Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Řehák Josef CZ 6 ks X X X
2 Klonga Jaroslav SK 6 ks X X X
3 Majdák Michal SK 3 ks X X X
4 Dynka Miroslav CZ 10 ks X X X
5 Jánošík Dušan SK 3 ks X X X
6 Vadel Patrik SK 3 ks X X X
7 Pazúr Milan SK 5 ks X X X
8 NERS JAROSLAV CZ 2 ks X X X
9 Stacho Jan SK 5 ks X X X
10 Kulka Milan SK 3 ks X X X
11 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
12 Flimel Miroslav SK 8 ks X X X
13 Švarcz + Kanás SK 2 ks X X X
14 Čampiš Milan SK 5 ks X X X
15 Kašuba Milan SK 10 ks X X X
16 Labon Matus & Jakub SK 10 ks X X X
17 Durech Ivan SK 8 ks X X X
18 Kočiš Štefan SK 10 ks X X X
19 TEAM Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
20 Ničovský Jan CZ 2 ks X X X
21 Bednar Jozef st.+ml. SK 15 ks X X X
22 Stieranka Jan SK 3 ks OK X OK
23 Horvath Peter SK 8 ks OK X OK
24 Vavro Michal SK 3 ks X X X
25 TEAM Kavčiak+Tinka SK 6 ks X X X
26 Špilar Vaclav CZ 5 ks X X X
27 TEAM Frýba +Buriánek CZ 6 ks X X X
28 Vojtko Milan SK 6 ks X X X
29 Smarik Dušan SK 2 ks X X X
30 MVDr.Dudáš Gabriel SK 3 ks X X X
31 Takarczyk Jan PL 5 ks X X X
32 Tocki Jan PL 6 ks X X X
33 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks X X X
34 Gablík Cyril SK 6 ks X X X
35 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
36 LOFT ACADEMY CZ 20 ks X X X
37 Kret Jiří CZ 3 ks X X X
38 J.Varga Attila HU 4 ks X X X
39 Pocedič Pavel CZ 5 ks X X X
40 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
41 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
42 Magušin G&L SK 5 ks X X X
43 Kvasnica Team CZ 6 ks X X X
44 Luterán Marek SK 2 ks X X X
45 Čislaková Linda SK 5 ks X X X
46 Toman Milan SK 4 ks X X X
47 Veselý Jan SK 5 ks X X X
48 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks X X X
49 Pleva Miroslav SK 6 ks X X X
50 TEAM Trebostovo SK 4 ks OK X X
51 Konopík Jiří CZ 10 ks X X X
52 Zuziaková Veronika SK 3 ks X X X
53 Petrášek Michal SK 10 ks X X X
54 Studený Rudolf CZ 5 ks X X X
55 Droppa Július CZ 5 ks X X X
56 Lády Tibor HU 5 ks X X X
57 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
58 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
59 Bálint E + J SK 5 ks X X X
60 Ilavský TEAM SK 7 ks X X X
61 Koscelník Jozef SK 6 ks X X X
62 Jarias Jozef SK 3 ks X X X
63 Novák Pavel SK 5 ks X X X
64 TEAM Gornal family SK 5 ks X X X
65 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
66 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
67 Lovič Rudolf SK 2 ks X X X
68 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
69 Mojzes Milan+Jaro SK 3 ks X X X
70 Bartošek Ladislav SK 5 ks X X X
71 Poljak Jozef SK 4 ks X X X
72 Koprda Matúš SK 3 ks X X X
73 Borčin Dušan SK 3 ks X X X
74 Bindas Štefan ml. SK 3 ks X X X
75 Motre Vasil UKR 3 ks X X X
76 Táborský Vladimír CZ 10 ks X X X
77 Bartko Miroslav SK 5 ks X X X
78 Vašíček Pavol SK 4 ks X X X
79 Podhorský Mário SK 5 ks X X X
80 Suchanek Milan SK 3 ks X X X
81 Hronček Peter SK 5 ks X X X
82 Šaradín Peter SK 5 ks X X X
83 Lapáček Jan CZ 5 ks X X X
84 Kotas Vladimir CZ 5 ks X X X
85 Bodnár &Vilčko Vladimír SK 10 ks X X X
86 Pažitný Jozef SK 4 ks OK X OK
87 Jarošinec Ivan SK 2 ks X X X
88 Kohoutek B + M CZ 5 ks X X X
89 Lihan Peter SK 2 ks X X X
90 Brodziansky Jozef SK 2 ks X X X
91 Kmec Jozef SK 3 ks X X X
92 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
93 Kubáček Luboš CZ 10 ks X X X
94 Kristiňak Peter SK 3 ks X X X
95 Moravčík L + J SK 5 ks X X X
96 Koma Daniel CZ 5 ks X X X
97 Brtáň TEAM SK 5 ks X X X
98 Kohut Milan SK 5 ks X X X
99 Svoboda +Lekeš CZ 5 ks X X X
100 Solčany M+M SK 4 ks X X X
101 Rybár Ľubomír SK 5 ks X X X
102 Sadlon Michal SK 10 ks OK X OK
103 Vacek Jozef CZ 6 ks X X X
104 Krajčík Daniel & Andrea SK 5 ks X X X
105 Mazgut Vladimír SK 5 ks X X X
106 Gažiova Jitka SK 5 ks X X X
107 Wujcak Leon PL 10 ks X X X
108 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
109 Blažek Jan SK 5 ks X X X
110 Sušienka Martin SK 5 ks X X X
111 Skokan Pavel CZ 3 ks X X X
112 Vlk Miro SK 5 ks X X X
113 Walder Florian AT 4 ks X X X
114 Čejka Václav CZ 6 ks X X X
115 Bartoš Radek CZ 4 ks X X X
116 Fujak Ludovit+Radoslav SK 4 ks X X X
117 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
118 Urban Simon SK 5 ks X X X
119 Ciesarik Jozef SK 4 ks X X X
120 Novak Andrej SK 3 ks X X X
121 Špaňúr Jozef SK 5 ks X X X
122 Špaňúr Hubert SK 5 ks X X X
123 Stehlík Peter SK 2 ks X X X
124 Kovalčík Adam SK 3 ks X X X
125 Rosa Tomáš CZ 4 ks X X X
126 Richtarik Milan SK 10 ks X X X
127 Selecký Jan SK 5 ks X X X
128 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
129 Lahký Jaroslav SK 4 ks X X X
130 Havlík Antonín CZ 7 ks X X X
131 Gogora Jaroslav SK 3 ks X X X
132 Vrták Pavel SK 3 ks X X X
133 Svitek Anton SK 3 ks X X X
134 Kalina Viktor SK 2 ks X X X
135 Kadas Peter SK 5 ks X X X
136 Hudák Miroslav SK 2 ks X X X
137 ROBERT CZIPCZER SK 2 ks X X X
138 Team Hrnciar Peter&Miro SK 2 ks X X X
139 Miklošík Rudolf SK 3 ks X X X
140 KYZEK Stefan SK 2 ks X X X
141 Homola +Klačko SK 3 ks X X X
142 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
143 TEAM Mazuch+Pintera CZ 6 ks X X X
144 TEAM Hnilička+Senohrábek CZ 5 ks X X X
145 Mokoš Team SK 5 ks X X X
146 Tóth Jan SK 5 ks X X X
147 Lukačik Emil SK 5 ks X X X
148 Fuka Jaroslav CZ 4 ks X X X
149 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
150 Ing.Brkal Jan SK 5 ks X X X
151 Ďuriš L+T SK 4 ks X X X
152 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
153 Beňák Vladimír SK 3 ks OK X OK
154 Cach Josef CZ 3 ks X X X
155 Minárik Jozef SK 5 ks X X X
156 Hudec Jozef SK 5 ks X X X
157 Šutinský Pavol SK 5 ks X X X
158 Beňo Jan SK 2 ks X X X
159 Jackulík Jozef SK 3 ks X X X
160 Kováč Jozef SK 5 ks X X X
161 Kováč Anton SK 5 ks X X X
162 Kasan Dušan SK 4 ks X X X
163 Figura Martin SK 3 ks X X X
164 Africa Loft Matuska . CZ 15 ks X X X
165 FABRY DUSAN SK 2 ks X X X
166 Pavlik Pavel SK 2 ks X X X
167 Gavalier Jan SK 3 ks X X X
168 Berdychová Stanislava CZ 5 ks X X X
169 Sládek Jiří CZ 5 ks X X X
170 Rudorfer Michael AT 7 ks X X X
171 Maľa Stano SK 2 ks X X X
172 Skaličan Ján SK 2 ks X X X
173 Socha Libor SK 4 ks X X X
174 Štefánik + Čmarada SK 5 ks X X X
175 Miklošík Daniel SK 3 ks X X X
176 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
177 Schreiner Thomas AT 12 ks X X X
178 Lach Adrian Mateusz PL 5 ks X X X
179 SG Brohme DE 15 ks X X X
180 Germany - DE 100 ks X X X
181 Leichtfried Karin AT 6 ks X X X
182 Team Drusa+Baloga SK 6 ks X X X
183 Žíhlavník Vladimír SK 4 ks X X X
184 Matula Štefan SK 6 ks X X X
185 Gratzer Marco AT 12 ks X X X
186 Ofner Kurt AT 6 ks X X X
187 Nowa Team AT 15 ks X X X
188 Nöres Kurt AT 10 ks X X X
189 Gratzer Werner AT 6 ks X X X
190 Gasser Reinhard AT 4 ks X X X
191 Renhart Alfred AT 3 ks X X X
192 TEAM ZO-Zubrohlava SK 35 ks X X X
193 Macejko Lubomír SK 5 ks X X X
194 Macejko Rastislav SK 5 ks X X X
195 Bella Jan SK 4 ks X X X
196 Blaženec + Vaňo SK 6 ks X X X
197 Greguš Ľudovít SK 2 ks X X X
198 Steiner Alfred AT 6 ks X X X
199 Škvarka Viliam SK 3 ks X X X
200 Pílek Jozef+Magdaléna SK 2 ks X X X
201 Kováčik V.+ Mach Z. SK 2 ks X X X
202 Laš Vladimír SK 5 ks X X X
203 Pavla Jan SK 3 ks X X X
204 Jurica Miroslav SK 4 ks X X X
205 Novák Matej SK 5 ks X X X
206 Pinčáková Veronika SK 4 ks X X X
207 Urban Eduard SK 2 ks X X X
208 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
209 Celine Sun +Skrbek Marek Čína 10 ks X X X
210 Valiga Anton SK 5 ks X X X
211 Guniš Marian SK 5 ks X X X
212 Tomášová Adela SK 5 ks X X X
213 Vreštiak Jan SK 4 ks X X X
214 Angleta Matúš SK 3 ks X X X
215 Straif Walter AT 10 ks X X X
216 Machů Erik CZ 2 ks X X X
217 Smolka Jan SK 3 ks X X X
218 Varmus M.-79loft Sk 5 ks X X X
219 Wiefler Alois AT 6 ks X X X
220 Ištvan Marek SK 5 ks X X X
221 Steirer Heinz AT 2 ks X X X
222 Chovan Jano SK 6 ks X X X
223 Fabian František SK 3 ks X X X
224 SZABÓ Attila HU 4 ks X X X
225 Kasan Jozef SK 3 ks X X X
226 Diko Milan SK 3 ks X X X
227 Šimko Jan SK 3 ks X X X
228 Selecký Juraj SK 3 ks X X X
229 Kostolný Jaroslav SK 3 ks X X X
230 Puszkéty Team CZ 5 ks X X X
231 POLIAK J+J SK 3 ks X X X
232 FRIMER J. SK 3 ks X X X
233 Gemeľa Štefan SK 5 ks X X X
234 Hatala Marcel SK 4 ks X X X
235 Nezgoda Team PL 6 ks X X X
236 Papaj D.+ Mrlian J. SK 5 ks X X X
237 ILIN CNN PIGEONS RO 5 ks X X X
238 Dobrovski Jerey PL 5 ks X X X
239 Svoreň Juraj & Lucia SK 5 ks X X X
240 Kurek Peter st.+ml. SK 4 ks X X X
241 Kozuba Adam PL 5 ks X X X
242 Nagi Bogdan PL 5 ks X X X
243 Wladyka Marian PL 5 ks X X X
244 Mezyk Waclaw PL 5 ks X X X
245 Marčan Vladimir SK 2 ks X X X
246 Bystriansky & JT Peter SK 5 ks X X X
247 Dulovič Ladislav SK 4 ks X X X
248 Rötzer Franz AT 4 ks X X X
249 Rötzer Franz Austria 4 ks X X X
250 Gruber Lubomír CZ 3 ks X X X
251 Gruber Simon CZ 3 ks X X X
252 Pavlik Peter SK 1 ks X X X
253 Selák Rudolf SK 2 ks X X X
254 Jenča Rastislav SK 3 ks X X X
255 Čech Ľuboslav SK 2 ks X X X
256 Durkáč Ivo SK 1 ks X X X
257 Cmorej Matúš SK 3 ks X X X
258 Prihoda František SK 1 ks X X X
259 KAŠČÁK FRANTIŠEK SK 2 ks X X X
260 Cetl Jiří CZ 5 ks X X X
261 Michálek + Kšenzuliak SK 5 ks X X X
262 Remšík TEAM SK 5 ks X X X
263 Fačko Vladimír SK 3 ks X X X
264 Kacian Peter Sk 3 ks X X X
265 Team Ratsch Germany DE 4 ks X X X
266 Baránek Jozef CZ 1 ks X X X
267 Maršálek Pavel CZ 2 ks X X X
268 Jakubčík Petr CZ 2 ks X X X
269 Legín Peter+Štefan SK 3 ks X X X
270 ZO Šíntava SK 3 ks OK X OK
271 Crkoň+Cíbik Team SK 2 ks X X X
272 Eckhardt Markus AT 6 ks X X X
273 Bánovčin Jozef SK 2 ks X X X
274 Pavliček Ladislav SK 5 ks X X X
275 Poláček Milan CZ 4 ks X X X
276 Krhovják Zlatomír CZ 1 ks X X X
277 Sripek Pavol SK 10 ks X X X
278 Vohlárik Milan SK 5 ks X X X
279 PREVÍT TEAM CZ 8 ks X X X
280 MILOTA MILAN CZ 4 ks X X X
281 Bretschneider Heinz DE 10 ks X X X
282 Koňa Anton SK 2 ks X X X
283 Vavrek Miroslav SK 5 ks X X X
284 Vollnhofer Dominik Österreich 5 ks X X X
285 Costner Team CZ 3 ks X X X
286 Čipera J+M CZ 3 ks X X X
287 NOCHTA Štefan SK 5 ks OK OK OK
288 LACIKA Dávid SK 5 ks OK OK OK
289 Murárik Emil CZ 4 ks OK OK OK
290 Galschneider Peter CZ 10 ks OK OK OK
291 Bär Christian DE 6 ks OK OK OK
292 Dolinský Ivan SK 3 ks OK OK OK
293 Holický Peter SK 10 ks OK OK OK
294 Marton Július SK 6 ks OK OK OK
295 TEAM J+I SK 4 ks OK OK OK
296 Škôlkár Team SK 2 ks OK OK OK
297 Robotnícka trieda SK 2 ks OK OK OK
298 Vargic František SK 5 ks OK OK OK
299 Zachensky st+ml. František SK 5 ks OK OK OK
300 PETER BRESTANSKY SK 2 ks OK OK OK
301 Fary Peter SK 3 ks OK OK OK
302 Puchovsky Anton SK 2 ks OK OK OK
303 Anestik Peter SK 2 ks OK OK OK
304 ŠTAUBERT ADOLF SK 4 ks OK OK OK
305 NOVODOMEC - ŠOUC SK 4 ks OK OK OK
306 Balvoň Michal SK 6 ks OK OK OK
307 Tomášovce Sokol SK 5 ks OK OK OK
308 PÁVA Zoltán HU 5 ks OK OK OK
309 PUSZTAI László HU 4 ks OK OK OK
310 Fary Jozef SK 4 ks OK OK OK
311 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks OK OK OK
312 Kasan Peter SK 3 ks OK OK OK
313 Štach Vladimír CZ 5 ks OK OK OK
314 Motyčak Ondrej SK 3 ks OK OK OK
315 Urlberger Karl DE 5 ks OK OK OK
Spolu:   315 1615 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX