Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 ILIN CNN PIGEONS RO 5 ks X X X
2 Švarcz + Kanás SK 2 ks X X X
3 Africa Loft Matuska . CZ 15 ks X X X
4 Anestik Peter SK 2 ks OK OK OK
5 Angleta Matúš SK 3 ks X X X
6 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks X X X
7 Bálint E + J SK 5 ks X X X
8 Balvoň Michal SK 6 ks OK OK OK
9 Bánovčin Jozef SK 2 ks X X X
10 Bär Christian DE 6 ks OK OK OK
11 Baránek Jozef CZ 1 ks X X X
12 Bartko Miroslav SK 5 ks X X X
13 Bartoš Radek CZ 4 ks X X X
14 Bartošek Ladislav SK 5 ks X X X
15 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
16 Bednar Jozef st.+ml. SK 15 ks X X X
17 Bella Jan SK 4 ks X X X
18 Beňák Vladimír SK 3 ks OK X OK
19 Beňo Jan SK 2 ks X X X
20 Berdychová Stanislava CZ 5 ks X X X
21 Bindas Štefan ml. SK 3 ks X X X
22 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
23 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
24 Blažek Jan SK 5 ks X X X
25 Blaženec + Vaňo SK 6 ks X X X
26 Bodnár &Vilčko Vladimír SK 10 ks X X X
27 Borčin Dušan SK 3 ks X X X
28 Bretschneider Heinz DE 10 ks X X X
29 Brodziansky Jozef SK 2 ks X X X
30 Brtáň TEAM SK 5 ks X X X
31 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
32 Bystriansky & JT Peter SK 5 ks X X X
33 Cach Josef CZ 3 ks X X X
34 Čampiš Milan SK 5 ks X X X
35 Čech Ľuboslav SK 2 ks X X X
36 Čejka Václav CZ 6 ks X X X
37 Celine Sun +Skrbek Marek Čína 10 ks X X X
38 Cetl Jiří CZ 5 ks X X X
39 Chovan Jano SK 6 ks X X X
40 Ciesarik Jozef SK 4 ks X X X
41 Čipera J+M CZ 3 ks X X X
42 Čislaková Linda SK 5 ks X X X
43 Cmorej Matúš SK 3 ks X X X
44 Costner Team CZ 3 ks X X X
45 Crkoň+Cíbik Team SK 2 ks X X X
46 Diko Milan SK 3 ks X X X
47 Dobrovski Jerey PL 5 ks X X X
48 Dolinský Ivan SK 3 ks OK OK OK
49 Droppa Július CZ 5 ks X X X
50 Dulovič Ladislav SK 4 ks X X X
51 Durech Ivan SK 8 ks X X X
52 Ďuriš L+T SK 4 ks X X X
53 Durkáč Ivo SK 1 ks X X X
54 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
55 Dynka Miroslav CZ 10 ks X X X
56 Eckhardt Markus AT 6 ks X X X
57 Fabian František SK 3 ks X X X
58 FABRY DUSAN SK 2 ks X X X
59 Fačko Vladimír SK 3 ks X X X
60 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks OK OK OK
61 Fary Peter SK 3 ks OK OK OK
62 Fary Jozef SK 4 ks OK OK OK
63 Figura Martin SK 3 ks X X X
64 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
65 Flimel Miroslav SK 8 ks X X X
66 FRIMER J. SK 3 ks X X X
67 Fujak Ludovit+Radoslav SK 4 ks X X X
68 Fuka Jaroslav CZ 4 ks X X X
69 Gablík Cyril SK 6 ks X X X
70 Galschneider Peter CZ 10 ks OK OK OK
71 Gasser Reinhard AT 4 ks X X X
72 Gavalier Jan SK 3 ks X X X
73 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
74 Gažiova Jitka SK 5 ks X X X
75 Gemeľa Štefan SK 5 ks X X X
76 Germany - DE 100 ks X X X
77 Gogora Jaroslav SK 3 ks X X X
78 Gratzer Marco AT 12 ks X X X
79 Gratzer Werner AT 6 ks X X X
80 Greguš Ľudovít SK 2 ks X X X
81 Gruber Lubomír CZ 3 ks X X X
82 Gruber Simon CZ 3 ks X X X
83 Guniš Marian SK 5 ks X X X
84 Hatala Marcel SK 4 ks X X X
85 Havlík Antonín CZ 7 ks X X X
86 Holický Peter SK 10 ks OK OK OK
87 Homola +Klačko SK 3 ks X X X
88 Horvath Peter SK 8 ks OK X OK
89 Hronček Peter SK 5 ks X X X
90 Hudák Miroslav SK 2 ks X X X
91 Hudec Jozef SK 5 ks X X X
92 Ilavský TEAM SK 7 ks X X X
93 Ing.Brkal Jan SK 5 ks X X X
94 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
95 Ištvan Marek SK 5 ks X X X
96 J.Varga Attila HU 4 ks X X X
97 Jackulík Jozef SK 3 ks X X X
98 Jakubčík Petr CZ 2 ks X X X
99 Jánošík Dušan SK 3 ks X X X
100 Jarias Jozef SK 3 ks X X X
101 Jarošinec Ivan SK 2 ks X X X
102 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks X X X
103 Jenča Rastislav SK 3 ks X X X
104 Jurica Miroslav SK 4 ks X X X
105 Kacian Peter Sk 3 ks X X X
106 Kadas Peter SK 5 ks X X X
107 Kalina Viktor SK 2 ks X X X
108 Kasan Dušan SK 4 ks X X X
109 Kasan Jozef SK 3 ks X X X
110 Kasan Peter SK 3 ks OK OK OK
111 KAŠČÁK FRANTIŠEK SK 2 ks X X X
112 Kašuba Milan SK 10 ks X X X
113 Klonga Jaroslav SK 6 ks X X X
114 Kmec Jozef SK 3 ks X X X
115 Kočiš Štefan SK 10 ks X X X
116 Kohoutek B + M CZ 5 ks X X X
117 Kohut Milan SK 5 ks X X X
118 Koma Daniel CZ 5 ks X X X
119 Koňa Anton SK 2 ks X X X
120 Konopík Jiří CZ 10 ks X X X
121 Koprda Matúš SK 3 ks X X X
122 Koscelník Jozef SK 6 ks X X X
123 Kostolný Jaroslav SK 3 ks X X X
124 Kotas Vladimir CZ 5 ks X X X
125 Kováč Jozef SK 5 ks X X X
126 Kováč Anton SK 5 ks X X X
127 Kováčik V.+ Mach Z. SK 2 ks X X X
128 Kovalčík Adam SK 3 ks X X X
129 Kozuba Adam PL 5 ks X X X
130 Krajčík Daniel & Andrea SK 5 ks X X X
131 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
132 Kret Jiří CZ 3 ks X X X
133 Krhovják Zlatomír CZ 1 ks X X X
134 Kristiňak Peter SK 3 ks X X X
135 Kubáček Luboš CZ 10 ks X X X
136 Kulka Milan SK 3 ks X X X
137 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
138 Kurek Peter st.+ml. SK 4 ks X X X
139 Kvasnica Team CZ 6 ks X X X
140 KYZEK Stefan SK 2 ks X X X
141 Labon Matus & Jakub SK 10 ks X X X
142 Lach Adrian Mateusz PL 5 ks X X X
143 LACIKA Dávid SK 5 ks OK OK OK
144 Lády Tibor HU 5 ks X X X
145 Lahký Jaroslav SK 4 ks X X X
146 Lapáček Jan CZ 5 ks X X X
147 Laš Vladimír SK 5 ks X X X
148 Legín Peter+Štefan SK 3 ks X X X
149 Leichtfried Karin AT 6 ks X X X
150 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
151 Lihan Peter SK 2 ks X X X
152 LOFT ACADEMY CZ 20 ks X X X
153 Lovič Rudolf SK 2 ks X X X
154 Lukačik Emil SK 5 ks X X X
155 Luterán Marek SK 2 ks X X X
156 Macejko Lubomír SK 5 ks X X X
157 Macejko Rastislav SK 5 ks X X X
158 Machů Erik CZ 2 ks X X X
159 Magušin G&L SK 5 ks X X X
160 Majdák Michal SK 3 ks X X X
161 Maľa Stano SK 2 ks X X X
162 Marčan Vladimir SK 2 ks X X X
163 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
164 Maršálek Pavel CZ 2 ks X X X
165 Marton Július SK 6 ks OK OK OK
166 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
167 Matula Štefan SK 6 ks X X X
168 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
169 Mazgut Vladimír SK 5 ks X X X
170 Mezyk Waclaw PL 5 ks X X X
171 Michálek + Kšenzuliak SK 5 ks X X X
172 Miklošík Rudolf SK 3 ks X X X
173 Miklošík Daniel SK 3 ks X X X
174 MILOTA MILAN CZ 4 ks X X X
175 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
176 Minárik Jozef SK 5 ks X X X
177 Mojzes Milan+Jaro SK 3 ks X X X
178 Mokoš Team SK 5 ks X X X
179 Moravčík L + J SK 5 ks X X X
180 Motre Vasil UKR 3 ks X X X
181 Motyčak Ondrej SK 3 ks OK OK OK
182 Murárik Emil CZ 4 ks OK OK OK
183 MVDr.Dudáš Gabriel SK 3 ks X X X
184 Nagi Bogdan PL 5 ks X X X
185 NERS JAROSLAV CZ 2 ks X X X
186 Nezgoda Team PL 6 ks X X X
187 Ničovský Jan CZ 2 ks X X X
188 NOCHTA Štefan SK 5 ks OK OK OK
189 Nöres Kurt AT 10 ks X X X
190 Novák Pavel SK 5 ks X X X
191 Novak Andrej SK 3 ks X X X
192 Novák Matej SK 5 ks X X X
193 NOVODOMEC - ŠOUC SK 4 ks OK OK OK
194 Nowa Team AT 15 ks X X X
195 Ofner Kurt AT 6 ks X X X
196 Papaj D.+ Mrlian J. SK 5 ks X X X
197 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
198 PÁVA Zoltán HU 5 ks OK OK OK
199 Pavla Jan SK 3 ks X X X
200 Pavliček Ladislav SK 5 ks X X X
201 Pavlik Pavel SK 2 ks X X X
202 Pavlik Peter SK 1 ks X X X
203 Pažitný Jozef SK 4 ks OK X OK
204 Pazúr Milan SK 5 ks X X X
205 PETER BRESTANSKY SK 2 ks OK OK OK
206 Petrášek Michal SK 10 ks X X X
207 Pílek Jozef+Magdaléna SK 2 ks X X X
208 Pinčáková Veronika SK 4 ks X X X
209 Pleva Miroslav SK 6 ks X X X
210 Pocedič Pavel CZ 5 ks X X X
211 Podhorský Mário SK 5 ks X X X
212 Poláček Milan CZ 4 ks X X X
213 POLIAK J+J SK 3 ks X X X
214 Poljak Jozef SK 4 ks X X X
215 PREVÍT TEAM CZ 8 ks X X X
216 Prihoda František SK 1 ks X X X
217 Puchovsky Anton SK 2 ks OK OK OK
218 Puszkéty Team CZ 5 ks X X X
219 PUSZTAI László HU 4 ks OK OK OK
220 Řehák Josef CZ 6 ks X X X
221 Remšík TEAM SK 5 ks X X X
222 Renhart Alfred AT 3 ks X X X
223 Richtarik Milan SK 10 ks X X X
224 ROBERT CZIPCZER SK 2 ks X X X
225 Robotnícka trieda SK 2 ks OK OK OK
226 Rosa Tomáš CZ 4 ks X X X
227 Rötzer Franz AT 4 ks X X X
228 Rötzer Franz Austria 4 ks X X X
229 Rudorfer Michael AT 7 ks X X X
230 Rybár Ľubomír SK 5 ks X X X
231 Sadlon Michal SK 10 ks OK X OK
232 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
233 Šaradín Peter SK 5 ks X X X
234 Schreiner Thomas AT 12 ks X X X
235 Selák Rudolf SK 2 ks X X X
236 Selecký Jan SK 5 ks X X X
237 Selecký Juraj SK 3 ks X X X
238 SG Brohme DE 15 ks X X X
239 Šimko Jan SK 3 ks X X X
240 Skaličan Ján SK 2 ks X X X
241 Skokan Pavel CZ 3 ks X X X
242 Škôlkár Team SK 2 ks OK OK OK
243 Škvarka Viliam SK 3 ks X X X
244 Sládek Jiří CZ 5 ks X X X
245 Smarik Dušan SK 2 ks X X X
246 Smolka Jan SK 3 ks X X X
247 Socha Libor SK 4 ks X X X
248 Solčany M+M SK 4 ks X X X
249 Špaňúr Jozef SK 5 ks X X X
250 Špaňúr Hubert SK 5 ks X X X
251 Špilar Vaclav CZ 5 ks X X X
252 Sripek Pavol SK 10 ks X X X
253 Štach Vladimír CZ 5 ks OK OK OK
254 Stacho Jan SK 5 ks X X X
255 ŠTAUBERT ADOLF SK 4 ks OK OK OK
256 Štefánik + Čmarada SK 5 ks X X X
257 Stehlík Peter SK 2 ks X X X
258 Steiner Alfred AT 6 ks X X X
259 Steirer Heinz AT 2 ks X X X
260 Stieranka Jan SK 3 ks OK X OK
261 Straif Walter AT 10 ks X X X
262 Studený Rudolf CZ 5 ks X X X
263 Suchanek Milan SK 3 ks X X X
264 Sušienka Martin SK 5 ks X X X
265 Šutinský Pavol SK 5 ks X X X
266 Svitek Anton SK 3 ks X X X
267 Svoboda +Lekeš CZ 5 ks X X X
268 Svoreň Juraj & Lucia SK 5 ks X X X
269 SZABÓ Attila HU 4 ks X X X
270 Táborský Vladimír CZ 10 ks X X X
271 Takarczyk Jan PL 5 ks X X X
272 TEAM Kavčiak+Tinka SK 6 ks X X X
273 TEAM Trebostovo SK 4 ks OK X X
274 TEAM Gornal family SK 5 ks X X X
275 TEAM J+I SK 4 ks OK OK OK
276 TEAM Mazuch+Pintera CZ 6 ks X X X
277 TEAM Hnilička+Senohrábek CZ 5 ks X X X
278 Team Drusa+Baloga SK 6 ks X X X
279 TEAM ZO-Zubrohlava SK 35 ks X X X
280 Team Ratsch Germany DE 4 ks X X X
281 TEAM Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
282 TEAM Frýba +Buriánek CZ 6 ks X X X
283 Team Hrnciar Peter&Miro SK 2 ks X X X
284 Tocki Jan PL 6 ks X X X
285 Toman Milan SK 4 ks X X X
286 Tomášová Adela SK 5 ks X X X
287 Tomášovce Sokol SK 5 ks OK OK OK
288 Tóth Jan SK 5 ks X X X
289 Urban Simon SK 5 ks X X X
290 Urban Eduard SK 2 ks X X X
291 Urlberger Karl DE 5 ks OK OK OK
292 Vacek Jozef CZ 6 ks X X X
293 Vadel Patrik SK 3 ks X X X
294 Valiga Anton SK 5 ks X X X
295 Vargic František SK 5 ks OK OK OK
296 Varmus M.-79loft Sk 5 ks X X X
297 Vašíček Pavol SK 4 ks X X X
298 Vavrek Miroslav SK 5 ks X X X
299 Vavro Michal SK 3 ks X X X
300 Veselý Jan SK 5 ks X X X
301 Vlk Miro SK 5 ks X X X
302 Vohlárik Milan SK 5 ks X X X
303 Vojtko Milan SK 6 ks X X X
304 Vollnhofer Dominik Österreich 5 ks X X X
305 Vreštiak Jan SK 4 ks X X X
306 Vrták Pavel SK 3 ks X X X
307 Walder Florian AT 4 ks X X X
308 Wiefler Alois AT 6 ks X X X
309 Wladyka Marian PL 5 ks X X X
310 Wujcak Leon PL 10 ks X X X
311 Zachensky st+ml. František SK 5 ks OK OK OK
312 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
313 Žíhlavník Vladimír SK 4 ks X X X
314 ZO Šíntava SK 3 ks OK X OK
315 Zuziaková Veronika SK 3 ks X X X
Spolu:   315 1615 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX