Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Pavlik Peter SK 1 ks X X X
2 Durkáč Ivo SK 1 ks X X X
3 Prihoda František SK 1 ks X X X
4 Baránek Jozef CZ 1 ks X X X
5 Krhovják Zlatomír CZ 1 ks X X X
6 NERS JAROSLAV CZ 2 ks X X X
7 Švarcz + Kanás SK 2 ks X X X
8 Ničovský Jan CZ 2 ks X X X
9 Smarik Dušan SK 2 ks X X X
10 Luterán Marek SK 2 ks X X X
11 Lovič Rudolf SK 2 ks X X X
12 Škôlkár Team SK 2 ks OK OK OK
13 Robotnícka trieda SK 2 ks OK OK OK
14 Jarošinec Ivan SK 2 ks X X X
15 Lihan Peter SK 2 ks X X X
16 Brodziansky Jozef SK 2 ks X X X
17 PETER BRESTANSKY SK 2 ks OK OK OK
18 Puchovsky Anton SK 2 ks OK OK OK
19 Stehlík Peter SK 2 ks X X X
20 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
21 Kalina Viktor SK 2 ks X X X
22 Hudák Miroslav SK 2 ks X X X
23 ROBERT CZIPCZER SK 2 ks X X X
24 Team Hrnciar Peter&Miro SK 2 ks X X X
25 Anestik Peter SK 2 ks OK OK OK
26 KYZEK Stefan SK 2 ks X X X
27 Beňo Jan SK 2 ks X X X
28 FABRY DUSAN SK 2 ks X X X
29 Pavlik Pavel SK 2 ks X X X
30 Maľa Stano SK 2 ks X X X
31 Skaličan Ján SK 2 ks X X X
32 Greguš Ľudovít SK 2 ks X X X
33 Pílek Jozef+Magdaléna SK 2 ks X X X
34 Kováčik V.+ Mach Z. SK 2 ks X X X
35 Urban Eduard SK 2 ks X X X
36 Machů Erik CZ 2 ks X X X
37 Steirer Heinz AT 2 ks X X X
38 Marčan Vladimir SK 2 ks X X X
39 Selák Rudolf SK 2 ks X X X
40 Čech Ľuboslav SK 2 ks X X X
41 KAŠČÁK FRANTIŠEK SK 2 ks X X X
42 Maršálek Pavel CZ 2 ks X X X
43 Jakubčík Petr CZ 2 ks X X X
44 Crkoň+Cíbik Team SK 2 ks X X X
45 Bánovčin Jozef SK 2 ks X X X
46 Koňa Anton SK 2 ks X X X
47 Majdák Michal SK 3 ks X X X
48 Jánošík Dušan SK 3 ks X X X
49 Vadel Patrik SK 3 ks X X X
50 Kulka Milan SK 3 ks X X X
51 Stieranka Jan SK 3 ks OK X OK
52 Vavro Michal SK 3 ks X X X
53 MVDr.Dudáš Gabriel SK 3 ks X X X
54 Kret Jiří CZ 3 ks X X X
55 Zuziaková Veronika SK 3 ks X X X
56 Dolinský Ivan SK 3 ks OK OK OK
57 Jarias Jozef SK 3 ks X X X
58 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
59 Mojzes Milan+Jaro SK 3 ks X X X
60 Koprda Matúš SK 3 ks X X X
61 Borčin Dušan SK 3 ks X X X
62 Bindas Štefan ml. SK 3 ks X X X
63 Motre Vasil UKR 3 ks X X X
64 Suchanek Milan SK 3 ks X X X
65 Kmec Jozef SK 3 ks X X X
66 Kristiňak Peter SK 3 ks X X X
67 Skokan Pavel CZ 3 ks X X X
68 Fary Peter SK 3 ks OK OK OK
69 Novak Andrej SK 3 ks X X X
70 Kovalčík Adam SK 3 ks X X X
71 Gogora Jaroslav SK 3 ks X X X
72 Vrták Pavel SK 3 ks X X X
73 Svitek Anton SK 3 ks X X X
74 Miklošík Rudolf SK 3 ks X X X
75 Homola +Klačko SK 3 ks X X X
76 Beňák Vladimír SK 3 ks OK X OK
77 Cach Josef CZ 3 ks X X X
78 Jackulík Jozef SK 3 ks X X X
79 Figura Martin SK 3 ks X X X
80 Gavalier Jan SK 3 ks X X X
81 Miklošík Daniel SK 3 ks X X X
82 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
83 Renhart Alfred AT 3 ks X X X
84 Škvarka Viliam SK 3 ks X X X
85 Pavla Jan SK 3 ks X X X
86 Angleta Matúš SK 3 ks X X X
87 Smolka Jan SK 3 ks X X X
88 Fabian František SK 3 ks X X X
89 Kasan Jozef SK 3 ks X X X
90 Diko Milan SK 3 ks X X X
91 Šimko Jan SK 3 ks X X X
92 Selecký Juraj SK 3 ks X X X
93 Kostolný Jaroslav SK 3 ks X X X
94 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks OK OK OK
95 Kasan Peter SK 3 ks OK OK OK
96 POLIAK J+J SK 3 ks X X X
97 FRIMER J. SK 3 ks X X X
98 Gruber Lubomír CZ 3 ks X X X
99 Gruber Simon CZ 3 ks X X X
100 Jenča Rastislav SK 3 ks X X X
101 Cmorej Matúš SK 3 ks X X X
102 Fačko Vladimír SK 3 ks X X X
103 Kacian Peter Sk 3 ks X X X
104 Motyčak Ondrej SK 3 ks OK OK OK
105 Legín Peter+Štefan SK 3 ks X X X
106 ZO Šíntava SK 3 ks OK X OK
107 Costner Team CZ 3 ks X X X
108 Čipera J+M CZ 3 ks X X X
109 Murárik Emil CZ 4 ks OK OK OK
110 J.Varga Attila HU 4 ks X X X
111 Toman Milan SK 4 ks X X X
112 TEAM Trebostovo SK 4 ks OK X X
113 Poljak Jozef SK 4 ks X X X
114 TEAM J+I SK 4 ks OK OK OK
115 Vašíček Pavol SK 4 ks X X X
116 Pažitný Jozef SK 4 ks OK X OK
117 Solčany M+M SK 4 ks X X X
118 Walder Florian AT 4 ks X X X
119 Bartoš Radek CZ 4 ks X X X
120 Fujak Ludovit+Radoslav SK 4 ks X X X
121 Ciesarik Jozef SK 4 ks X X X
122 Rosa Tomáš CZ 4 ks X X X
123 Lahký Jaroslav SK 4 ks X X X
124 Fuka Jaroslav CZ 4 ks X X X
125 Ďuriš L+T SK 4 ks X X X
126 ŠTAUBERT ADOLF SK 4 ks OK OK OK
127 NOVODOMEC - ŠOUC SK 4 ks OK OK OK
128 Kasan Dušan SK 4 ks X X X
129 Socha Libor SK 4 ks X X X
130 Žíhlavník Vladimír SK 4 ks X X X
131 Gasser Reinhard AT 4 ks X X X
132 Bella Jan SK 4 ks X X X
133 Jurica Miroslav SK 4 ks X X X
134 Pinčáková Veronika SK 4 ks X X X
135 Vreštiak Jan SK 4 ks X X X
136 SZABÓ Attila HU 4 ks X X X
137 PUSZTAI László HU 4 ks OK OK OK
138 Fary Jozef SK 4 ks OK OK OK
139 Hatala Marcel SK 4 ks X X X
140 Kurek Peter st.+ml. SK 4 ks X X X
141 Dulovič Ladislav SK 4 ks X X X
142 Rötzer Franz AT 4 ks X X X
143 Rötzer Franz Austria 4 ks X X X
144 Team Ratsch Germany DE 4 ks X X X
145 Poláček Milan CZ 4 ks X X X
146 MILOTA MILAN CZ 4 ks X X X
147 NOCHTA Štefan SK 5 ks OK OK OK
148 LACIKA Dávid SK 5 ks OK OK OK
149 Pazúr Milan SK 5 ks X X X
150 Stacho Jan SK 5 ks X X X
151 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
152 Čampiš Milan SK 5 ks X X X
153 Špilar Vaclav CZ 5 ks X X X
154 Takarczyk Jan PL 5 ks X X X
155 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks X X X
156 Pocedič Pavel CZ 5 ks X X X
157 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
158 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
159 Magušin G&L SK 5 ks X X X
160 Čislaková Linda SK 5 ks X X X
161 Veselý Jan SK 5 ks X X X
162 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks X X X
163 Studený Rudolf CZ 5 ks X X X
164 Droppa Július CZ 5 ks X X X
165 Lády Tibor HU 5 ks X X X
166 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
167 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
168 Bálint E + J SK 5 ks X X X
169 Novák Pavel SK 5 ks X X X
170 TEAM Gornal family SK 5 ks X X X
171 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
172 Bartošek Ladislav SK 5 ks X X X
173 Bartko Miroslav SK 5 ks X X X
174 Podhorský Mário SK 5 ks X X X
175 Hronček Peter SK 5 ks X X X
176 Šaradín Peter SK 5 ks X X X
177 Lapáček Jan CZ 5 ks X X X
178 Kotas Vladimir CZ 5 ks X X X
179 Kohoutek B + M CZ 5 ks X X X
180 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
181 Moravčík L + J SK 5 ks X X X
182 Koma Daniel CZ 5 ks X X X
183 Brtáň TEAM SK 5 ks X X X
184 Kohut Milan SK 5 ks X X X
185 Svoboda +Lekeš CZ 5 ks X X X
186 Rybár Ľubomír SK 5 ks X X X
187 Krajčík Daniel & Andrea SK 5 ks X X X
188 Mazgut Vladimír SK 5 ks X X X
189 Gažiova Jitka SK 5 ks X X X
190 Vargic František SK 5 ks OK OK OK
191 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
192 Blažek Jan SK 5 ks X X X
193 Sušienka Martin SK 5 ks X X X
194 Vlk Miro SK 5 ks X X X
195 Zachensky st+ml. František SK 5 ks OK OK OK
196 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
197 Urban Simon SK 5 ks X X X
198 Špaňúr Jozef SK 5 ks X X X
199 Špaňúr Hubert SK 5 ks X X X
200 Selecký Jan SK 5 ks X X X
201 Kadas Peter SK 5 ks X X X
202 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
203 TEAM Hnilička+Senohrábek CZ 5 ks X X X
204 Mokoš Team SK 5 ks X X X
205 Tóth Jan SK 5 ks X X X
206 Lukačik Emil SK 5 ks X X X
207 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
208 Ing.Brkal Jan SK 5 ks X X X
209 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
210 Minárik Jozef SK 5 ks X X X
211 Hudec Jozef SK 5 ks X X X
212 Šutinský Pavol SK 5 ks X X X
213 Kováč Jozef SK 5 ks X X X
214 Kováč Anton SK 5 ks X X X
215 Berdychová Stanislava CZ 5 ks X X X
216 Sládek Jiří CZ 5 ks X X X
217 Štefánik + Čmarada SK 5 ks X X X
218 Lach Adrian Mateusz PL 5 ks X X X
219 Macejko Lubomír SK 5 ks X X X
220 Macejko Rastislav SK 5 ks X X X
221 Laš Vladimír SK 5 ks X X X
222 Novák Matej SK 5 ks X X X
223 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
224 Valiga Anton SK 5 ks X X X
225 Guniš Marian SK 5 ks X X X
226 Tomášová Adela SK 5 ks X X X
227 Tomášovce Sokol SK 5 ks OK OK OK
228 Varmus M.-79loft Sk 5 ks X X X
229 Ištvan Marek SK 5 ks X X X
230 PÁVA Zoltán HU 5 ks OK OK OK
231 Puszkéty Team CZ 5 ks X X X
232 Gemeľa Štefan SK 5 ks X X X
233 Papaj D.+ Mrlian J. SK 5 ks X X X
234 Štach Vladimír CZ 5 ks OK OK OK
235 ILIN CNN PIGEONS RO 5 ks X X X
236 Dobrovski Jerey PL 5 ks X X X
237 Svoreň Juraj & Lucia SK 5 ks X X X
238 Kozuba Adam PL 5 ks X X X
239 Nagi Bogdan PL 5 ks X X X
240 Wladyka Marian PL 5 ks X X X
241 Mezyk Waclaw PL 5 ks X X X
242 Bystriansky & JT Peter SK 5 ks X X X
243 Cetl Jiří CZ 5 ks X X X
244 Michálek + Kšenzuliak SK 5 ks X X X
245 Remšík TEAM SK 5 ks X X X
246 Urlberger Karl DE 5 ks OK OK OK
247 Pavliček Ladislav SK 5 ks X X X
248 Vohlárik Milan SK 5 ks X X X
249 Vavrek Miroslav SK 5 ks X X X
250 Vollnhofer Dominik Österreich 5 ks X X X
251 Řehák Josef CZ 6 ks X X X
252 Klonga Jaroslav SK 6 ks X X X
253 TEAM Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
254 TEAM Kavčiak+Tinka SK 6 ks X X X
255 TEAM Frýba +Buriánek CZ 6 ks X X X
256 Vojtko Milan SK 6 ks X X X
257 Tocki Jan PL 6 ks X X X
258 Gablík Cyril SK 6 ks X X X
259 Kvasnica Team CZ 6 ks X X X
260 Pleva Miroslav SK 6 ks X X X
261 Bär Christian DE 6 ks OK OK OK
262 Koscelník Jozef SK 6 ks X X X
263 Marton Július SK 6 ks OK OK OK
264 Vacek Jozef CZ 6 ks X X X
265 Čejka Václav CZ 6 ks X X X
266 TEAM Mazuch+Pintera CZ 6 ks X X X
267 Leichtfried Karin AT 6 ks X X X
268 Balvoň Michal SK 6 ks OK OK OK
269 Team Drusa+Baloga SK 6 ks X X X
270 Matula Štefan SK 6 ks X X X
271 Ofner Kurt AT 6 ks X X X
272 Gratzer Werner AT 6 ks X X X
273 Blaženec + Vaňo SK 6 ks X X X
274 Steiner Alfred AT 6 ks X X X
275 Wiefler Alois AT 6 ks X X X
276 Chovan Jano SK 6 ks X X X
277 Nezgoda Team PL 6 ks X X X
278 Eckhardt Markus AT 6 ks X X X
279 Ilavský TEAM SK 7 ks X X X
280 Havlík Antonín CZ 7 ks X X X
281 Rudorfer Michael AT 7 ks X X X
282 Flimel Miroslav SK 8 ks X X X
283 Durech Ivan SK 8 ks X X X
284 Horvath Peter SK 8 ks OK X OK
285 PREVÍT TEAM CZ 8 ks X X X
286 Dynka Miroslav CZ 10 ks X X X
287 Kašuba Milan SK 10 ks X X X
288 Labon Matus & Jakub SK 10 ks X X X
289 Kočiš Štefan SK 10 ks X X X
290 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
291 Konopík Jiří CZ 10 ks X X X
292 Petrášek Michal SK 10 ks X X X
293 Galschneider Peter CZ 10 ks OK OK OK
294 Holický Peter SK 10 ks OK OK OK
295 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
296 Táborský Vladimír CZ 10 ks X X X
297 Bodnár &Vilčko Vladimír SK 10 ks X X X
298 Kubáček Luboš CZ 10 ks X X X
299 Sadlon Michal SK 10 ks OK X OK
300 Wujcak Leon PL 10 ks X X X
301 Richtarik Milan SK 10 ks X X X
302 Nöres Kurt AT 10 ks X X X
303 Celine Sun +Skrbek Marek Čína 10 ks X X X
304 Straif Walter AT 10 ks X X X
305 Sripek Pavol SK 10 ks X X X
306 Bretschneider Heinz DE 10 ks X X X
307 Schreiner Thomas AT 12 ks X X X
308 Gratzer Marco AT 12 ks X X X
309 Bednar Jozef st.+ml. SK 15 ks X X X
310 Africa Loft Matuska . CZ 15 ks X X X
311 SG Brohme DE 15 ks X X X
312 Nowa Team AT 15 ks X X X
313 LOFT ACADEMY CZ 20 ks X X X
314 TEAM ZO-Zubrohlava SK 35 ks X X X
315 Germany - DE 100 ks X X X
Spolu:   315 1615 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX