FCI GrandPrix
Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Adamko Ondrej SK 5 ks X X X
2 Adamov Branislav SK 5 ks X X X
3 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks X X X
4 Baloga Stanislav SK 10 ks X X X
5 Balvoň Michal SK 5 ks X X X
6 Bartoš Radek CZ 2 ks X X X
7 Bastl Jozef CZ 10 ks X X X
8 BCHB TEAM SK 10 ks X X X
9 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
10 Bella J + D SK 4 ks X X X
11 Beňák Vladimír SK 5 ks X X X
12 Beno Jan SK 3 ks X X X
13 Berdychová Stanislava CZ 5 ks X X X
14 Bindas Štefan ml. SK 5 ks X X X
15 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
16 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
17 BRACIA POTOCZNY PL 5 ks X X X
18 Brohme TEAM DE 20 ks X X X
19 Čechura + Szerencsés J+J TEAM CZ 6 ks X X X
20 Celine Sun+ Skrbek Marek CZ 10 ks X X X
21 Čislak Team SK 5 ks X X X
22 Demaj / Kukla Team AT 6 ks X X X
23 Dena Team SK 5 ks X X X
24 DOLINSKÝ IVAN SK 5 ks X X X
25 Dolná-Dolný Team SK 2 ks X X X
26 Drexler Alojz SK 2 ks X X X
27 ĎURECH IVAN SK 4 ks X X X
28 ĎURECHOVÁ ĽUBKA SK 2 ks X X X
29 Ďuriš TEAM SK 5 ks X X X
30 Eco-Team Opole PL 3 ks X X X
31 Fábry Katarína & Adriána SK 2 ks X X X
32 Fačko Vladimír SK 4 ks X X X
33 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks X X X
34 Fary Jozef SK 2 ks X X X
35 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
36 Flimel Miroslav SK 6 ks X X X
37 Fuják Radoslav+Ľudovít SK 5 ks X X X
38 Gabris Jozef PL 5 ks X X X
39 Galschneider Peter CZ 6 ks X X X
40 Gasser Reinhard AT 4 ks X X X
41 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
42 Gratzer Marco AT 6 ks X X X
43 Gratzer Werner AT 6 ks X X X
44 GURGUL KAZIMIERZ PL 5 ks X X X
45 Haluzka Martin SK 5 ks X X X
46 Haluzková Helenka SK 5 ks X X X
47 Hatala Marcel SK 5 ks X X X
48 HOKEJKY CZ/SK CZ 5 ks X X X
49 Horák Filip CZ 4 ks X X X
50 Hrabovský František SK 5 ks X X X
51 Hricik Juraj SK 6 ks X X X
52 Hudec Jozef SK 4 ks X X X
53 Husák Peter CZ 4 ks X X X
54 Ing.Brkal Jan SK 10 ks X X X
55 Iskra Jozef SK 4 ks X X X
56 Ivan Miroslav CZ 5 ks X X X
57 Jan Šuchaň + Tabernausová K+K Slovensko 7 ks X X X
58 Jančovič Pavol SK 2 ks X X X
59 Jánošík+Vadel Team SK 5 ks X X X
60 Jarias Jozef SK 3 ks X X X
61 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks X X X
62 Kahr Manuela AT 6 ks X X X
63 Kasan Jozef SK 4 ks X X X
64 Kasan Dušan SK 3 ks X X X
65 Kašuba Richard SK 2 ks X X X
66 Kašuba + Zeman CZ 5 ks X X X
67 Kavčiak Vladimír SK 4 ks X X X
68 Kavčiak Samko + Šimon SK 5 ks X X X
69 Kelemca Jozef PL 5 ks X X X
70 Klausman Ladislav SK 2 ks X X X
71 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks X X X
72 Konopík Jiří CZ 5 ks X X X
73 Korec Jozef st.+ml. SK 5 ks X X X
74 Kotas Vladimír CZ 5 ks X X X
75 Kováč Jozef st. SK 5 ks X X X
76 Kováč Andrej SK 5 ks X X X
77 Kováč Jozef ml. SK 5 ks X X X
78 Kratochvíl Duan CZ 5 ks X X X
79 Kubáček Lubomír CZ 10 ks X X X
80 Kukučka+Štefánik TEAM SK 6 ks X X X
81 Kulik Premysl CZ 5 ks X X X
82 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
83 Kurek TEAM SK 5 ks X X X
84 Kusser Josef DE 8 ks X X X
85 Lach Adrian PL 12 ks X X X
86 Lenka TEAM SK 5 ks X X X
87 Lovič Rudolf SK 5 ks X X X
88 M+M+M TEAM SK 10 ks X X X
89 Macejko Rastislav SK 10 ks X X X
90 Macejková Andrea SK 10 ks X X X
91 Magušin G&L SK 5 ks X X X
92 Majdák Michal SK 2 ks X X X
93 Maľa Stano SK 2 ks X X X
94 Marčan Vladimír + Lukáš SK 10 ks X X X
95 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
96 Marton Team- J&I SK 5 ks X X X
97 MASNY JIRI CZ 5 ks X X X
98 Masoidek Zdenek CZ 4 ks X X X
99 Matula Štefan SK 8 ks X X X
100 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
101 MaziarzRacingTeam PL 12 ks X X X
102 Mičenec Miroslav SK 5 ks X X X
103 Michel Marek SK 2 ks X X X
104 MILOTA MILAN CZ 4 ks X X X
105 Minárik Jozef SK 5 ks X X X
106 Motyčák Ondrej SK 2 ks X X X
107 Mulík Vladimír SK 5 ks X X X
108 Murárik Emil CZ 3 ks X X X
109 Nagi Bogdan PL 5 ks X X X
110 Nochta Štefan SK 5 ks X X X
111 Nöres Kurt AT 6 ks X X X
112 Novák Pavel SK 3 ks X X X
113 Novotný Zdenko SK 2 ks X X X
114 Nutz Werner AT 6 ks X X X
115 Ofner Kurt AT 6 ks X X X
116 OLAJEC + HRMO SK 4 ks X X X
117 Ovšák+Konš SK 5 ks X X X
118 Pavčo Jan SK 5 ks X X X
119 Pavlas Jan SK 4 ks X X X
120 Payk Waldemar DE 5 ks X X X
121 Pejchar Luboš CZ 4 ks X X X
122 Plačko Jozef SK 5 ks X X X
123 Pleško Štefan SK 5 ks X X X
124 Pleva Miroslav SK 5 ks X X X
125 Pleva Peter SK 4 ks X X X
126 Podsiadlo Dariusz PL 5 ks X X X
127 Prílepok Peter SK 5 ks X X X
128 Puchovsky Anton SK 2 ks X X X
129 PUSZTAI László HU 3 ks X X X
130 PUSZTAI Család HU 5 ks X X X
131 Racing Adveture SK 5 ks X X X
132 Richtarik Milan SK 10 ks X X X
133 Roch Peter SK 2 ks X X X
134 Roman Štefan SK 5 ks X X X
135 Roman TEAM SK 5 ks X X X
136 Rudorfer Michael AT 10 ks X X X
137 Rybár Ľubomír SK 5 ks X X X
138 Sedlák Eugen SK 5 ks X X X
139 Sedlak VLADISLAV CZ 2 ks X X X
140 Sedlák Peter SK 3 ks X X X
141 Sekulová Silvia SK 2 ks X X X
142 Silberstar Team DE 3 ks X X X
143 Sklenar Ladislav SK 5 ks X X X
144 Škvarka Viliam SK 5 ks X X X
145 Sládek Jiří CZ 5 ks X X X
146 ŚLĄSKI TEAM PL 6 ks X X X
147 Slavík Václav CZ 4 ks X X X
148 Smalík Martin SK 5 ks X X X
149 Smalík Kamil SK 5 ks X X X
150 Smolka Ján SK 5 ks X X X
151 Socha Libor SK 5 ks X X X
152 SPAJAMA TEAM SK 5 ks X X X
153 Špilar Václav CZ 4 ks X X X
154 Stacho Jan SK 6 ks X X X
155 ŠTAFEN Jan SK 4 ks X X X
156 Steiner Alfred AT 12 ks X X X
157 Steirer Heinz AT 3 ks X X X
158 Straif Walter AT 6 ks X X X
159 Struhačka Ivan SK 15 ks X X X
160 Suriak Ján SK 2 ks X X X
161 Sušienka Martin SK 3 ks X X X
162 SZABÓ Attila HU 5 ks X X X
163 Taborský Vladimír CZ 20 ks X X X
164 TEAM AVENGERS SK 6 ks X X X
165 TEAM Schielfer DE 30 ks X X X
166 Team Boehme DE 4 ks X X X
167 Team Hrnčiar Miroslav&Peter SK 3 ks X X X
168 Team LION SK 5 ks X X X
169 Tempka Mariusz PL 5 ks X X X
170 Tocki Jan PL 5 ks X X X
171 Toman Milan SK 4 ks X X X
172 Tóth Jan SK 5 ks X X X
173 Urban Eduard SK 2 ks X X X
174 Urlberger Karl DE 5 ks X X X
175 Vacek Jozef CZ 8 ks X X X
176 Václav L plus P SK 2 ks X X X
177 Vaňo Ondrej SK 4 ks X X X
178 VARGA J.Attila HU 3 ks X X X
179 Varmus M.79loft SK 5 ks X X X
180 Vašíček Pavol SK 5 ks X X X
181 Vasil Janko SK 3 ks X X X
182 VESELÝ JAN SK 5 ks X X X
183 Vítovec Pavel CZ 4 ks X X X
184 Vladimír Lazovy CZ 3 ks X X X
185 Vohlárik Milan SK 4 ks X X X
186 Vojtko Milan SK 5 ks X X X
187 Vraňare TEAM SK 5 ks X X X
188 Vreštiak Jan SK 5 ks X X X
189 Wassmuth Horst DE 6 ks X X X
190 Wollitzer Uwe DE 15 ks X X X
191 ZACHENSKY F+F SK 2 ks X X X
192 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
193 Žličař Roman CZ 3 ks X X X
Spolu:   193 1030 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX