Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Sulgan Peter SK 6 ks X X X
2 Majdák Michal SK 5 ks X X X
3 Karas Antonín CZ 3 ks X X X
4 Nochta Stefan SK 5 ks X X X
5 Jánošík Dušan SK 3 ks X X X
6 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 7 ks X X X
7 Kašuba Milan SK 5 ks X X X
8 Hlozek Josef CZ 9 ks X X X
9 Píštěk Vitezslav CZ 7 ks X X X
10 Gavalier Ján SK 6 ks X X X
11 Holicky Peter SK 5 ks X X X
12 Rybár Lubomir SK 5 ks X X X
13 Pleva Miroslav SK 6 ks X X X
14 Flimel Miroslav SK 6 ks X X X
15 Wiedermann Karol SK 10 ks X X X
16 Kušnirák Peter+Lukáš SK 4 ks X X X
17 DYNKA MIROSLAV CZ 10 ks X X X
18 Durech Ivan SK 5 ks X X X
19 Heldák Andrej SK 3 ks X X X
20 Puchovsky Anton SK 2 ks X X X
21 Macas Marek SK 3 ks X X X
22 Vadel Patrik SK 4 ks X X X
23 Mokoš Marek SK 2 ks X X X
24 Angleta František+Matúš SK 4 ks X X X
25 Čechura + Szerencsés J+J CZ 6 ks X X X
26 Čejka Václav CZ 8 ks X X X
27 Škvarka Viliam SK 4 ks X X X
28 Laš Vladimir SK 5 ks X X X
29 Team P & J SK 6 ks X X X
30 Kovac Andrej SK 4 ks X X X
31 Gerda Pavol SK 4 ks X X X
32 Balvoň Michal SK 5 ks X X X
33 Blažek Jan SK 3 ks X X X
34 Chalupa Pavol SK 3 ks X X X
35 Minárik Josef SK 2 ks X X X
36 Dobrota Ondro SK 5 ks X X X
37 Selecký Juraj SK 5 ks X X X
38 Selecký Jan SK 3 ks X X X
39 Blaško Miroslav SK 3 ks X X X
40 Pažitný Josef SK 6 ks X X X
41 Novák Pavol SK 10 ks X X X
42 Fary Peter SK 3 ks X X X
43 Štefánik + Čmarada SK 6 ks X X X
44 Adamko Ondrej SK 4 ks X X X
45 Lovič Rudolf SK 8 ks X X X
46 DVD Team Papajovci SK 9 ks X X X
47 Vesely Jan SK 3 ks X X X
48 Kadas Peter SK 5 ks X X X
49 Gaži Jozef SK 5 ks X X X
50 Holka Pavol SK 2 ks X X X
51 Percis +MK Team SK 6 ks X X X
52 Lesnický Josef SK 5 ks X X X
53 Mrlian Jan SK 5 ks X X X
54 Titko +Surový SK 5 ks X X X
55 Dzúrik Marian SK 5 ks X X X
56 Sklenár Ladislav SK 5 ks X X X
57 Vojtko Milan SK 5 ks X X X
58 Bálint E+J SK 5 ks X X X
59 Iskra Josef SK 5 ks OK X X
60 Pocedič Pavel CZ 5 ks OK X X
61 MARTON TEAM J+I MARTON SK 6 ks X X X
62 Vašíček Pavol SK 4 ks X X X
63 Robotnícka trieda SK 4 ks X X X
64 Ničovský Jan CZ 2 ks X X X
65 Kret Jiří CZ 3 ks X X X
66 Mareta Josef SK 5 ks X X X
67 Prívara Pavol SK 4 ks X X X
68 Táborský Vladimír CZ 15 ks X X X
69 Prílepok Peter SK 5 ks X X X
70 Kunštár Vladimir SK 4 ks X X X
71 Stacho Ján SK 4 ks X X X
72 Kulka Milan SK 3 ks X X X
73 Mikoláš Jíři SK 2 ks X X X
74 Kmec Jozef SK 3 ks X X X
75 Čislakova Linda SK 2 ks X X X
76 Galschneider Peter CZ 6 ks X X X
77 Studený Rudolf CZ 5 ks X X X
78 Černý Jakub CZ 5 ks X X X
79 Mayer -Jackov CZ 5 ks X X X
80 Frýba Ladislav CZ 4 ks X X X
81 Konopík Jiří CZ 8 ks X X X
82 Matre Vasil UKR 4 ks X X X
83 Hnilička M&D CZ 5 ks X X X
84 Vacek Josef CZ 10 ks X X X
85 Spilar Václav CZ 5 ks X X X
86 Smrčina David CZ 5 ks X X X
87 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks OK X X
88 Kohoutek B+M CZ 6 ks X X X
89 Labon Matúš SK 6 ks X X X
90 Smolka Jan SK 5 ks X X X
91 Hosek Peter CZ 3 ks X X X
92 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
93 Filipi Team CZ 6 ks X X X
94 Kukučka Roman+František SK 2 ks X X X
95 Ondrusek Miroslav SK 5 ks X X X
96 Walder Florian Österreich 4 ks X X X
97 PALDAN Roman SK 2 ks X X X
98 Stierka Jan SK 5 ks X X X
99 Urban Eduard SK 3 ks X X X
100 Lapáček Jan CZ 5 ks X X X
101 Maxima Josef CR 3 ks X X X
102 Dolinský Ivan SK 2 ks X X X
103 Fary Jozef Sk 3 ks X X X
104 Paračka Alojz SK 4 ks X X X
105 Maršálek Pavel CZ 5 ks X X X
106 Hybe TEAM SK 5 ks X X X
107 Haviar Miroslav SK 3 ks X X X
108 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
109 Horsák Vít CZ 4 ks X X X
110 Team Mazuch -Pintera CZ 6 ks X X X
111 Tara Pigeons CZ 3 ks X X X
112 Miklas Jan CZ 3 ks X X X
113 Poliak Josef SK 5 ks X X X
114 Sadlon Michal SK 10 ks X X X
115 Husár Milan SK 10 ks X X X
116 Bednár Team SK 6 ks X X X
117 Ratica Dušan SK 5 ks X X X
118 Skaličan Jan SK 3 ks X X X
119 Urban Simon SK 5 ks X X X
120 Fujak Ludovit SK 4 ks X X X
121 Pavlíček Ladislav SK 2 ks X X X
122 Bartošek Ladislav SK 5 ks X X X
123 Mojzeš Jaroslav SK 5 ks X X X
124 VAVREK Peter SK 3 ks X X X
125 Kacian Peter SK 3 ks X X X
126 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks X X X
127 Hojo Miroslav SK 3 ks X X X
128 Sládek Jíří CZ 5 ks X X X
129 Horák Standa CZ 4 ks X X X
130 Kotas Ladislav CZ 6 ks X X X
131 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
132 Berdychová Stanislava CZ 6 ks X X X
133 Horváth Peter SK 10 ks X X X
134 Šaradín Peter SK 4 ks X X X
135 Mažgut & Tižinec Team SK 6 ks X X X
136 Magušin G & L SK 5 ks X X X
137 Kurek Peter st.+ml. SK 4 ks X X X
138 Moravčík L + J SK 5 ks X X X
139 Čáni Ľudovit SK 5 ks X X X
140 Lach Adrian PL 10 ks X X X
141 Tempka Mariusz PL 7 ks X X X
142 Vreštiak Jan SK 4 ks X X X
143 Hudec Josef SK 4 ks X X X
144 Toman Milan SK 5 ks X X X
145 Antol+Zbin J+J SK 5 ks X X X
146 PAZÚR Milan SK 4 ks X X X
147 Smarik Dušan SK 2 ks X X X
148 Čiskák Milan+Veronika SK 2 ks X X X
149 Švarcz +Kanás SK 2 ks X X X
150 Pílek Jozef+Magdaléna SK 3 ks X X X
151 Jakubec Anton SK 3 ks X X X
152 Srníček +Kocúr SK 2 ks X X X
153 Poliak +Sivák SK 8 ks X X X
154 Bodnár Vladimir SK 6 ks X X X
155 Skrbek Marek CZ 10 ks X X X
156 Špaňúr Hubert SK 5 ks X X X
157 Špaňúr Josef SK 5 ks X X X
158 Navrátil + Jasovský SK 5 ks X X X
159 HNILIČKA + SENOHRÁBEK TEAM CZ 8 ks X X X
160 Rypak Stefan SK 5 ks X X X
161 TS Žilina Team SK 6 ks X X X
162 Gerspitzer Team ČR 4 ks X X X
163 Susienka Martin SK 5 ks X X X
164 Marguš Peter SK 3 ks X X X
165 Ivan Milan SK 3 ks X X X
166 Brzý Peter SK 5 ks X X X
167 Bánovčin Josef SK 2 ks X X X
168 Kubáček Luboš CZ 15 ks X X X
169 Vároš Jozef SK 2 ks X X X
170 Mulík TEAM SK 10 ks X X X
171 Bernatsky Robert PL 5 ks X X X
172 Gornaľ Tibor SK 3 ks X X X
173 Richtárik Milan SK 10 ks X X X
174 Macejko Luboš SK 5 ks X X X
175 Matula Štefan SK 6 ks X X X
176 Gogora Jaroslav SK 3 ks X X X
177 Hronček Peter sk 4 ks X X X
178 Štefancik Lukáš Sk 4 ks X X X
179 Jančok Ľudovít SK. 3 ks X X X
180 Pavla Ján SK. 3 ks X X X
181 Čerňanský Tibor SK 3 ks X X X
182 Augustin Michal SK 4 ks X X X
183 Jackulík Jozef SK 3 ks X X X
184 Valica J+J+Pagáč SK 3 ks X X X
185 Domagala Marian PL 5 ks X X X
186 Bartczak Leszek PL 5 ks X X X
187 Kasan Peter SK 3 ks X X X
188 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
189 Rosa Tomáš ČR 3 ks X X X
190 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
191 Vohlarik Milan SK 6 ks X X X
192 Miklosik Daniel SK 2 ks X X X
193 Motyčak Ondrej SK 2 ks X X X
194 Polak Frantisek SK 1 ks X X X
195 Ažaltovič Alojz SK 6 ks X X X
196 Miklošik Rudolf SK 3 ks X X X
197 Brohme Lars DE 5 ks X X X
198 Heinz Bretschneider DE 10 ks X X X
199 Pieper Clemens DE 5 ks X X X
200 Albrecht Matthias DE 5 ks X X X
201 Mesároš Anton SK 2 ks X X X
202 Kalinka Miroslav SK 2 ks X X X
203 Gaziova Jitka Sk 3 ks X X X
204 Rudorfer Michael Österreich 7 ks X X X
205 Jarošinec Ivan SK 5 ks X X X
206 Fábry Mudrončeková Adriána SK 2 ks X X X
207 Mrowiec Krystyna Krzysztof Pl 5 ks X X X
208 Fačko Vladimír SK 3 ks X X X
209 Bialončík Ondro SK 15 ks X X X
210 Hudák Miroslav sk 2 ks X X X
211 Minárik J+D SK 5 ks X X X
212 Košťál Josef SK 3 ks X X X
213 Bela Jan SK 2 ks X X X
214 Tocky Jan PL 5 ks X X X
215 Kasan Dušan SK 6 ks X X X
216 Maľa Stano SK 2 ks OK X X
217 Konečný Richard CZ 3 ks X X X
218 Buček +Hlaváč Team SK 4 ks X X X
219 Krela František SK 5 ks X X X
220 Dvonč Milan+Vladimír SK 5 ks X X X
221 POČAPLY - RUMBURK TEAM ČR 6 ks X X X
222 Kasan Josef SK 3 ks X X X
223 Znoj Miroslav SK 3 ks X X X
224 Hajko František SK 3 ks X X X
225 Socha Libor SK 3 ks X X X
226 Holúbek Viktor SK 6 ks X X X
227 Klonga Jaroslav SK 7 ks X X X
228 Sliz J+J SK 3 ks X X X
229 Ing.Brkal Jan SK 5 ks X X X
230 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
231 Ďuriš Tomáš SK 3 ks X X X
232 Ďuriš +Molnár SK 2 ks X X X
233 Blasko Ivan SK 5 ks X X X
234 Melicharovi Petr+David+Tomáš+Jaroslav ČR 3 ks X X X
235 Buček Eduard SK 10 ks X X X
236 Bochenczak Jan PL 5 ks X X X
237 Gabris Jozef PL 10 ks X X X
238 Bobek Stasek PL 10 ks X X X
239 Wujcak Leon PL 10 ks X X X
240 Simik Team PL 5 ks X X X
241 Smierak Team PL 5 ks X X X
242 Stopa Roman PL 7 ks X X X
243 Gratzer Marco Österreich 15 ks X X X
244 Gratzer Werner Österreich 8 ks X X X
245 Fajmon Team CZ 3 ks X X X
246 CMOREJ Team SK 5 ks X X X
247 Wiefler Alois Österreich 6 ks X X X
248 Gasser Reinhard AT 6 ks X X X
249 BÖKE TEAM DE 60 ks X X X
250 Schleifer TEAM DE 10 ks X X X
251 Škôlkár Team SK 6 ks X X X
252 Halúska Milan SK 3 ks X X X
253 Chromjak Radoslav SK 10 ks X X X
254 Nöres Kurt AT 15 ks X X X
255 Ofner Kurt AT 5 ks X X X
256 František FABIAN SK 1 ks X X X
257 Ovšák Anton SK 3 ks X X X
258 Šimko Jan SK 3 ks X X X
259 Bolcha Milan SK 4 ks X X X
260 Urbanová Dominika Sk 3 ks X X X
261 Schreiner Thomas AT 10 ks X X X
262 Koscelnik Jozef SK 5 ks X X X
263 Kogler Leopold AT 4 ks X X X
264 Lihan Peter SK 2 ks X X X
265 Bačík Ján SK 4 ks X X X
266 Talla František CZ 10 ks X X X
267 Straif Walter AT 10 ks X X X
268 Satzinger Erwin AT 3 ks X X X
269 Urban Ján Sk 3 ks X X X
270 Bindas ml. Štefan SK 2 ks X X X
271 Koprda Matus Sk 3 ks X X X
272 Team MMV Sk 4 ks X X X
273 Brohme Lars DE 10 ks X X X
274 Jasenovský Ondrej SK 3 ks X X X
275 Očenáš Inocent SK 3 ks X X X
276 Macas Stefan SK 3 ks X X X
277 Spišiakovci a Stankovenovci Team SK 5 ks X X X
278 Urban Martin Sk 3 ks X X X
279 Ondov Vladimir SK 3 ks X X X
280 Ing.Sedláček Vladimír SK 5 ks X X X
281 TEAM Šintava SK 3 ks X X X
282 VLHA JAN SK 3 ks X X X
283 Strelička Jaroslav SK 2 ks X X X
284 Macejko Rastislav SK 3 ks X X X
285 Slamka Jozef sk 2 ks X X X
286 Nutz Werner Österreich 4 ks X X X
287 Leichtfried Walter Austria 4 ks X X X
288 Leichtfried Karin Austria 4 ks X X X
289 Zatko Jozef SK 3 ks X X X
290 Ilavský Jan+Lukáš SK 7 ks X X X
291 NS Svit SK 12 ks X X X
292 Stankoven Marek SK 5 ks X X X
293 Kavčiak-Tinka Tím SK 4 ks X X X
294 Duda Přemysl CZ 5 ks X X X
295 Štrbian Jozef SK 2 ks X X X
296 Gablík Cyril SK 2 ks X X X
297 PETER BRESTANSKY SK 2 ks X X X
298 Zieba Dominik PL 6 ks X X X
299 Dumitru Johann A 5 ks X X X
300 Tamáši František SK 3 ks X X X
301 Nesvadba Petr CZ 4 ks X X X
302 Forgáč Marek SK 3 ks OK X X
303 ZO Nižná Hutka SK 12 ks X X X
304 Hutnik Jozef SK 2 ks X X X
305 Angerer Alfred DE 5 ks X X X
306 Bodnar & Vilčko Vladimir sk 6 ks X X X
307 Roman Štefan SK 4 ks X X X
308 Demesh Fedir UKR 3 ks X X X
309 Bodnar Lubo SK 5 ks X X X
310 Chmelař-Jurásek TEAM CZ 1 ks X X X
311 Čislak Team SK 2 ks X X X
312 FLY or DIE SK 3 ks X X X
313 Juriga Jaro SK 1 ks X X X
314 Jaris Jozef SK 3 ks X X X
315 Vorčin Dušan SK 3 ks X X X
316 Kočiš Štefan SK 5 ks X X X
317 Lokaj Peter SK 3 ks X X X
318 Velebný +Ondrašek SK 5 ks X X X
319 Denisa+Pepa Řehák mladší CZ 4 ks X X X
320 Kevin TEAM CZ 3 ks X X X
321 Vavrek Miroslav SK 3 ks X X X
322 Pribula Ján Sk 2 ks X X X
323 Ciesarik Jozef sk 2 ks X X X
Spolu:   323 1595 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX