Oficiálne stránky závodu
facebook tatry derby
telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 PoRaPi . PL 0 ks X X X
2 Sklenar Ladislav SK 0 ks X X X
3 Kaňuk Patrik SK 0 ks X X X
4 Kováč Andrej SK 0 ks X X X
5 Pietras Bartolomej PL 0 ks X X X
6 Mariusz Ankus PL 0 ks X X X
7 Kováč Jozef ml. SK 0 ks X X X
8 Nicko Raf PL 0 ks X X X
9 PIETRAS RACING TEAM PL 0 ks X X X
10 BRACIA POTOCZNY PL 0 ks X X X
11 ČIERNY ZDENEK SK 1 ks OK X OK
12 Cosijn Robrecht BE 1 ks OK OK OK
13 Ničovský Jan CZ 2 ks OK OK OK
14 Toman. Milan. SK 2 ks OK OK OK
15 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
16 Team Kamensky SK 2 ks OK X X
17 Spišák Miroslav SK 2 ks OK X OK
18 Gallo Milan SK 2 ks OK X OK
19 Bystriansky Peter SK 2 ks OK X OK
20 Žiak Jozef SK 2 ks OK X OK
21 Baniari Augustín SK 2 ks OK OK OK
22 Legin Štefan SK 2 ks OK X OK
23 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
24 Farbiar Marian SK 2 ks OK X OK
25 Bartoš Radek CZ 2 ks OK X OK
26 Štaubert ADOLF sk 2 ks OK OK OK
27 Úradník Anton SK 2 ks OK X OK
28 Úradník Peter SK 2 ks OK X OK
29 Varga Jan SK 2 ks OK X OK
30 Schejbal Vitezslav CZ 2 ks OK X OK
31 Čislák Alex SK 2 ks OK X X
32 Gvot Dušan SK 2 ks OK X OK
33 Štrbian Jozef SK 2 ks OK X OK
34 Fabian František SK 2 ks OK X OK
35 Zaleska Elzbieta PL 2 ks OK X OK
36 Dudas Gabriel SK 2 ks OK OK OK
37 Rorat Tomasz PL 3 ks OK X OK
38 Lapáček Jan CZ 3 ks OK X OK
39 Hort Leos CZ 3 ks OK X OK
40 Gezun Dušan SK 3 ks OK X OK
41 Urban Šimon SK 3 ks OK X OK
42 Kavčiak Samo Šimo SK 3 ks OK X OK
43 Barth Familie DE 3 ks OK OK OK
44 Kalanin Jozef SK 3 ks OK X OK
45 Rybár Ľubomir SK 3 ks OK OK OK
46 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
47 Košťál Jozef SK 3 ks OK OK OK
48 Misak Dusan SK 3 ks OK OK OK
49 Suchitra Alexander SK 3 ks OK X OK
50 Famili Pincak SK 3 ks OK X OK
51 Kocian Milan CZ 3 ks OK OK OK
52 Kočiš Stanislav SK 3 ks OK X OK
53 Božik Anton SK 3 ks OK OK OK
54 Ľahký+ Pavlík SK 3 ks OK OK OK
55 Tarvan team Tarvan CZ 3 ks OK OK OK
56 Veselovský Ivan SK 3 ks OK OK OK
57 Kmoško Jaroslav SK 3 ks OK X OK
58 Jakubčík Petr CZ 3 ks OK X OK
59 Selecký Juraj SK 3 ks OK OK OK
60 Šimko Jan SK 3 ks OK OK OK
61 Kardas Grzegorz PL 3 ks OK X X
62 Bella Jan SK 3 ks OK OK OK
63 Kalousek S+M SK 3 ks OK OK OK
64 Spišiak Martin SK 3 ks OK X OK
65 Dorinský Jan + Jakub SK 3 ks OK X OK
66 R+R Team Dorinsky Sk 3 ks OK OK OK
67 Pilný Anton SK 3 ks OK X OK
68 Minárik Jozef SK 3 ks X X X
69 Kantorowicz Tomasz PL 3 ks OK X X
70 Pažitný Jozef SK 3 ks OK OK OK
71 Šálek Roman CZ 3 ks OK X OK
72 Janoščík M+J+M SK 3 ks OK X OK
73 Kubaliak Vladimír SK 3 ks OK OK OK
74 Lassak Peter SK 3 ks OK OK OK
75 Brzula Ondrej SK 3 ks OK X OK
76 Lonsain Rieks Nederland 3 ks OK OK OK
77 Tempka Mariusz PL 4 ks OK X OK
78 Faragó Zoltán HUNG 4 ks OK X OK
79 Kohoutek B.+ M. CZ 4 ks OK X OK
80 Svoboda Bohumil CZ 4 ks OK OK OK
81 Černy + Kadlec CZ 4 ks OK X OK
82 Kavčiak Vladimír SK 4 ks OK X OK
83 Magušin G&L SK 4 ks OK X OK
84 Prykowski - Walachnia PL 4 ks OK X OK
85 Kirschová Jana CZ 4 ks OK OK OK
86 Arendac Miroslav SK 4 ks OK X X
87 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
88 Varmus M79 Loft SK 4 ks OK X X
89 Kerchev + Matousek BG 4 ks OK X OK
90 Kras Martin SK 4 ks OK OK OK
91 Pusztai László HUNG 4 ks OK OK OK
92 Majdák Michal SK 4 ks OK X OK
93 Stefanik+Karel+Cisarik . SK 4 ks OK X OK
94 Team - Lisková SK 4 ks OK X OK
95 Jarošinec TEAM SK 4 ks OK X OK
96 Molnár Martin SK 4 ks OK X OK
97 Blanárik Peter SK 4 ks OK X OK
98 Beňák Vladimír SK 4 ks OK X OK
99 Bollo Július SK 4 ks OK OK OK
100 Adamkovič Miroslav SK 4 ks OK X OK
101 Maksi Viliam SK 4 ks OK X OK
102 Urlberger Karl DE 4 ks OK OK OK
103 Team J&A SK 4 ks OK X OK
104 Klauz Attila HUN 4 ks OK X OK
105 FRIMER Július SK 4 ks OK X OK
106 BOROS Zoltán SK 4 ks OK OK OK
107 Kašuba Richard SK 5 ks OK X OK
108 Kašuba +Zemam SK 5 ks OK X OK
109 Team Nickel Krause DE 5 ks OK OK OK
110 B&C TEAM SK 5 ks OK OK OK
111 Vrábel +Griga SK 5 ks OK X OK
112 Team Jelesnia PL 5 ks OK X OK
113 KAMAS TEAM SK 5 ks OK X OK
114 Trúchly Milan SK 5 ks OK X OK
115 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
116 Lady Tibor HUNG 5 ks OK X OK
117 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
118 Fuják Radoslav+Ľudovít SK 5 ks OK OK OK
119 Lovič Rudolf SK 5 ks OK X X
120 Sakala Jozef SK 5 ks OK OK OK
121 Duda Jaroslav + Xavier SK 5 ks OK X OK
122 Vreštiak Jan SK 5 ks OK X X
123 MIJAD TEAM SK 5 ks OK X OK
124 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
125 LUKAČOVIČ DANIEL SK 5 ks OK X OK
126 Truksa Vítězslav CZ 5 ks OK X OK
127 Zátroch Peter SK 5 ks OK X OK
128 Mayer Antonín CZ 5 ks OK X OK
129 Kyzek Peter SK 5 ks OK X OK
130 Oresky+Hricík, Luterán - Tím Juraj, Marek SK 5 ks OK OK OK
131 Sedlák Eugen SK 5 ks OK OK OK
132 Krajci Július SK 5 ks OK X OK
133 Team Janowiak Majda PL 5 ks OK X X
134 Wierzbiak Henryk PL 5 ks OK X X
135 Cmarada Rudko SK 5 ks OK X OK
136 Brinkmann Henrik DE 5 ks OK X X
137 ANTOL + ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
138 RAPUTA MICHAL CZ 5 ks OK OK OK
139 TEAM BEKYZOMA SK 5 ks OK X OK
140 Novodomec Souc SK 5 ks OK X OK
141 Macej Martin SK 5 ks OK X OK
142 Pfoh Hubert DE 5 ks OK X X
143 Vojtko Milan SK 5 ks OK X OK
144 PJ Pigeons SK 5 ks OK X X
145 Miro TEAM-Podhorsky+Vlk Sk 5 ks OK X OK
146 Ners Jaroslav CZ 6 ks OK OK OK
147 Kratochvíl Dušan CZ 6 ks OK OK OK
148 Záchenský F+F SK 6 ks OK X OK
149 Baštrnák Jaroslav CZ 6 ks OK OK OK
150 Las Vladimir SK 6 ks OK X OK
151 J.Varga Attila HUNG 6 ks OK X OK
152 Žíhlavník Vladimír SK 6 ks OK X OK
153 EMIEL DENYS - DIANA SIERENS BE 6 ks OK X X
154 Team P+N+L HUNG 6 ks OK X OK
155 Čampiš Milan SK 6 ks OK OK OK
156 Bratia Uherkovi CZ 6 ks OK OK OK
157 Team Bielek Family M+J+J SK 6 ks OK X OK
158 Team Čechura + Serencses J+J CZ 6 ks OK OK OK
159 Miroslav Severa CZ 6 ks OK OK OK
160 Witeska Arkadiusz PL 6 ks OK X OK
161 Wierznicki Jarek PL 6 ks OK X OK
162 Neznámy Holubár SK 6 ks OK X OK
163 Hatala Marcel SK 6 ks OK X OK
164 Koscelník Jozef SK 6 ks OK X X
165 Srebnicki Team PL 6 ks OK X OK
166 Pleva Miroslav + Peter SK 6 ks X X X
167 RONNY DE MUYNCK BE 6 ks OK X OK
168 Kasan Dušan+Jozef SK 6 ks OK OK OK
169 Laszlo - Molnar HUN 6 ks OK OK OK
170 Urbaś Paweł PL 6 ks OK X OK
171 Para Stanislav PL 6 ks OK X OK
172 Labanc Slavomír SK 6 ks OK X OK
173 Šuchaň + Tabernausová K+K Ján SK 6 ks OK X OK
174 Flimel Miroslav SK 6 ks OK X OK
175 MARTON TEAM J & I SK 6 ks OK OK OK
176 Holzknecht Rudolf SK 6 ks OK OK OK
177 Košta Celestín SK 6 ks OK X OK
178 TEAM Kajami CZ 6 ks OK X OK
179 Team Young Flyers Senohrábek CZ 6 ks OK OK OK
180 Dieter Siebert + Chen Yue DE 6 ks OK X X
181 Szabó Csongor HUNG 6 ks OK X OK
182 Piwowarczyk Adrian PL 6 ks OK X X
183 VÍTOVEC P + M CZ 6 ks OK OK OK
184 MILOTA MILAN CZ 6 ks OK OK OK
185 Ing.Brkal Jan SK 6 ks OK X OK
186 TEAM ŠULC + RUBEY CZ 6 ks OK OK OK
187 DOLINSKY + ANTAL IVAN + PETER SK 6 ks OK X OK
188 Holický Rostislav CZ 6 ks OK OK OK
189 Duriš Lubomír SK 6 ks OK X OK
190 Klimčík Anton SK 6 ks X X X
191 BESKYD MASTERS SK 6 ks OK X OK
192 Viglidan Peter & Monika HUNG 6 ks OK X X
193 A & R TEAM Boháč SK 6 ks OK X OK
194 Bastl Jozef CZ 6 ks OK X OK
195 Pitas Michal PL 6 ks OK X OK
196 Kučera Vladimir CZ 6 ks OK OK OK
197 Drzazga Jerzy PL 6 ks OK X X
198 Dzialak Team PL 6 ks OK X OK
199 Super Golab. pl PL 6 ks OK X OK
200 JP SNV TEAM SK 6 ks OK X OK
201 TEAM LASKOWA PL 6 ks OK X X
202 Ilin Costel-Nicusor RO 6 ks OK OK OK
203 DVDE Papajovci + Senohrábek SK 6 ks OK X X
204 Maciaszek Rafal PL 6 ks OK X X
205 VANHEE ANNEMIE BE 6 ks OK X X
206 Vašíček Pavel SK 6 ks OK OK OK
207 PV De Pelikaan NL 6 ks OK X OK
208 Team Miyagi SK 6 ks OK X OK
209 Team Weis DE 6 ks OK OK OK
210 Moller Andreas DE 6 ks OK X OK
211 WINGS 2 WIN PORTUGAL 6 ks OK X OK
212 Štefániková Mária SK 6 ks OK X OK
213 Trepte, arndt und Marcus DE 6 ks OK OK OK
214 Pienszke Szymon PL 6 ks OK OK OK
215 Osko Hubert PL 6 ks OK X OK
216 JASKULSCY R.K.K.A. PL 6 ks OK X X
217 STEPNIEWSKI L.K.K. PL 6 ks OK X X
218 Kurek TRIO SK 6 ks OK X OK
219 Bodnar & Vilcko . SK 6 ks OK X OK
220 Gudz TEAM DE 6 ks OK X OK
221 Neubauer Uwe DE 6 ks OK OK OK
222 Rzadkowski Dawid PL 6 ks OK X X
223 Kielbasa Andrzej PL 6 ks OK X X
224 Dubiel Tomasz PL 6 ks OK X OK
225 Selecky JAN SK 6 ks OK OK OK
226 Vargicovci František a Ľubka SK 6 ks OK OK OK
227 Ivan Miroslav CZ 7 ks OK X OK
228 Matkowski Marek PL 7 ks OK X OK
229 Emil Jędrzejewski Andrzej Kubandt PL 7 ks OK X OK
230 Gabris Jozef PL 8 ks OK X OK
231 Team Matuta Drabiscak SK 8 ks OK X OK
232 Novotný Petr CZ 8 ks OK OK OK
233 TEAM Krajci Miroslav SK 8 ks OK X X
234 ŠTAFEN Jan SK 8 ks OK X OK
235 Bjorn Ove Helgesen NO (Norway) 8 ks OK OK OK
236 Kardas TEAM PL 9 ks OK X X
237 Oskar Anderhub CH 10 ks OK OK OK
238 Nochta Stefan SK 10 ks OK X OK
239 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X OK
240 Gazdík Tibor SK 10 ks OK X X
241 Bébr Pavel CZ 10 ks OK OK OK
242 V.Fabian +V.Dobrovolschi SK 10 ks OK X OK
243 Rudorfer Michael AT 10 ks OK X X
244 Team Štefan & Maxi Jakubkovci SK 10 ks X X X
245 TEAM Ovšak + Konš SK 10 ks OK X OK
246 Z.Z.Z. TEAM SK 10 ks OK X X
247 Kuruc Marian SK 10 ks OK X OK
248 MWG Carpatia & EDE Zygmunt PL 10 ks OK X OK
249 Konopík Jiří CZ 12 ks OK X OK
250 Žličař Roman CZ 12 ks OK OK OK
251 Jasovský Jozef & Ľubomír SK 12 ks OK X X
252 Luhový M+M Team SK 12 ks OK X OK
253 Bechyně Radek CZ 12 ks OK OK OK
254 Marčan Lukáš+Vladimír SK 12 ks OK X OK
255 Novák Pavel SK 12 ks OK OK OK
256 C.Schwam+ M.Wiesnet DE 12 ks OK X OK
257 Pajta Vladimír SK 12 ks OK X OK
258 Gemeľa Štefan SK 12 ks OK X X
259 Horvath Peter SK 12 ks OK OK OK
260 PETAR & KIRIL RAPONSKI BG 12 ks OK X OK
261 Coppens Freddy - Segers Petra BE 12 ks OK X OK
262 Hofman KARL DE 12 ks OK OK OK
263 Gebhardt Reinhard DE 12 ks OK X OK
264 Pustaj Roman SK 12 ks OK X X
265 PEDRO PORTO PORTUGAL 12 ks OK X OK
266 Maziarz Racing Team A PL 12 ks OK X X
267 Maziarz Racing Team B PL 12 ks OK X X
268 Maziarz Racing Team C PL 12 ks OK X X
269 Bieniek Family Švedsko 12 ks OK X X
270 MATEO . PL 12 ks OK X X
271 SYCHOWSCY Family Loft PL 12 ks OK X X
272 Kučera Miloš SK 12 ks OK X OK
273 HEYER Rafał PL 13 ks OK X OK
274 Familie Soellner DE 14 ks OK X OK
275 TEAM J+S+L Jiří CZ 15 ks OK X OK
276 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN DE 15 ks OK X OK
277 MOHAMEDE RIDA GZOULY Maroko 17 ks OK X X
278 Bochenczak Jan PL 20 ks OK X X
279 Bodnar Lubo SK 20 ks OK X OK
280 WROBEL PATRYK PL 20 ks OK X OK
281 L&L Team SK 22 ks OK X OK
282 Team Labon Matúš & Jakub SK 24 ks OK X X
283 Táborský Vladimír CZ 25 ks OK X OK
284 Blažek Petr CZ 30 ks OK X OK
Spolu:   284 1692 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX