facebook tatry derby FCI GrandPrix
Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 SZABÓ Attila HU 5 ks OK X OK
2 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks OK X OK
3 Nochta Štefan SK 4 ks OK X OK
4 EVIN Peter & Noemi SK 5 ks OK X X
5 Jánošík+Vadel Team SK 5 ks OK X OK
6 TEAM K + K CZ 1 ks OK X OK
7 Smolka Ján SK 5 ks OK X OK
8 Ivan Miroslav CZ 6 ks OK X OK
9 Mičenec Miroslav SK 3 ks OK X OK
10 Kurek TRIO SK 6 ks OK X OK
11 Hrabovský František SK 5 ks OK X OK
12 Kulik Premysl CZ 5 ks OK X OK
13 Kašuba Richard SK 2 ks OK X OK
14 Kašuba + Zeman CZ 5 ks OK X OK
15 Pavčo + Miškovič Team SK 6 ks OK X OK
16 Sekulová Silvia SK 2 ks OK X OK
17 VALIGA Anton SK 5 ks OK X OK
18 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks OK X X
19 Magušin G&L SK 5 ks OK X X
20 Haluzka Martin SK 5 ks OK X OK
21 Haluzková Helenka SK 5 ks OK X OK
22 Berdychová + MIKROP CZ 5 ks OK X OK
23 Kotas Vladimír CZ 14 ks OK X OK
24 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
25 Smalík Martin SK 5 ks OK X OK
26 SLÁDEK + MIKROP CZ 5 ks OK X OK
27 Hatala Marcel SK 5 ks OK X X
28 Urban Šimon SK 5 ks OK X OK
29 Iskra Jozef SK 4 ks OK X OK
30 Marčan Vladimír SK 10 ks OK X OK
31 Becha Lubomír CZ 5 ks OK X OK
32 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X X
33 Vojtko Milan SK 5 ks OK X OK
34 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
35 Sušienka Martin SK 3 ks OK X OK
36 Minárik Jozef SK 5 ks OK X OK
37 Husák Peter CZ 3 ks OK X OK
38 Celine Sun+ Skrbek Marek CZ 6 ks OK X X
39 Flimel Miroslav SK 6 ks OK X X
40 Kubáček Lubomír CZ 10 ks OK X X
41 ŽABKA Miroslav SK 4 ks OK X OK
42 Masoidek Zdenek CZ 4 ks OK X X
43 Pajta Vladimír SK 0 ks OK X X
44 Team LION SK 5 ks OK X OK
45 Marčan Lukáš SK 5 ks OK X OK
46 Stacho Jan SK 5 ks OK X X
47 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks OK X OK
48 VARGA J.Attila HU 4 ks OK X OK
49 Bindas Štefan ml. SK 4 ks OK X OK
50 Kasan Jozef SK 3 ks OK X X
51 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X OK
52 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
53 Varmus M.79loft SK 5 ks OK X OK
54 Brtáň M+M+M SK 10 ks OK X X
55 Viglidán Ágoston&Lásló HU 4 ks OK X OK
56 Blanárik Peter SK 5 ks OK X OK
57 Ing.Brkal Jan SK 5 ks OK X OK
58 Beňák Vladimír SK 5 ks OK X OK
59 Kolodzej Jozef SK 6 ks OK X X
60 Tempka Mariusz PL 5 ks OK X OK
61 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
62 Lenka TEAM SK 5 ks OK X X
63 Roman TEAM SK 5 ks OK X X
64 Hudec Jozef SK 4 ks OK X X
65 Tóth Jan SK 10 ks OK X OK
66 Socha Libor SK 4 ks OK X OK
67 Kováč Andrej SK 7 ks OK X OK
68 Macejko Lubomír SK 3 ks OK X OK
69 Taborský Vladimír CZ 20 ks OK X OK
70 Vreštiak Jan SK 5 ks OK X OK
71 Plačko Jozef SK 5 ks OK X OK
72 Lovič Rudolf SK 5 ks OK X OK
73 Dena Team SK 5 ks OK X X
74 Dolná-Dolný Team SK 2 ks OK X OK
75 Beno Jan SK 2 ks OK X OK
76 Richtarik Milan SK 15 ks OK X OK
77 Ďuriš TEAM SK 5 ks OK X X
78 Švec Jozef SK 10 ks OK X OK
79 Fary Jozef SK 4 ks OK X OK
80 OLAJEC + HRMO SK 2 ks OK X OK
81 Smalík Kamil SK 5 ks OK X OK
82 SPJAMA TEAM SK 5 ks OK X OK
83 Sklenar Ladislav SK 6 ks OK X OK
84 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
85 Gratzer Marco AT 5 ks OK X X
86 Gratzer Werner AT 5 ks OK X OK
87 Nöres Kurt AT 6 ks OK X OK
88 Z.Z.Z - Team SK 10 ks OK X X
89 Adamov Branislav SK 5 ks OK X OK
90 Bochenczak Jan PL 6 ks OK X X
91 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
92 Steirer Heinz AT 3 ks OK X OK
93 TEAM Jania - Lach PL 12 ks OK X OK
94 Konopík Jiří CZ 10 ks OK X OK
95 Čislak Team SK 10 ks OK X X
96 Ovšák+Konš SK 5 ks OK X OK
97 Vohlárik Milan SK 8 ks OK X OK
98 Slavík Václav CZ 4 ks OK X OK
99 Horák Filip CZ 4 ks OK X OK
100 Kavčiak Vladimír SK 5 ks OK X OK
101 Kavčiak Samko + Šimon SK 5 ks OK X OK
102 Suriak Ján SK 2 ks OK X OK
103 BRACIA POTOCZNY PL 6 ks OK X OK
104 Fačko Vladimír SK 4 ks OK X OK
105 Nutz Werner AT 5 ks OK X OK
106 Kahr Manuela AT 5 ks OK X OK
107 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
108 ZACHENSKY F+F SK 2 ks OK X OK
109 HELMAR Team SK 7 ks OK X X
110 Galschneider Peter CZ 6 ks OK X OK
111 MIJAD Team SK 2 ks OK X OK
112 Hriník Miroslav SK 3 ks OK X OK
113 Rudorfer Michael AT 10 ks OK X OK
114 GURGUL KAZIMIERZ PL 5 ks OK X OK
115 Balvoň Michal SK 5 ks OK X OK
116 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X X
117 MaziarzRacingTeam PL 12 ks OK X OK
118 Sedlák Peter SK 3 ks OK X OK
119 Prílepok Peter SK 6 ks OK X X
120 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
121 Puchovsky Anton SK 2 ks OK X OK
122 G-YARD LOFT PL 5 ks OK X OK
123 ŚLĄSKI TEAM PL 6 ks OK X OK
124 Struhačka Ivan SK 10 ks OK X OK
125 Jan Šuchaň + Tabernausová K+K SK 7 ks OK X OK
126 SG Karl-Heinz & Ralph Schielfer DE 14 ks OK X OK
127 Adamko Ondrej + Slavo SK 4 ks OK X X
128 Mayer Antonín CZ 5 ks OK X OK
129 Team LACH PL 4 ks OK X OK
130 Molnár Martin SK 3 ks OK X OK
131 Jarošinec Ivan SK 3 ks OK X OK
132 Blahovsky + Hnilička Team CZ 5 ks OK X OK
133 Mruz L + J SK 5 ks OK X X
134 TARANA+MATYS SK 2 ks OK X OK
135 Luhový Miroslav SK 5 ks OK X OK
136 Przywara Marek PL 6 ks OK X OK
137 Hriník František SK 5 ks OK X OK
138 Vigh Tibor HU 5 ks OK X OK
139 Luhový + Horemuž SK 6 ks OK X OK
140 Viglidán Jáger Mónika HU 6 ks OK X OK
141 Demko Jozef SK 2 ks OK X OK
142 Prívara Pavol SK 4 ks OK X OK
143 Križanovič Jozef SK 2 ks OK X OK
144 Boke Jurgen DE 5 ks OK X OK
145 Ivan Milan SK 4 ks OK X OK
146 Štefaniková Mária SK 2 ks OK X OK
147 Zaduban Anton SK 4 ks OK X OK
148 Paiš Klement SK 4 ks OK X OK
149 Pažitný Jozef SK 4 ks OK X OK
150 Martis Lubomir SK 5 ks OK X X
151 Šaradín Peter SK 5 ks OK X OK
152 Buček Edo SK 7 ks OK X OK
153 ŠADLÁK VENDELÍN + ANDREJ SK 4 ks OK X OK
154 Gažiová Jidka SK 4 ks OK X OK
155 Parčiš Jan SK 5 ks OK X OK
156 Chovanec Kamil SK 3 ks OK X OK
157 Šofranko Igor SK 4 ks OK X OK
158 Volentier Vladimír SK 2 ks OK X OK
159 Štrbian Jozef SK 2 ks OK X OK
160 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
161 Bechyně Radek CZ 3 ks OK X OK
162 Bielek Racing Team SK 9 ks OK X OK
163 Bučo Peter SK 3 ks OK X OK
164 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks OK X OK
165 Waga Bogdan PL 6 ks OK X X
166 Černý-Kadlec CZ 5 ks OK X OK
167 Hornacek & Baláž SK 5 ks OK X OK
168 Rak Jan SK 4 ks OK X X
169 Lesnický Jozef SK 4 ks OK X OK
170 Pitas M & M Team PL 5 ks OK X OK
171 Team Ilavský &Feri,Neto,Janči SK 4 ks OK X OK
172 Cák Vladimír SK 4 ks OK X OK
173 Dvožák Jiří CZ 5 ks OK X OK
174 Gablík Cyril SK 3 ks OK X OK
175 Brzuľa Ondrej SK 3 ks OK X OK
176 KADO & KERMIT PL 5 ks OK X OK
177 Forgáč Marek SK 5 ks OK X OK
178 M+M+M TEAM SK 5 ks OK X OK
179 Gemeľa Štefan SK 5 ks OK X OK
180 Helt Štefan SK 1 ks OK X OK
181 Koleň Vladimír SK 1 ks OK X OK
182 Bodi József HU 6 ks OK X X
183 Tompa F an. Q SLO 1 ks OK X OK
184 Griga Matuš Sk 2 ks OK X OK
185 Vojtko Jozef SK 1 ks OK X X
186 Vraňare TEAM SK 4 ks OK X OK
187 R&Z&R TEAM SK 3 ks OK X OK
188 COBA TEAM POLAND 10 ks OK X X
189 Duda Přemysl CZ 4 ks OK X OK
190 Team Tonikum + Boke DE 5 ks OK X OK
191 TEAM WALDECK 1 DE 5 ks OK X OK
192 TEAM WALDECK 3 DE 2 ks OK X OK
193 Jendrichovsky Peter SK 5 ks OK X X
194 R.de LEEUW NL 5 ks OK X OK
195 Thailand Elite Center - Sparta 300 Thajsko 6 ks OK X X
196 SG Pedrazz /Traut DE 6 ks OK X X
197 Toman Milan SK 4 ks OK OK OK
198 DOLINSKÝ IVAN SK 5 ks OK OK OK
199 ĎURECH IVAN SK 3 ks OK OK OK
200 ĎURECHOVÁ ĽUBKA SK 1 ks OK OK OK
201 VESELÝ JAN SK 5 ks OK OK OK
202 Murárik Emil CZ 3 ks OK OK OK
203 Bella J + D SK 4 ks OK OK OK
204 Rybár Ľubomír SK 5 ks OK OK OK
205 Pleva Miroslav + Peter SK 9 ks OK OK OK
206 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
207 ŠTAFEN Jan SK 5 ks OK OK OK
208 Roch Peter SK 2 ks OK OK OK
209 Team Hrnčiar Miroslav&Peter SK 5 ks OK OK OK
210 Špilar Václav CZ 3 ks OK OK OK
211 Motyčák Ondrej SK 2 ks OK OK OK
212 Drexlerová Helena SK 2 ks OK OK OK
213 Bretschneider Heinz DE 9 ks OK OK OK
214 Žličař Roman CZ 7 ks OK OK OK
215 Filipi TEAM CZ 5 ks OK OK OK
216 Fuják Radoslav+Ľudovít SK 5 ks OK OK OK
217 BCHB TEAM SK 6 ks OK OK OK
218 Bartoš Radek CZ 2 ks OK OK OK
219 Klausman Ladislav SK 2 ks OK OK OK
220 Kováč Jozef st. SK 5 ks OK OK OK
221 Kováč Jozef ml. SK 7 ks OK OK OK
222 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
223 Marton Team- J&I SK 5 ks OK OK OK
224 Vašíček Pavol SK 10 ks OK OK OK
225 Vasil Janko SK 3 ks OK OK OK
226 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
227 Kratochvíl Duan CZ 5 ks OK OK OK
228 Kukučka+Štefánik TEAM SK 6 ks OK OK OK
229 Bollo Július SK 2 ks OK OK OK
230 Kusser Josef DE 8 ks OK OK OK
231 Korec Jozef st.+ml. SK 4 ks OK OK OK
232 Bastl Jozef CZ 5 ks OK OK OK
233 Urlberger Karl DE 5 ks OK OK OK
234 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
235 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
236 Brohme TEAM DE 10 ks OK OK OK
237 Payk Waldemar DE 5 ks OK OK OK
238 HOKEJKY CZ/SK CZ 10 ks OK OK OK
239 Eco-Team Opole PL 3 ks OK OK OK
240 Steiner Alfred AT 14 ks OK OK OK
241 Herynek Jiří CZ 2 ks OK OK OK
242 Hricik Juraj SK 6 ks OK OK OK
243 Gasser Reinhard AT 5 ks OK OK OK
244 Vítovec Pavel + Marcela CZ 5 ks OK OK OK
245 MILOTA MILAN CZ 4 ks OK OK OK
246 Čechura + Szerencsés J+J TEAM CZ 6 ks OK OK OK
247 Václav L + P SK 5 ks OK OK OK
248 Majdák Michal SK 3 ks OK OK OK
249 Selecký Juraj SK 5 ks OK OK OK
250 László - Molnár HU 3 ks OK OK OK
251 Selecký Ján SK 5 ks OK OK OK
252 Rispan Milan SK 2 ks OK OK OK
253 Varga Jan SK 2 ks OK OK OK
254 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks OK OK OK
255 Zivic Aleksandar&Ilija AT 5 ks OK OK OK
256 Podhorsky Team SK 10 ks OK OK OK
257 Ivanko & Degro SK 7 ks OK OK OK
258 Krajci Július SK 3 ks OK OK OK
259 Weis Jan DE 6 ks OK OK OK
260 STAUBERT ANTAL ADOLF SK 4 ks OK OK OK
261 B&C Team SK 2 ks OK OK OK
262 Jozef Šedivý SK 4 ks OK OK OK
263 Božik Anton SK 3 ks OK OK OK
264 Abrahám Jan SK 3 ks OK OK OK
265 Balkonový Odchov CZ 3 ks OK OK OK
266 Fiala Alexander +Tomáš Slovensko 5 ks OK OK OK
267 Kasan František SK 3 ks OK OK OK
268 Kopas Michal Slovensko 5 ks OK OK OK
269 BRÜHL MARTIN DE 5 ks OK OK OK
270 Tomek Jindrich CZ 3 ks OK OK OK
271 WENZ Alfred AT 5 ks OK OK OK
272 Dr.Deischler & W.Eberhart AT 5 ks OK OK OK
273 Dudáš Gabriel SK 4 ks OK OK OK
274 Lamačka & Bagín SK 2 ks OK OK OK
275 Laštík Štefan SK 1 ks OK OK OK
276 Baštrnák Jaroslav ČR 2 ks OK OK OK
277 Šimko Jan SK 5 ks OK OK OK
278 Team Ratsch DE 4 ks OK OK OK
279 Dr. Ohnesorge DE 5 ks OK OK OK
280 TEAM WALDECK 2 DE 5 ks OK OK OK
281 TEAM MA-RI-NO DE 5 ks OK OK OK
282 TEAM WIBA 1 DE 5 ks OK OK OK
283 TEAM WIBA 2 DE 5 ks OK OK OK
284 Muller Christoph DE 5 ks OK OK OK
285 Pfefferkorn Konrad DE 3 ks OK OK OK
286 WAZ 1 TEAM DE 5 ks OK OK OK
287 WAZ 2 TEAM DE 3 ks OK OK OK
288 Ries Gunter DE 5 ks OK OK OK
289 Wassmuth Team 1 DE 5 ks OK OK OK
290 Wassmuth Team 2 DE 1 ks OK OK OK
291 Below and Friends Team DE 5 ks OK OK OK
292 Dietmar Kaiser Team 1 DE 5 ks OK OK OK
293 Dietmar Kaiser Team 2 DE 5 ks OK OK OK
294 Pitone - Vielahn + Abrams Team DE 5 ks OK OK OK
295 Yusuf Gelmis DE 2 ks OK OK OK
296 KLAUZ Benedek HUNG 1 ks OK OK OK
297 KOMÁROM FORTUNA HU 6 ks OK OK OK
298 Comb. Hoefnagels - Beens NL 5 ks OK OK OK
Spolu:   298 1458 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX