253 ANTOL + ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
254 Hudák Miroslav SK 3 ks OK X OK
255 Sabol Milan SK 2 ks OK X OK
256 Skawinski Dariusz PL 3 ks OK X X
257 PP + LL TEAM SK 2 ks OK X OK
258 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
259 Team Ilavský & Feri,Neto,Janči SK 5 ks OK X OK
260 Nahalka Matej Sk 5 ks OK X X
261 TEAM ZO Markušovce + Jánošík SK 5 ks OK X OK
262 Boke Jurgen DE 4 ks OK X OK
263 Zaduban Anton SK 4 ks OK X OK
264 Silesia Team PL 12 ks OK X OK
265 Bartos Radek CZ 6 ks OK X OK
266 Jakubčík Petr CZ 2 ks OK X OK
267 Javor Štefan SK 4 ks OK X OK
268 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
269 Super Golab.pl PL 6 ks OK X OK
270 Brzy Jozef SK 5 ks OK X OK
271 Bulejko Marian SK 3 ks OK X OK
272 Viglidan Peter&Monika HUNG 6 ks OK X OK
273 Dieter Siebert + Chen Yue DE 6 ks OK X X
274 Familie Soellner DE 8 ks OK X OK
275 WINGS 2 WIN DE 12 ks OK X OK
276 STEPNIEWSKI L.K.K. PL 6 ks OK X X
277 Majdák Michal SK 5 ks OK X OK
278 . Labon Matúš & Jakub SK 12 ks OK X OK
279 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
280 KARAKURT PIGEONS TR 17 ks OK X X
281 MOHAMEDE RIDA GZOULY ESP 30 ks OK X X
282 Svoreň Juraj + Lucia SK 3 ks OK X OK
283 Vilcko Bodnar SK 5 ks OK X OK
284 Miklošik Daniel SK 3 ks OK X X
285 Team Lach - Jania PL 6 ks OK X X
286 Steirer Heinrich AT 5 ks OK X OK
287 Klein Tadeusz DE 4 ks OK X OK
288 Horvath Ladislav Slovensko 3 ks OK X OK
289 Emiel Denys - Qiu Qiao Zhen CHINA 6 ks OK X OK
290 EMIEL DENYS BELG 6 ks OK X OK
291 Ločniškar Srečko SLO 6 ks OK X OK
292 Demők team ZO Tomášovce HU, SK 6 ks OK X OK
293 Bodnar Lubo Slovensko 10 ks OK X OK
294 Galschneider Peter Česko 5 ks OK X OK
295 PJ Pigeons Slovensko 5 ks OK X X
296 J.Varga Attila HU 5 ks OK X OK
297 Zicho Jan SK 1 ks OK X OK
298 Jud Roman CH 3 ks OK X OK
299 OSKAR ANDERHUB CH 9 ks OK X OK
300 Bert Plog NL 10 ks OK X OK
Spolu:   300 1593 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX