Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 NOCHTA Štefan SK 5 ks OK OK OK
2 Řehák Josef CZ 4 ks OK X X
3 Majdák Michal SK 5 ks OK OK OK
4 LACIKA Dávid SK 5 ks OK OK OK
5 Dynka Miroslav CZ 10 ks OK X OK
6 Jánošík Dušan SK 3 ks OK OK OK
7 Dolná Pavlina SK 2 ks OK OK OK
8 Pazúr Milan SK 5 ks OK X OK
9 NERS JAROSLAV CZ 2 ks OK OK OK
10 Stacho Jan SK 5 ks OK X X
11 Kulka Milan SK 3 ks OK X X
12 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X X
13 Flimel Miroslav SK 8 ks OK X OK
14 Švarcz + Kanás SK 2 ks OK OK OK
15 Murárik Emil CZ 4 ks OK OK OK
16 Čampiš Milan SK 5 ks OK OK OK
17 Kašuba Milan SK 10 ks OK X OK
18 Labon Matus & Jakub SK 10 ks OK X OK
19 Durech Ivan SK 7 ks OK OK OK
20 Molnár Martin SK 3 ks OK X OK
21 TEAM Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks OK OK OK
22 Ničovský Jan CZ 2 ks OK OK OK
23 Bednar Jozef st.+ml. SK 15 ks OK X OK
24 Stieranka Jan SK 3 ks OK X OK
25 Horvath Peter SK 8 ks OK X OK
26 Demesh Fedir UKR 4 ks OK X X
27 TEAM Kavčiak+Tinka SK 6 ks OK OK OK
28 Špilar Vaclav CZ 5 ks OK OK OK
29 TEAM Frýba +Buriánek CZ 5 ks OK X OK
30 Vojtko Milan SK 5 ks OK OK OK
31 Hrehuš Jozef SK 2 ks OK X OK
32 MVDr.Dudáš Gabriel SK 2 ks OK X X
33 Tokarczyk Jan PL 5 ks OK X OK
34 Tocki Jan PL 5 ks OK OK OK
35 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
36 Gablík Cyril SK 4 ks OK X OK
37 Deischler Hubert AT 5 ks OK OK OK
38 LOFT ACADEMY CZ 10 ks OK OK OK
39 Kret Jiří CZ 2 ks OK OK OK
40 J.Varga Attila HU 4 ks OK X OK
41 Pocedič Pavel CZ 5 ks OK X OK
42 Becha Lubomír CZ 6 ks OK X OK
43 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks OK OK OK
44 Magušin G&L SK 5 ks OK X X
45 TEAM Kvasnica+ Havlíček CZ 5 ks OK OK OK
46 Luterán Marek SK 2 ks OK X X
47 Čislaková Linda SK 5 ks OK X X
48 Toman Milan SK 4 ks OK OK OK
49 Veselý Jan SK 5 ks OK OK OK
50 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 4 ks OK X OK
51 Pleva Miroslav SK 6 ks OK OK OK
52 TEAM Trebostovo SK 10 ks OK X X
53 Konopík Jiří CZ 10 ks OK X OK
54 TEAM Zuziaková +Sovičová SK 4 ks OK X OK
55 Petrášek Michal SK 8 ks OK X OK
56 Studený Rudolf CZ 5 ks OK X X
57 Droppa Július CZ 5 ks OK OK OK
58 Galschneider Peter CZ 10 ks OK OK OK
59 Bär Christian DE 6 ks OK OK OK
60 Lády Tibor HU 5 ks OK OK OK
61 Dolinský Ivan SK 3 ks OK OK OK
62 Mayer Antonín CZ 5 ks OK X OK
63 Masojidek Zdenek CZ 5 ks OK X X
64 Holický Peter SK 10 ks OK OK OK
65 Senančík Peter SK 5 ks OK X OK
66 Ilavský TEAM SK 7 ks OK X OK
67 Koscelník Jozef SK 4 ks OK X OK
68 Jarias Jozef SK 5 ks OK X OK
69 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
70 TEAM Gornal family SK 5 ks OK X X
71 Mareta Jozef SK 2 ks OK X X
72 Brzula Ondrej SK 3 ks OK OK OK
73 Lovič Rudolf SK 2 ks OK X X
74 Parčiš Jan SK 6 ks OK X OK
75 Mojzes Milan+Jaro SK 5 ks OK X OK
76 Cvaško +Bartošek SK 6 ks OK X OK
77 Poljak Jozef SK 3 ks OK X OK
78 Marton Július SK 6 ks OK OK OK
79 Koprda Matúš SK 3 ks OK X OK
80 Borčin Dušan SK 2 ks OK X OK
81 Bindas Štefan ml. SK 4 ks OK X OK
82 Černý Jakub CZ 4 ks OK X OK
83 Táborský Vladimír CZ 20 ks OK OK OK
84 Lojek Robert PL 5 ks OK X X
85 TEAM J+I SK 4 ks OK OK OK
86 Škôlkár Team SK 2 ks OK OK OK
87 Vašíček Pavol SK 6 ks OK OK OK
88 Robotnícka trieda SK 2 ks OK OK OK
89 Podhorský Mário SK 5 ks OK OK OK
90 Suchanek Milan SK 3 ks OK OK OK
91 KUSSER Jozef DE 8 ks OK OK OK
92 Šaradín Peter SK 5 ks OK X OK
93 Kotas Vladimir CZ 7 ks OK X OK
94 Bodnár &Vilčko Vladimír SK 9 ks OK X OK
95 Pažitný Jozef SK 9 ks OK X OK
96 Jarošinec Ivan SK 2 ks OK X OK
97 Kohoutek B + M CZ 5 ks OK X OK
98 Horák Stanislav CZ 2 ks OK X OK
99 Ing.RAK Jan SK 3 ks OK X X
100 Iskra Jozef SK 5 ks OK X OK
101 Kubáček Luboš CZ 10 ks OK X OK
102 Moravčík L + J SK 5 ks OK X X
103 Koma Daniel CZ 4 ks OK X OK
104 Brtáň TEAM SK 5 ks OK X OK
105 Kohut Milan SK 5 ks OK X OK
106 Ivan Miroslav CZ 5 ks OK OK OK
107 Solčany M+M SK 4 ks OK OK OK
108 Rybár Ľubomír SK 5 ks OK OK OK
109 Sadlon Michal SK 10 ks OK X OK
110 Vacek Jozef CZ 9 ks OK X X
111 Krajčík Daniel & Andrea SK 5 ks OK X OK
112 Gažiova Jitka SK 5 ks OK X OK
113 Wujcak Leon PL 10 ks OK X OK
114 Vargic František SK 5 ks OK OK OK
115 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK OK OK
116 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
117 Sušienka Martin SK 5 ks OK X OK
118 Horák Filip CZ 3 ks OK X OK
119 Walder Florian AT 3 ks OK OK OK
120 Zachensky st+ml. František SK 5 ks OK OK OK
121 Comorek Pavel SK 6 ks OK OK OK
122 PETER BRESTANSKY SK 2 ks OK OK OK
123 Bartoš Radek CZ 4 ks OK OK OK
124 Fujak Ludovit+Radoslav SK 4 ks OK OK OK
125 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X OK
126 Urban Simon SK 7 ks OK X OK
127 Ciesarik Jozef SK 4 ks OK X OK
128 Novak Andrej SK 3 ks OK OK OK
129 Puchovsky Anton SK 2 ks OK OK OK
130 Špaňúr Jozef SK 5 ks OK OK OK
131 Špaňúr Hubert SK 5 ks OK OK OK
132 Stehlík Peter SK 2 ks OK X OK
133 Lihan Peter SK 2 ks OK X OK
134 Rosa Tomáš CZ 2 ks OK OK OK
135 Richtarik Milan SK 10 ks OK X OK
136 Selecký Jan SK 5 ks OK OK OK
137 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
138 Lahký Jaroslav SK 3 ks OK OK OK
139 Havlík Antonín CZ 7 ks OK OK OK
140 Gogora Jaroslav SK 5 ks OK OK OK
141 Vrták Pavel SK 3 ks OK OK X
142 Svitek Anton SK 3 ks OK X OK
143 Kalina Viktor SK 2 ks OK OK OK
144 Juriga Jaroslav SK 1 ks OK X OK
145 Hudák Miroslav SK 2 ks OK X OK
146 ROBERT CZIPCZER SK 2 ks OK OK OK
147 Team Hrnciar Peter&Miro SK 3 ks OK OK OK
148 Miklošík Rudolf SK 3 ks OK OK OK
149 Anestik Peter SK 2 ks OK OK OK
150 ŽABKA Miroslav SK 4 ks OK X OK
151 Homola +Klačko SK 3 ks OK OK OK
152 Blanárik Peter SK 3 ks OK X OK
153 TEAM Mazuch+Pintera CZ 4 ks OK X OK
154 TEAM ANGERER DE 5 ks OK X OK
155 Mokoš -Vároš SK 5 ks OK X OK
156 Tóth Jan SK 10 ks OK OK OK
157 Lukačik Emil SK 4 ks OK X OK
158 Vasholubnik.sk SK 10 ks OK X OK
159 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
160 Ing.Brkal Jan SK 5 ks OK X OK
161 Varga Jan SK 1 ks OK X OK
162 Filipi TEAM CZ 5 ks OK OK OK
163 Beňák Vladimír SK 3 ks OK X OK
164 ŠTAUBERT ADOLF SK 4 ks OK OK OK
165 NOVODOMEC - ŠOUC SK 4 ks OK OK OK
166 Cach Josef CZ 3 ks OK OK OK
167 Minárik Jozef SK 5 ks OK X X
168 Hudec Jozef SK 5 ks OK X OK
169 Beňo Jan SK 2 ks OK X OK
170 Jackulík Jozef SK 2 ks OK X OK
171 Kováč Jozef SK 5 ks OK X OK
172 Kováč Anton SK 5 ks OK X OK
173 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
174 Figura Martin SK 2 ks OK OK OK
175 TALENT QUATRO .MATUŠKA CZ 19 ks OK OK OK
176 FABRY DUSAN SK 2 ks OK OK OK
177 Hronček Peter SK 1 ks OK OK OK
178 Sládek Roman CZ 3 ks OK X OK
179 Berdychová Stanislava CZ 4 ks OK X OK
180 Sládek Jiří CZ 3 ks OK X OK
181 Rudorfer Michael AT 20 ks OK OK OK
182 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
183 Skaličan Ján SK 2 ks OK OK OK
184 Socha Libor SK 4 ks OK OK OK
185 Štefánik + Čmarada SK 5 ks OK X OK
186 Miklošík Daniel SK 2 ks OK X OK
187 Sakala Jozef SK 3 ks OK OK OK
188 Schreiner Thomas AT 10 ks OK X OK
189 Lach Adrian Mateusz PL 7 ks OK X X
190 SG Brohme DE 10 ks OK OK OK
191 TEAM BOKE DE 6 ks OK OK OK
192 Nagelhofer Robert AT 5 ks OK X X
193 Balvoň Michal SK 6 ks OK OK OK
194 Team Drusa+Baloga SK 6 ks OK X OK
195 Žíhlavník Vladimír SK 4 ks OK X OK
196 Matula Štefan SK 6 ks OK X X
197 Gratzer Marco AT 5 ks OK X OK
198 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
199 Nowa Team AT 13 ks OK X OK
200 Nöres Kurt AT 10 ks OK X OK
201 Gratzer Werner AT 6 ks OK X OK
202 Gasser Reinhard AT 5 ks OK OK OK
203 Renhart Alfred AT 3 ks OK OK OK
204 TEAM ZO-Zubrohlava SK 33 ks OK X OK
205 Kozubal Adam PL 5 ks OK X OK
206 Dombrovsky Jerzy PL 5 ks OK X OK
207 Bella Jan SK 2 ks OK OK OK
208 Blaženec + Vaňo SK 2 ks OK OK OK
209 Greguš Ľudovít SK 2 ks OK OK OK
210 Steiner Alfred AT 15 ks OK OK OK
211 Škvarka Viliam SK 3 ks OK OK OK
212 Kováčik V.+ Mach Z. SK 2 ks OK X OK
213 Laš Vladimír SK 9 ks OK X OK
214 Pavla Jan SK 3 ks OK OK OK
215 Jurica Miroslav SK 4 ks OK X OK
216 Novák Matej SK 5 ks OK OK OK
217 Pinčáková Veronika SK 4 ks OK OK OK
218 Urban Eduard SK 2 ks OK OK OK
219 Lesnický Jozef SK 5 ks OK X OK
220 Celine Sun +Skrbek Marek Čína 10 ks OK X OK
221 Vavro Michal SK 2 ks OK X OK
222 Vreštiak Jan SK 4 ks OK X X
223 Tomášovce Sokol SK 5 ks OK OK OK
224 Angleta Matúš+František SK 3 ks OK OK OK
225 Straif Walter AT 10 ks OK OK OK
226 Machů Erik CZ 2 ks OK OK OK
227 Smolka Jan SK 2 ks OK X OK
228 Varmus M.-79loft Sk 5 ks OK X OK
229 Wiefler Alois AT 5 ks OK X OK
230 Ištvan Marek SK 7 ks OK OK OK
231 Steirer Heinz AT 5 ks OK X OK
232 Chovan Jano SK 6 ks OK OK OK
233 Fabian František SK 3 ks OK OK OK
234 SZABÓ Attila HU 4 ks OK OK OK
235 PÁVA Zoltán HU 5 ks OK OK OK
236 Kasan Jozef SK 3 ks OK X X
237 Stopa Roman PL 6 ks OK X OK
238 Šimko Jan SK 3 ks OK OK OK
239 Selecký Juraj SK 3 ks OK OK OK
240 PUSZTAI László HU 4 ks OK OK OK
241 Fary Peter SK 3 ks OK OK OK
242 Kostolný Jaroslav SK 4 ks OK OK OK
243 Josefík Ivan CZ 2 ks OK X OK
244 Fary Jozef SK 4 ks OK OK OK
245 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks OK OK OK
246 Kasan Peter SK 3 ks OK OK OK
247 POLIAK J+J SK 2 ks OK X OK
248 FRIMER Július SK 3 ks OK X X
249 Kujaník TEAM SK 4 ks OK OK OK
250 Hatala Marcel SK 5 ks OK X OK
251 Nezgoda Team PL 5 ks OK X OK
252 Rak Marcin PL 5 ks OK X OK
253 Štach Vladimír CZ 5 ks OK OK OK
254 Svoreň Juraj & Lucia SK 5 ks OK X X
255 Ekelhardt Rosi AT 2 ks OK OK OK
256 Tempka Mariusz PL 1 ks OK X X
257 Nagi Bogdan PL 4 ks OK X OK
258 Holúbek Viktor SK 7 ks OK X OK
259 Degúľ Jozef SK 3 ks OK OK OK
260 Marčan Vladimir SK 2 ks OK OK OK
261 Bystriansky & JT Peter SK 3 ks OK X OK
262 Rötzer & Garcia AT 5 ks OK X OK
263 Gruber Lubomír CZ 0 ks OK OK OK
264 Gruber Simon CZ 3 ks OK OK OK
265 Mišúň Pavol SK 1 ks OK X OK
266 Sedlák Rudolf SK 2 ks OK X OK
267 Jenča Rastislav SK 3 ks OK X OK
268 Čech Ľuboslav SK 3 ks OK X OK
269 Durkáč Ivo SK 1 ks OK X OK
270 Bouchal Martin CZ 1 ks OK OK OK
271 KAŠČÁK FRANTIŠEK SK 2 ks OK OK OK
272 Cetl Jiří CZ 4 ks OK X OK
273 Remšík TEAM SK 5 ks OK X OK
274 Fačko Vladimír SK 3 ks OK X OK
275 Ševčík Ľubomír Sk 1 ks OK OK OK
276 Team Ratsch Germany DE 3 ks OK OK OK
277 Motyčak Ondrej SK 3 ks OK OK OK
278 Bulejčík Jozef SK 1 ks OK X OK
279 Maršálek Pavel CZ 3 ks OK X OK
280 Urlberger Karl DE 5 ks OK OK OK
281 Jakubčík Petr CZ 2 ks OK OK OK
282 Legín Peter+Štefan SK 3 ks OK OK OK
283 ZO Šíntava SK 3 ks OK X OK
284 Crkoň+Cíbik Team SK 2 ks OK X OK
285 Eckhardt Markus AT 6 ks OK X X
286 Poláček Milan CZ 4 ks OK OK OK
287 Krhovják Zlatomír CZ 1 ks OK OK OK
288 Prílepok Peter SK 6 ks OK X X
289 Vohlárik Milan SK 6 ks OK X OK
290 PREVÍT TEAM CZ 8 ks OK OK OK
291 MILOTA MILAN CZ 4 ks OK OK OK
292 Bretschneider Heinz DE 5 ks OK OK OK
293 Koňa Anton SK 2 ks OK X OK
294 Vollnhofer Dominik AT 5 ks OK X OK
295 Costner Team CZ 3 ks OK X X
296 Čipera J+M CZ 0 ks OK OK OK
297 Dvořák Tomáš CZ 0 ks OK X OK
298 TEAM Pitone+Vielahn DV 9 ks OK OK OK
299 Carsten Erdwien DV 3 ks OK OK OK
300 TEAM Christoph Muller DV 4 ks OK X OK
301 TEAM Schenker Hans+Simon DV 8 ks OK OK OK
302 SG Gronemeier/Groll DV 4 ks OK OK OK
303 Schrader Gerhard DV 2 ks OK OK OK
304 TEAM Pahnke +Gockel DV 11 ks OK OK OK
305 EVERT DRITAN DV 2 ks OK OK OK
306 TEAM Waldeck G.Martin DV 2 ks OK OK OK
307 TEAM Waldeck Wegner DV 2 ks OK OK OK
308 TEAM Kuhn Tonikum DV 3 ks OK OK OK
309 TEAM Waldeck Kading DV 2 ks OK OK OK
310 TEAM Waldeck Nasemann DV 2 ks OK OK OK
311 TEAM Waldeck Grotecke DV 2 ks OK OK OK
312 TEAM Waldeck Pogodda DV 2 ks OK OK OK
313 TEAM Waldeck Knebel DV 2 ks OK OK OK
314 TEAM Mari DV 5 ks OK OK OK
315 TEAM Waldeck Siedle DV 2 ks OK OK OK
316 TEAM Waldeck Wandrach DV 2 ks OK OK OK
317 TEAM Waldeck BOKE DV 2 ks OK OK OK
318 TEAM LANGE DV 3 ks OK X X
319 Rypák Štefan SK 2 ks OK OK OK
320 Helt Stefan SK 2 ks OK OK OK
321 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
322 Kacian Peter SK 3 ks OK OK OK
323 Baran Roman SK 2 ks OK OK OK
324 Hricik Juraj SK 3 ks OK X X
325 Team Mlatko+Jasenovský SK 5 ks OK X X
Spolu:   325 1504 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX