Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Walder Florian AT 4 ks X X X
2 Rudorfer Michael AT 7 ks X X X
3 Schreiner Thomas AT 12 ks X X X
4 Leichtfried Karin AT 6 ks X X X
5 Gratzer Marco AT 12 ks X X X
6 Ofner Kurt AT 6 ks X X X
7 Nowa Team AT 15 ks X X X
8 Nöres Kurt AT 10 ks X X X
9 Gratzer Werner AT 6 ks X X X
10 Gasser Reinhard AT 4 ks X X X
11 Renhart Alfred AT 3 ks X X X
12 Steiner Alfred AT 6 ks X X X
13 Straif Walter AT 10 ks X X X
14 Wiefler Alois AT 6 ks X X X
15 Steirer Heinz AT 2 ks X X X
16 Rötzer Franz AT 4 ks X X X
17 Eckhardt Markus AT 6 ks X X X
18 Rötzer Franz Austria 4 ks X X X
19 Celine Sun +Skrbek Marek Čína 10 ks X X X
20 Řehák Josef CZ 6 ks X X X
21 Dynka Miroslav CZ 10 ks X X X
22 NERS JAROSLAV CZ 2 ks X X X
23 Murárik Emil CZ 4 ks OK OK OK
24 TEAM Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
25 Ničovský Jan CZ 2 ks X X X
26 Špilar Vaclav CZ 5 ks X X X
27 TEAM Frýba +Buriánek CZ 6 ks X X X
28 LOFT ACADEMY CZ 20 ks X X X
29 Kret Jiří CZ 3 ks X X X
30 Pocedič Pavel CZ 5 ks X X X
31 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
32 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
33 Kvasnica Team CZ 6 ks X X X
34 Konopík Jiří CZ 10 ks X X X
35 Studený Rudolf CZ 5 ks X X X
36 Droppa Július CZ 5 ks X X X
37 Galschneider Peter CZ 10 ks OK OK OK
38 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
39 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
40 Táborský Vladimír CZ 10 ks X X X
41 Lapáček Jan CZ 5 ks X X X
42 Kotas Vladimir CZ 5 ks X X X
43 Kohoutek B + M CZ 5 ks X X X
44 Kubáček Luboš CZ 10 ks X X X
45 Koma Daniel CZ 5 ks X X X
46 Svoboda +Lekeš CZ 5 ks X X X
47 Vacek Jozef CZ 6 ks X X X
48 Skokan Pavel CZ 3 ks X X X
49 Čejka Václav CZ 6 ks X X X
50 Bartoš Radek CZ 4 ks X X X
51 Rosa Tomáš CZ 4 ks X X X
52 Havlík Antonín CZ 7 ks X X X
53 TEAM Mazuch+Pintera CZ 6 ks X X X
54 TEAM Hnilička+Senohrábek CZ 5 ks X X X
55 Fuka Jaroslav CZ 4 ks X X X
56 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
57 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
58 Cach Josef CZ 3 ks X X X
59 Africa Loft Matuska . CZ 15 ks X X X
60 Berdychová Stanislava CZ 5 ks X X X
61 Sládek Jiří CZ 5 ks X X X
62 Machů Erik CZ 2 ks X X X
63 Puszkéty Team CZ 5 ks X X X
64 Štach Vladimír CZ 5 ks OK OK OK
65 Gruber Lubomír CZ 3 ks X X X
66 Gruber Simon CZ 3 ks X X X
67 Cetl Jiří CZ 5 ks X X X
68 Baránek Jozef CZ 1 ks X X X
69 Maršálek Pavel CZ 2 ks X X X
70 Jakubčík Petr CZ 2 ks X X X
71 Poláček Milan CZ 4 ks X X X
72 Krhovják Zlatomír CZ 1 ks X X X
73 PREVÍT TEAM CZ 8 ks X X X
74 MILOTA MILAN CZ 4 ks X X X
75 Costner Team CZ 3 ks X X X
76 Čipera J+M CZ 3 ks X X X
77 Bär Christian DE 6 ks OK OK OK
78 SG Brohme DE 15 ks X X X
79 Germany - DE 100 ks X X X
80 Team Ratsch Germany DE 4 ks X X X
81 Urlberger Karl DE 5 ks OK OK OK
82 Bretschneider Heinz DE 10 ks X X X
83 J.Varga Attila HU 4 ks X X X
84 Lády Tibor HU 5 ks X X X
85 SZABÓ Attila HU 4 ks X X X
86 PÁVA Zoltán HU 5 ks OK OK OK
87 PUSZTAI László HU 4 ks OK OK OK
88 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks OK OK OK
89 Vollnhofer Dominik Österreich 5 ks X X X
90 Takarczyk Jan PL 5 ks X X X
91 Tocki Jan PL 6 ks X X X
92 Wujcak Leon PL 10 ks X X X
93 Lach Adrian Mateusz PL 5 ks X X X
94 Nezgoda Team PL 6 ks X X X
95 Dobrovski Jerey PL 5 ks X X X
96 Kozuba Adam PL 5 ks X X X
97 Nagi Bogdan PL 5 ks X X X
98 Wladyka Marian PL 5 ks X X X
99 Mezyk Waclaw PL 5 ks X X X
100 ILIN CNN PIGEONS RO 5 ks X X X
101 NOCHTA Štefan SK 5 ks OK OK OK
102 Klonga Jaroslav SK 6 ks X X X
103 Majdák Michal SK 3 ks X X X
104 LACIKA Dávid SK 5 ks OK OK OK
105 Jánošík Dušan SK 3 ks X X X
106 Vadel Patrik SK 3 ks X X X
107 Pazúr Milan SK 5 ks X X X
108 Stacho Jan SK 5 ks X X X
109 Kulka Milan SK 3 ks X X X
110 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
111 Flimel Miroslav SK 8 ks X X X
112 Švarcz + Kanás SK 2 ks X X X
113 Čampiš Milan SK 5 ks X X X
114 Kašuba Milan SK 10 ks X X X
115 Labon Matus & Jakub SK 10 ks X X X
116 Durech Ivan SK 8 ks X X X
117 Kočiš Štefan SK 10 ks X X X
118 Bednar Jozef st.+ml. SK 15 ks X X X
119 Stieranka Jan SK 3 ks OK X OK
120 Horvath Peter SK 8 ks OK X OK
121 Vavro Michal SK 3 ks X X X
122 TEAM Kavčiak+Tinka SK 6 ks X X X
123 Vojtko Milan SK 6 ks X X X
124 Smarik Dušan SK 2 ks X X X
125 MVDr.Dudáš Gabriel SK 3 ks X X X
126 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks X X X
127 Gablík Cyril SK 6 ks X X X
128 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
129 Magušin G&L SK 5 ks X X X
130 Luterán Marek SK 2 ks X X X
131 Čislaková Linda SK 5 ks X X X
132 Toman Milan SK 4 ks X X X
133 Veselý Jan SK 5 ks X X X
134 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks X X X
135 Pleva Miroslav SK 6 ks X X X
136 TEAM Trebostovo SK 4 ks OK X X
137 Zuziaková Veronika SK 3 ks X X X
138 Petrášek Michal SK 10 ks X X X
139 Dolinský Ivan SK 3 ks OK OK OK
140 Holický Peter SK 10 ks OK OK OK
141 Bálint E + J SK 5 ks X X X
142 Ilavský TEAM SK 7 ks X X X
143 Koscelník Jozef SK 6 ks X X X
144 Jarias Jozef SK 3 ks X X X
145 Novák Pavel SK 5 ks X X X
146 TEAM Gornal family SK 5 ks X X X
147 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
148 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
149 Lovič Rudolf SK 2 ks X X X
150 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
151 Mojzes Milan+Jaro SK 3 ks X X X
152 Bartošek Ladislav SK 5 ks X X X
153 Poljak Jozef SK 4 ks X X X
154 Marton Július SK 6 ks OK OK OK
155 Koprda Matúš SK 3 ks X X X
156 Borčin Dušan SK 3 ks X X X
157 Bindas Štefan ml. SK 3 ks X X X
158 Bartko Miroslav SK 5 ks X X X
159 TEAM J+I SK 4 ks OK OK OK
160 Škôlkár Team SK 2 ks OK OK OK
161 Vašíček Pavol SK 4 ks X X X
162 Robotnícka trieda SK 2 ks OK OK OK
163 Podhorský Mário SK 5 ks X X X
164 Suchanek Milan SK 3 ks X X X
165 Hronček Peter SK 5 ks X X X
166 Šaradín Peter SK 5 ks X X X
167 Bodnár &Vilčko Vladimír SK 10 ks X X X
168 Pažitný Jozef SK 4 ks OK X OK
169 Jarošinec Ivan SK 2 ks X X X
170 Lihan Peter SK 2 ks X X X
171 Brodziansky Jozef SK 2 ks X X X
172 Kmec Jozef SK 3 ks X X X
173 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
174 Kristiňak Peter SK 3 ks X X X
175 Moravčík L + J SK 5 ks X X X
176 Brtáň TEAM SK 5 ks X X X
177 Kohut Milan SK 5 ks X X X
178 Solčany M+M SK 4 ks X X X
179 Rybár Ľubomír SK 5 ks X X X
180 Sadlon Michal SK 10 ks OK X OK
181 Krajčík Daniel & Andrea SK 5 ks X X X
182 Mazgut Vladimír SK 5 ks X X X
183 Gažiova Jitka SK 5 ks X X X
184 Vargic František SK 5 ks OK OK OK
185 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
186 Blažek Jan SK 5 ks X X X
187 Sušienka Martin SK 5 ks X X X
188 Vlk Miro SK 5 ks X X X
189 Zachensky st+ml. František SK 5 ks OK OK OK
190 PETER BRESTANSKY SK 2 ks OK OK OK
191 Fujak Ludovit+Radoslav SK 4 ks X X X
192 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
193 Fary Peter SK 3 ks OK OK OK
194 Urban Simon SK 5 ks X X X
195 Ciesarik Jozef SK 4 ks X X X
196 Novak Andrej SK 3 ks X X X
197 Puchovsky Anton SK 2 ks OK OK OK
198 Špaňúr Jozef SK 5 ks X X X
199 Špaňúr Hubert SK 5 ks X X X
200 Stehlík Peter SK 2 ks X X X
201 Kovalčík Adam SK 3 ks X X X
202 Richtarik Milan SK 10 ks X X X
203 Selecký Jan SK 5 ks X X X
204 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
205 Lahký Jaroslav SK 4 ks X X X
206 Gogora Jaroslav SK 3 ks X X X
207 Vrták Pavel SK 3 ks X X X
208 Svitek Anton SK 3 ks X X X
209 Kalina Viktor SK 2 ks X X X
210 Kadas Peter SK 5 ks X X X
211 Hudák Miroslav SK 2 ks X X X
212 ROBERT CZIPCZER SK 2 ks X X X
213 Team Hrnciar Peter&Miro SK 2 ks X X X
214 Miklošík Rudolf SK 3 ks X X X
215 Anestik Peter SK 2 ks OK OK OK
216 KYZEK Stefan SK 2 ks X X X
217 Homola +Klačko SK 3 ks X X X
218 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
219 Mokoš Team SK 5 ks X X X
220 Tóth Jan SK 5 ks X X X
221 Lukačik Emil SK 5 ks X X X
222 Ing.Brkal Jan SK 5 ks X X X
223 Ďuriš L+T SK 4 ks X X X
224 Beňák Vladimír SK 3 ks OK X OK
225 ŠTAUBERT ADOLF SK 4 ks OK OK OK
226 NOVODOMEC - ŠOUC SK 4 ks OK OK OK
227 Minárik Jozef SK 5 ks X X X
228 Hudec Jozef SK 5 ks X X X
229 Šutinský Pavol SK 5 ks X X X
230 Beňo Jan SK 2 ks X X X
231 Jackulík Jozef SK 3 ks X X X
232 Kováč Jozef SK 5 ks X X X
233 Kováč Anton SK 5 ks X X X
234 Kasan Dušan SK 4 ks X X X
235 Figura Martin SK 3 ks X X X
236 FABRY DUSAN SK 2 ks X X X
237 Pavlik Pavel SK 2 ks X X X
238 Gavalier Jan SK 3 ks X X X
239 Maľa Stano SK 2 ks X X X
240 Skaličan Ján SK 2 ks X X X
241 Socha Libor SK 4 ks X X X
242 Štefánik + Čmarada SK 5 ks X X X
243 Miklošík Daniel SK 3 ks X X X
244 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
245 Balvoň Michal SK 6 ks OK OK OK
246 Team Drusa+Baloga SK 6 ks X X X
247 Žíhlavník Vladimír SK 4 ks X X X
248 Matula Štefan SK 6 ks X X X
249 TEAM ZO-Zubrohlava SK 35 ks X X X
250 Macejko Lubomír SK 5 ks X X X
251 Macejko Rastislav SK 5 ks X X X
252 Bella Jan SK 4 ks X X X
253 Blaženec + Vaňo SK 6 ks X X X
254 Greguš Ľudovít SK 2 ks X X X
255 Škvarka Viliam SK 3 ks X X X
256 Pílek Jozef+Magdaléna SK 2 ks X X X
257 Kováčik V.+ Mach Z. SK 2 ks X X X
258 Laš Vladimír SK 5 ks X X X
259 Pavla Jan SK 3 ks X X X
260 Jurica Miroslav SK 4 ks X X X
261 Novák Matej SK 5 ks X X X
262 Pinčáková Veronika SK 4 ks X X X
263 Urban Eduard SK 2 ks X X X
264 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
265 Valiga Anton SK 5 ks X X X
266 Guniš Marian SK 5 ks X X X
267 Tomášová Adela SK 5 ks X X X
268 Vreštiak Jan SK 4 ks X X X
269 Tomášovce Sokol SK 5 ks OK OK OK
270 Angleta Matúš SK 3 ks X X X
271 Smolka Jan SK 3 ks X X X
272 Varmus M.-79loft Sk 5 ks X X X
273 Ištvan Marek SK 5 ks X X X
274 Chovan Jano SK 6 ks X X X
275 Fabian František SK 3 ks X X X
276 Kasan Jozef SK 3 ks X X X
277 Diko Milan SK 3 ks X X X
278 Šimko Jan SK 3 ks X X X
279 Selecký Juraj SK 3 ks X X X
280 Kostolný Jaroslav SK 3 ks X X X
281 Fary Jozef SK 4 ks OK OK OK
282 Kasan Peter SK 3 ks OK OK OK
283 POLIAK J+J SK 3 ks X X X
284 FRIMER J. SK 3 ks X X X
285 Gemeľa Štefan SK 5 ks X X X
286 Hatala Marcel SK 4 ks X X X
287 Papaj D.+ Mrlian J. SK 5 ks X X X
288 Svoreň Juraj & Lucia SK 5 ks X X X
289 Kurek Peter st.+ml. SK 4 ks X X X
290 Marčan Vladimir SK 2 ks X X X
291 Bystriansky & JT Peter SK 5 ks X X X
292 Dulovič Ladislav SK 4 ks X X X
293 Pavlik Peter SK 1 ks X X X
294 Selák Rudolf SK 2 ks X X X
295 Jenča Rastislav SK 3 ks X X X
296 Čech Ľuboslav SK 2 ks X X X
297 Durkáč Ivo SK 1 ks X X X
298 Cmorej Matúš SK 3 ks X X X
299 Prihoda František SK 1 ks X X X
300 KAŠČÁK FRANTIŠEK SK 2 ks X X X
301 Michálek + Kšenzuliak SK 5 ks X X X
302 Remšík TEAM SK 5 ks X X X
303 Fačko Vladimír SK 3 ks X X X
304 Kacian Peter Sk 3 ks X X X
305 Motyčak Ondrej SK 3 ks OK OK OK
306 Legín Peter+Štefan SK 3 ks X X X
307 ZO Šíntava SK 3 ks OK X OK
308 Crkoň+Cíbik Team SK 2 ks X X X
309 Bánovčin Jozef SK 2 ks X X X
310 Pavliček Ladislav SK 5 ks X X X
311 Sripek Pavol SK 10 ks X X X
312 Vohlárik Milan SK 5 ks X X X
313 Koňa Anton SK 2 ks X X X
314 Vavrek Miroslav SK 5 ks X X X
315 Motre Vasil UKR 3 ks X X X
Spolu:   315 1615 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX