Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Walder Florian AT 4 ks X X X
2 Rudorfer Michael AT 7 ks X X X
3 Schreiner Thomas AT 12 ks X X X
4 SG NUTZ&KAHR AT 10 ks X X X
5 Leichtfried Karin AT 6 ks X X X
6 Gratzer Marco AT 12 ks X X X
7 Ofner Kurt AT 6 ks X X X
8 Nowa Team AT 15 ks X X X
9 Nöres Kurt AT 10 ks X X X
10 Gratzer Werner AT 6 ks X X X
11 Gasser Reinhard AT 4 ks X X X
12 Renhart Alfred AT 3 ks X X X
13 Steiner Alfred AT 6 ks X X X
14 Straif Walter AT 10 ks X X X
15 Wiefler Alois AT 6 ks X X X
16 Steirer Heinz AT 2 ks X X X
17 Rötzer Franz AT 4 ks X X X
18 Eckhardt Markus AT 6 ks X X X
19 Rötzer Franz Austria 4 ks X X X
20 Celine Sun +Skrbek Marek Čína 10 ks X X X
21 Fetr Vaclav CZ 4 ks X X X
22 Řehák Josef CZ 6 ks X X X
23 Dynka Miroslav CZ 10 ks X X X
24 NERS JAROSLAV CZ 2 ks X X X
25 Murárik Emil CZ 4 ks X X X
26 TEAM Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
27 Ničovský Jan CZ 2 ks X X X
28 Špilar Vaclav CZ 5 ks X X X
29 TEAM Frýba +Buriánek CZ 6 ks X X X
30 LOFT ACADEMY CZ 20 ks X X X
31 Kret Jiří CZ 3 ks X X X
32 Pocedič Pavel CZ 5 ks X X X
33 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
34 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
35 Kvasnica Team CZ 6 ks X X X
36 Konopík Jiří CZ 10 ks X X X
37 Studený Rudolf CZ 5 ks X X X
38 Droppa Július CZ 5 ks X X X
39 Galschneider Peter CZ 10 ks X X X
40 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
41 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
42 Táborský Vladimír CZ 10 ks X X X
43 Lapáček Jan CZ 5 ks X X X
44 Kotas Vladimir CZ 5 ks X X X
45 Kohoutek B + M CZ 5 ks X X X
46 Kubáček Luboš CZ 10 ks X X X
47 Koma Daniel CZ 5 ks X X X
48 Svoboda +Lekeš CZ 5 ks X X X
49 Vacek Jozef CZ 6 ks X X X
50 Skokan Pavel CZ 3 ks X X X
51 Čejka Václav CZ 6 ks X X X
52 Bartoš Radek CZ 4 ks X X X
53 Rosa Tomáš CZ 4 ks X X X
54 Havlík Antonín CZ 7 ks X X X
55 TEAM Mazuch+Pintera CZ 6 ks X X X
56 TEAM Hnilička+Senohrábek CZ 5 ks X X X
57 Fuka Jaroslav CZ 4 ks X X X
58 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
59 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
60 Cach Josef CZ 3 ks X X X
61 Africa Loft Matuska . CZ 15 ks X X X
62 Berdychová Stanislava CZ 5 ks X X X
63 Sládek Jiří CZ 5 ks X X X
64 Machů Erik CZ 2 ks X X X
65 Puszkéty Team CZ 5 ks X X X
66 Štach Vladimír CZ 4 ks X X X
67 Gruber Lubomír CZ 3 ks X X X
68 Gruber Simon CZ 3 ks X X X
69 Cetl Jiří CZ 5 ks X X X
70 Baránek Jozef CZ 1 ks X X X
71 Maršálek Pavel CZ 2 ks X X X
72 Jakubčík Petr CZ 2 ks X X X
73 Bär Christian DE 6 ks X X X
74 SG Brohme DE 15 ks X X X
75 Germany - DE 100 ks X X X
76 Team Ratsch Germany DE 4 ks X X X
77 Urlberger Karl DE 4 ks X X X
78 J.Varga Attila HU 4 ks X X X
79 Lády Tibor HU 5 ks X X X
80 SZABÓ Attila HU 4 ks X X X
81 PÁVA Zoltán HU 5 ks X X X
82 PUSZTAI László HU 4 ks X X X
83 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks X X X
84 Takarczyk Jan PL 5 ks X X X
85 Tocki Jan PL 6 ks X X X
86 Wujcak Leon PL 10 ks X X X
87 Lach Adrian Mateusz PL 5 ks X X X
88 Nezgoda Team PL 6 ks X X X
89 Dobrovski Jerey PL 5 ks X X X
90 Kozuba Adam PL 5 ks X X X
91 Nagi Bogdan PL 5 ks X X X
92 Wladyka Marian PL 5 ks X X X
93 Mezyk Waclaw PL 5 ks X X X
94 ILIN CNN PIGEONS RO 5 ks X X X
95 NOCHTA Štefan SK 5 ks X X X
96 Klonga Jaroslav SK 6 ks X X X
97 Majdák Michal SK 3 ks X X X
98 LACIKA Dávid SK 5 ks X X X
99 Jánošík Dušan SK 3 ks X X X
100 Vadel Patrik SK 3 ks X X X
101 Pazúr Milan SK 5 ks X X X
102 Stacho Jan SK 5 ks X X X
103 Kulka Milan SK 3 ks X X X
104 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
105 Flimel Miroslav SK 8 ks X X X
106 Švarcz + Kanás SK 2 ks X X X
107 Čampiš Milan SK 5 ks X X X
108 Kašuba Milan SK 10 ks X X X
109 Labon Matus & Jakub SK 10 ks X X X
110 Durech Ivan SK 8 ks X X X
111 Kočiš Štefan SK 10 ks X X X
112 Bednar Jozef st.+ml. SK 15 ks X X X
113 Stieranka Jan SK 3 ks X X X
114 Horvath Peter SK 10 ks X X X
115 Vavro Michal SK 3 ks X X X
116 TEAM Kavčiak+Tinka SK 6 ks X X X
117 Vojtko Milan SK 6 ks X X X
118 Smarik Dušan SK 2 ks X X X
119 MVDr.Dudáš Gabriel SK 3 ks X X X
120 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks X X X
121 Gablík Cyril SK 6 ks X X X
122 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
123 Magušin G&L SK 5 ks X X X
124 Luterán Marek SK 2 ks X X X
125 Čislaková Linda SK 5 ks X X X
126 Toman Milan SK 4 ks X X X
127 Veselý Jan SK 5 ks X X X
128 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks X X X
129 Pleva Miroslav SK 6 ks X X X
130 TEAM Trebostovo SK 8 ks X X X
131 Zuziaková Veronika SK 3 ks X X X
132 Petrášek Michal SK 10 ks X X X
133 Dolinský Ivan SK 2 ks X X X
134 Holický Peter SK 5 ks X X X
135 Bálint E + J SK 5 ks X X X
136 Ilavský TEAM SK 7 ks X X X
137 Koscelník Jozef SK 6 ks X X X
138 Jarias Jozef SK 3 ks X X X
139 Novák Pavel SK 5 ks X X X
140 TEAM Gornal family SK 5 ks X X X
141 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
142 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
143 Lovič Rudolf SK 2 ks X X X
144 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
145 Mojzes Milan+Jaro SK 3 ks X X X
146 Bartošek Ladislav SK 5 ks X X X
147 Poljak Jozef SK 4 ks X X X
148 Marton Július SK 6 ks X X X
149 Koprda Matúš SK 3 ks X X X
150 Borčin Dušan SK 3 ks X X X
151 Bindas Štefan ml. SK 3 ks X X X
152 Bartko Miroslav SK 5 ks X X X
153 TEAM J+I SK 4 ks X X X
154 Škôlkár Team SK 2 ks X X X
155 Vašíček Pavol SK 4 ks X X X
156 Robotnícka trieda SK 2 ks X X X
157 Podhorský Mário SK 5 ks X X X
158 Suchanek Milan SK 3 ks X X X
159 Hronček Peter SK 5 ks X X X
160 Šaradín Peter SK 5 ks X X X
161 Bodnár &Vilčko Vladimír SK 10 ks X X X
162 Pažitný Jozef SK 7 ks X X X
163 Jarošinec Ivan SK 2 ks X X X
164 Lihan Peter SK 2 ks X X X
165 Brodziansky Jozef SK 2 ks X X X
166 Kmec Jozef SK 3 ks X X X
167 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
168 Kristiňak Peter SK 3 ks X X X
169 Moravčík L + J SK 5 ks X X X
170 Brtáň TEAM SK 5 ks X X X
171 Kohut Milan SK 5 ks X X X
172 Solčany M+M SK 4 ks X X X
173 Rybár Ľubomír SK 5 ks X X X
174 Sadlon Michal SK 10 ks X X X
175 Krajčík Daniel & Andrea SK 5 ks X X X
176 Mazgut Vladimír SK 5 ks X X X
177 Gažiova Jitka SK 5 ks X X X
178 Vargic František SK 5 ks X X X
179 DVD Team Papajovci SK 5 ks X X X
180 Blažek Jan SK 5 ks X X X
181 Sušienka Martin SK 5 ks X X X
182 Vlk Miro SK 5 ks X X X
183 Zachensky st+ml. František SK 5 ks X X X
184 PETER BRESTANSKY SK 2 ks X X X
185 Fujak Ludovit+Radoslav SK 4 ks X X X
186 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
187 Fary Peter SK 3 ks X X X
188 Urban Simon SK 5 ks X X X
189 Ciesarik Jozef SK 4 ks X X X
190 Novak Andrej SK 3 ks X X X
191 Puchovsky Anton SK 2 ks X X X
192 Špaňúr Jozef SK 5 ks X X X
193 Špaňúr Hubert SK 5 ks X X X
194 Stehlík Peter SK 2 ks X X X
195 Kovalčík Adam SK 3 ks X X X
196 Richtarik Milan SK 10 ks X X X
197 Selecký Jan SK 5 ks X X X
198 Minarčik Dušan SK 2 ks X X X
199 Lahký Jaroslav SK 4 ks X X X
200 Gogora Jaroslav SK 3 ks X X X
201 Vrták Pavel SK 3 ks X X X
202 Svitek Anton SK 3 ks X X X
203 Kalina Viktor SK 2 ks X X X
204 Kadas Peter SK 5 ks X X X
205 Hudák Miroslav SK 2 ks X X X
206 ROBERT CZIPCZER SK 2 ks X X X
207 Team Hrnciar Peter&Miro SK 2 ks X X X
208 Miklošík Rudolf SK 3 ks X X X
209 Anestik Peter SK 2 ks X X X
210 KYZEK Stefan SK 2 ks X X X
211 Homola +Klačko SK 3 ks X X X
212 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
213 Mokoš Team SK 5 ks X X X
214 Tóth Jan SK 5 ks X X X
215 Lukačik Emil SK 5 ks X X X
216 Ing.Brkal Jan SK 5 ks X X X
217 Ďuriš L+T SK 4 ks X X X
218 Beňák Vladimír SK 5 ks X X X
219 ŠTAUBERT ADOLF SK 4 ks X X X
220 ŚOUC Ján SK 2 ks X X X
221 NOVODOMEC Radim SK 2 ks X X X
222 Minárik Jozef SK 5 ks X X X
223 Hudec Jozef SK 5 ks X X X
224 Šutinský Pavol SK 5 ks X X X
225 Beňo Jan SK 2 ks X X X
226 Jackulík Jozef SK 3 ks X X X
227 Kováč Jozef SK 5 ks X X X
228 Kováč Anton SK 5 ks X X X
229 Kasan Dušan SK 4 ks X X X
230 Figura Martin SK 3 ks X X X
231 FABRY DUSAN SK 2 ks X X X
232 Pavlik Pavel SK 2 ks X X X
233 Gavalier Jan SK 3 ks X X X
234 Maľa Stano SK 2 ks X X X
235 Skaličan Ján SK 2 ks X X X
236 Socha Libor SK 4 ks X X X
237 Štefánik + Čmarada SK 5 ks X X X
238 Miklošík Daniel SK 2 ks X X X
239 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
240 Balvoň Michal SK 6 ks X X X
241 Team Drusa+Baloga SK 6 ks X X X
242 Žíhlavník Vladimír SK 4 ks X X X
243 Matula Štefan SK 6 ks X X X
244 TEAM ZO-Zubrohlava SK 35 ks X X X
245 Macejko Lubomír SK 5 ks X X X
246 Macejko Rastislav SK 5 ks X X X
247 Bella Jan SK 4 ks X X X
248 Blaženec + Vaňo SK 6 ks X X X
249 Greguš Ľudovít SK 2 ks X X X
250 Škvarka Viliam SK 3 ks X X X
251 Pílek Jozef+Magdaléna SK 2 ks X X X
252 Kováčik V.+ Mach Z. SK 2 ks X X X
253 Laš Vladimír SK 5 ks X X X
254 Pavla Jan SK 3 ks X X X
255 Jurica Miroslav SK 4 ks X X X
256 Novák Matej SK 5 ks X X X
257 Pinčáková Veronika SK 4 ks X X X
258 Urban Eduard SK 2 ks X X X
259 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
260 Valiga Anton SK 5 ks X X X
261 Guniš Marian SK 5 ks X X X
262 Tomášová Adela SK 5 ks X X X
263 Vreštiak Jan SK 4 ks X X X
264 Tomášovce Sokol SK 5 ks X X X
265 Angleta Matúš SK 3 ks X X X
266 Smolka Jan SK 3 ks X X X
267 Varmus M.-79loft Sk 5 ks X X X
268 Ištvan Marek SK 5 ks X X X
269 Chovan Jano SK 6 ks X X X
270 Fabian František SK 3 ks X X X
271 Kasan Jozef SK 3 ks X X X
272 Diko Milan SK 3 ks X X X
273 Šimko Jan SK 3 ks X X X
274 Selecký Juraj SK 3 ks X X X
275 Kostolný Jaroslav SK 3 ks X X X
276 Fary Jozef SK 4 ks X X X
277 Kasan Peter SK 3 ks X X X
278 POLIAK J+J SK 3 ks X X X
279 FRIMER J. SK 3 ks X X X
280 Gemeľa Štefan SK 5 ks X X X
281 Hatala Marcel SK 4 ks X X X
282 Papaj D.+ Mrlian J. SK 5 ks X X X
283 Svoreň Juraj & Lucia SK 5 ks X X X
284 Kurek Peter st.+ml. SK 4 ks X X X
285 Marčan Vladimir SK 2 ks X X X
286 Bystriansky & JT Peter SK 5 ks X X X
287 Dulovič Ladislav SK 4 ks X X X
288 Pavlik Peter SK 1 ks X X X
289 Selák Rudolf SK 2 ks X X X
290 Jenča Rastislav SK 3 ks X X X
291 Čech Ľuboslav SK 2 ks X X X
292 Durkáč Ivo SK 1 ks X X X
293 Cmorej Matúš SK 3 ks X X X
294 Prihoda František SK 1 ks X X X
295 KAŠČÁK FRANTIŠEK SK 2 ks X X X
296 Michálek + Kšenzuliak SK 5 ks X X X
297 Remšík TEAM SK 5 ks X X X
298 Fačko Vladimír SK 3 ks X X X
299 Kacian Peter Sk 3 ks X X X
300 Motyčak Ondrej SK 2 ks X X X
301 Legín Peter+Štefan SK 3 ks X X X
302 ZO Šíntava SK 3 ks X X X
303 Crkoň+Cíbik Team SK 2 ks X X X
304 Bindas ml. Stefan SK 3 ks X X X
305 Bánovčin Jozef SK 2 ks X X X
306 Motre Vasil UKR 3 ks X X X
Spolu:   306 1568 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX