Oficjalna strona wyścigu
facebook tatry derby
telefon: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Lista uczestników w stacji prób


N.s. Nazwa Obywatelstwo Liczba gołębi Dostarczone Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Konopík Jiří CZ 12 ks X X X
2 Ners Jaroslav CZ 6 ks X X X
3 Ničovský Jan CZ 2 ks X X X
4 Team Labon Matúš & Jakub SK 24 ks X X X
5 Toman. Milan. SK 2 ks X X X
6 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
7 Gabris Jozef PL 6 ks X X X
8 Záchenský F+F SK 6 ks OK X OK
9 Baštrnák Jaroslav CZ 6 ks X X X
10 Žličař Roman CZ 12 ks X X X
11 Tempka Mariusz + Kamrat PL 12 ks X X X
12 Faragó Zoltán HUNG 4 ks OK X OK
13 Sedlak Vladislav CZ 3 ks X X X
14 Las Vladimir SK 6 ks X X X
15 J.Varga Attila HUNG 6 ks OK X OK
16 Žíhlavník Vladimír SK 6 ks X X X
17 Krempler Herbert AT 5 ks X X X
18 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
19 Kohoutek B.+ M. CZ 6 ks X X X
20 Táborský Vladimír CZ 24 ks X X X
21 Team P+N+L HUNG 6 ks X X X
22 Nochta Stefan SK 10 ks OK X OK
23 Jasovský Jozef & Ľubomír SK 12 ks OK X X
24 Čampiš Milan SK 6 ks X X X
25 Kašuba Richard SK 4 ks X X X
26 Bratia Uherkovi CZ 6 ks X X X
27 Kašuba +Zemam SK 6 ks X X X
28 Luhový M+M Team SK 12 ks OK X OK
29 Team Bielek Family M+J+J SK 6 ks X X X
30 Team Čechura + Serencses J+J CZ 6 ks X X X
31 Team Nickel Krause DE 5 ks X X X
32 Vargicovci Fero + Ľubka SK 6 ks X X X
33 Blažek Petr CZ 20 ks X X X
34 Svoboda Bohumil CZ 4 ks X X X
35 Rorat Tomasz PL 6 ks X X X
36 Miroslav Severa CZ 6 ks X X X
37 Bochenczak Jan PL 20 ks X X X
38 PoRaPi . PL 6 ks X X X
39 Witeska Arkadiusz PL 6 ks X X X
40 Kozlowski Mateusz PL 6 ks X X X
41 Beno Jan SK 2 ks X X X
42 Bechyně Radek CZ 8 ks OK OK OK
43 Veselý Jan SK 3 ks X X X
44 Ďurech Ivan SK 4 ks X X X
45 Sládek Jiří CZ 10 ks X X X
46 Berdychová Stislava CZ 10 ks X X X
47 Kotas Vladimír CZ 6 ks X X X
48 Team Matuta Drabiscak SK 8 ks X X X
49 Marčan Lukáš+Vladimír SK 10 ks X X X
50 Sklenar Ladislav SK 5 ks X X X
51 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X OK
52 Kavčiak Vladimír SK 5 ks X X X
53 Gazdík Tibor SK 10 ks X X X
54 B&C TEAM SK 6 ks X X X
55 Vrábel +Griga SK 5 ks X X X
56 Novák Pavel SK 6 ks OK OK OK
57 Gezun Dušan SK 3 ks X X X
58 Team Jelesnia PL 1 ks OK X OK
59 Wierznicki Jarek PL 6 ks X X X
60 KAMAS TEAM SK 5 ks X X X
61 C.Schwam+ M.Wiesnet DE 12 ks OK X OK
62 Michal Václav CZ 3 ks X X X
63 Magušin G&L SK 6 ks X X X
64 Neznámy Holubár SK 6 ks X X X
65 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
66 Pajta Vladimír SK 12 ks X X X
67 Gemeľa Štefan SK 12 ks X X X
68 Hatala Marcel SK 5 ks X X X
69 Koscelník Jozef SK 6 ks X X X
70 Bumba Jiří CZ 3 ks X X X
71 Kirschová Jana CZ 4 ks X X X
72 Bébr Pavel CZ 10 ks X X X
73 Urban Šimon SK 3 ks X X X
74 Trúchly Milan SK 5 ks OK X OK
75 Srebnicki Team PL 6 ks X X X
76 Pleva Miroslav + Peter SK 6 ks X X X
77 Kasan Slávo SK 5 ks X X X
78 Kasan Dušan+Jozef SK 6 ks X X X
79 Pleško Štefan SK 6 ks X X X
80 Lady Tibor HUNG 6 ks X X X
81 Spišák Miroslav SK 2 ks X X X
82 Gallo Milan SK 2 ks X X X
83 Horvath Peter SK 12 ks OK OK OK
84 Kavčiak Samo Šimo SK 3 ks X X X
85 Roman Štefan SK 5 ks X X X
86 Fuják Radoslav+Ľudovít SK 5 ks X X X
87 Stacho Jan SK 6 ks X X X
88 Fary Šimon SK 3 ks X X X
89 Urbaś Paweł PL 6 ks X X X
90 Harniš Team SK 2 ks X X X
91 Para Stanislav PL 6 ks OK X OK
92 Bystriansky Peter SK 2 ks X X X
93 Lovič Rudolf SK 5 ks OK X X
94 Perún Racing Team SK 3 ks X X X
95 Labanc Slavomír SK 7 ks X X X
96 Sakala Jozef SK 4 ks X X X
97 Šuchaň + Tabernausová K+K Ján SK 6 ks X X X
98 Flimel Miroslav SK 6 ks X X X
99 Prílepok Peter SK 6 ks X X X
100 V.Fabian +V.Dobrovolschi SK 10 ks X X X
101 Kalanin Jozef SK 3 ks X X X
102 MARTON TEAM J & I SK 6 ks X X X
103 Rybár Ľubomir SK 3 ks X X X
104 Duda Jaroslav + Xavier SK 5 ks X X X
105 Holzknecht Rudolf SK 6 ks X X X
106 Košta Celestín SK 6 ks OK X OK
107 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
108 TEAM Kajami CZ 6 ks X X X
109 Team Young Flyers Senohrábek CZ 6 ks OK OK OK
110 Vreštiak Jan SK 5 ks X X X
111 Žiak Jozef SK 2 ks X X X
112 Baniari Augustín SK 2 ks X X X
113 Pavla Jan SK 4 ks X X X
114 Legin Štefan SK 2 ks X X X
115 Košťál Jozef SK 3 ks X X X
116 Team Filipi CZ 2 ks X X X
117 Novotný Petr CZ 8 ks OK OK OK
118 Maľa Stano SK 2 ks X X X
119 MILITARY EXTRÉM SK 6 ks X X X
120 ČIERNY ZDENEK SK 1 ks OK X OK
121 Szabó Csongor HUNG 6 ks X X X
122 Becha Lubomír CZ 6 ks X X X
123 Knap Piotr USA 6 ks X X X
124 Piwowarczyk Adrian PL 6 ks X X X
125 Skrbek Marek CZ 12 ks X X X
126 Kubáček Luboš CZ 12 ks X X X
127 VÍTOVEC P + M CZ 6 ks X X X
128 MILOTA MILAN CZ 6 ks X X X
129 Bársony Mihály HUNG 6 ks X X X
130 MIJAD TEAM SK 6 ks X X X
131 Varmus M79 Loft SK 3 ks X X X
132 Kaňuk Patrik SK 6 ks X X X
133 Misak Dusan SK 2 ks X X X
134 Škvarka Viliam SK 5 ks X X X
135 Ing.Brkal Jan SK 6 ks X X X
136 Lekeš Luděk CZ 3 ks X X X
137 LUKAČOVIČ DANIEL SK 5 ks X X X
138 Bartek Królikowski PL 1 ks X X X
139 Suchitra Alexander SK 3 ks X X X
140 TEAM ŠULC + RUBEY CZ 6 ks X X X
141 Kras Martin SK 4 ks X X X
142 DOLINSKY + ANTAL IVAN + PETER SK 6 ks OK X OK
143 Farbiar Marian SK 2 ks X X X
144 Pusztai László HUNG 6 ks X X X
145 Kováč Andrej SK 5 ks X X X
146 Truksa Vítězslav CZ 5 ks X X X
147 Majdák Michal SK 4 ks X X X
148 Stefanik+Karel+Cisarik . SK 4 ks X X X
149 Bartoš Radek CZ 2 ks X X X
150 Team - Lisková SK 6 ks X X X
151 Jarošinec TEAM SK 6 ks X X X
152 Holický Rostislav CZ 6 ks X X X
153 Zátroch Peter SK 5 ks X X X
154 Pavliček LACO- MAREK SK 3 ks X X X
155 Molnár Martin SK 3 ks X X X
156 Duriš Lubomír SK 5 ks X X X
157 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
158 Beňák Vladimír SK 6 ks X X X
159 Klimčík Anton SK 6 ks X X X
160 Kocian Milan CZ 4 ks X X X
161 Rudorfer Michael AT 10 ks X X X
162 Kočiš Stanislav SK 3 ks X X X
163 Štaubert ADOLF sk 2 ks OK OK OK
164 BESKYD MASTERS SK 6 ks X X X
165 Úradník Anton SK 2 ks X X X
166 Úradník Peter SK 2 ks X X X
167 Viglidan Peter & Monika HUNG 6 ks X X X
168 A & R TEAM Boháč SK 6 ks X X X
169 Bastl Jozef CZ 6 ks X X X
170 Bodnar Lubo SK 30 ks X X X
171 Pitas Michal PL 6 ks X X X
172 Kučera Vladimir CZ 6 ks X X X
173 Pietras Bartolomej PL 6 ks X X X
174 Drzazga Jerzy PL 6 ks X X X
175 Hofman KARL DE 12 ks OK OK OK
176 L&L Team SK 22 ks OK X OK
177 Dzialak Team PL 6 ks X X X
178 Mariusz Ankus PL 6 ks X X X
179 Super Golab. pl PL 6 ks X X X
180 Božik Anton SK 3 ks X X X
181 Ľahký+ Pavlík SK 3 ks X X X
182 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
183 Kowal & Murzyn PL 12 ks X X X
184 JP SNV TEAM SK 6 ks X X X
185 Tarvan team Tarvan CZ 3 ks OK OK OK
186 Pustaj Roman SK 12 ks X X X
187 Soukup Miloslav CZ 3 ks X X X
188 Kyzek Peter SK 5 ks X X X
189 TEAM LASKOWA PL 6 ks OK X X
190 Ilin Costel-Nicusor RO 6 ks OK OK OK
191 Kováč Jozef ml. SK 5 ks X X X
192 Nicko Raf PL 6 ks X X X
193 Veselovský Ivan SK 3 ks X X X
194 Kmoško Jaroslav SK 3 ks X X X
195 Jakubčík Petr CZ 3 ks X X X
196 Hricík, Luterán - Tím Juraj, Marek SK 4 ks X X X
197 Varga Jan SK 3 ks X X X
198 Bollo Július SK 4 ks OK OK OK
199 PIETRAS RACING TEAM PL 7 ks X X X
200 Sedlák Eugen SK 5 ks X X X
201 Selecký Juraj SK 3 ks OK OK OK
202 Team Štefan & Maxi Jakubkovci SK 10 ks X X X
203 Šimko Jan SK 3 ks OK OK OK
204 Adamkovič Miroslav SK 4 ks X X X
205 BRACIA POTOCZNY PL 2 ks X X X
206 Krajci Július SK 3 ks X X X
207 DVDE Papajovci + Senohrábek SK 2 ks OK X X
208 Kardas TEAM PL 9 ks OK X X
209 TEAM K SK 10 ks X X X
210 Maciaszek Rafal PL 5 ks X X X
211 Team Janowiak Majda PL 5 ks OK X X
212 Matkowski Marek PL 7 ks X X X
213 HEYER Rafał PL 13 ks X X X
214 Kardas Grzegorz PL 3 ks OK X X
215 Wierzbiak Henryk PL 5 ks OK X X
216 Michalcik Vladimir SK 6 ks X X X
217 Cmarada Rudko SK 6 ks X X X
218 Pocedič Pavel CZ 3 ks X X X
219 ŠTAFEN Jan SK 8 ks X X X
220 Brinkmann Henrik DE 5 ks X X X
221 ANTOL + ZBIN J+J SK 5 ks X X X
222 TEAM 02312 SK 3 ks X X X
223 Čislák Alex SK 2 ks X X X
224 Vašíček Pavel SK 6 ks X X X
225 Bella Jan SK 3 ks X X X
226 Kalousek S+M SK 3 ks X X X
227 Dorinský Jan + Jakub SK 3 ks OK X OK
228 Team Miyagi SK 6 ks OK X OK
229 Bjorn Ove Helgesen NO (Norway) 8 ks OK OK OK
230 R+R Team Dorinsky Sk 3 ks OK OK OK
231 Maksi Viliam SK 4 ks OK X OK
232 Team Weis DE 6 ks OK OK OK
233 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN DE 12 ks OK X OK
234 PEDRO PORTO PORTUGAL 12 ks OK X OK
235 Moller Andreas DE 6 ks OK X OK
236 Z.Z.Z. TEAM SK 10 ks X X X
237 WINGS 2 WIN PORTUGAL 3 ks OK X OK
238 Štefániková Mária SK 6 ks X X X
239 Team Ovšak +Konš SK 5 ks X X X
240 Maziarz Racing Team A PL 12 ks OK X X
241 Maziarz Racing Team B PL 12 ks OK X X
242 Maziarz Racing Team C PL 12 ks OK X X
243 Bieniek Family Švedsko 12 ks X X X
244 Pienszke Szymon PL 6 ks OK OK OK
245 Osko Hubert PL 6 ks OK X OK
246 MATEO . PL 12 ks X X X
247 JASKULSCY R.K.K.A. PL 6 ks X X X
248 STEPNIEWSKI L.K.K. PL 6 ks OK X X
249 SYCHOWSCY Family Loft PL 12 ks X X X
250 Kurek TRIO SK 6 ks OK X OK
251 RAPUTA MICHAL CZ 5 ks X X X
252 VANHEE A & M . BELG 6 ks X X X
253 Pilný Anton SK 3 ks X X X
254 Gôt Dušan SK 2 ks X X X
255 TEAM BEKYZOMA SK 5 ks OK X OK
256 Novodomec Souc SK 5 ks OK X OK
257 Spišiak Martin SK 3 ks X X X
258 Berešík-BUKOVAN Palko SK 6 ks X X X
259 Macej Martin SK 5 ks X X X
260 Urlberger Karl DE 4 ks OK OK OK
261 Kučera Miloš SK 12 ks OK X OK
262 Štrbian Jozef SK 3 ks X X X
263 MOHAMEDE RIDA GZOULY Maroko 17 ks OK X X
264 Gudz TEAM DE 5 ks OK X OK
265 Minárik Jozef SK 3 ks X X X
266 Kantorowicz Tomasz PL 3 ks OK X X
267 Neubauer Uwe DE 6 ks OK OK OK
268 Rzadkowski Dawid PL 3 ks OK X X
269 Pažitný Jozef SK 3 ks OK OK OK
270 Pfoh Hubert DE 5 ks OK X X
271 Familie Soellner DE 14 ks OK X OK
272 Kielbasa Andrzej PL 6 ks OK X X
273 Kuruc Marian SK 8 ks X X X
274 Šálek Roman CZ 6 ks X X X
275 Janoščík M+J+M SK 3 ks OK X OK
276 Dubiel Tomasz PL 6 ks X X X
277 Kubaliak Vladimír SK 3 ks X X X
278 Lassak Peter SK 3 ks X X X
279 Vojtko Milan SK 3 ks X X X
280 Team J&A SK 4 ks X X X
281 Selecky JAN SK 6 ks X X X
282 Klauz Attila HUN 5 ks X X X
283 FRIMER Július SK 4 ks X X X
284 Brzula Ondrej Slovensko 3 ks OK X OK
285 MWG Carpatia & EDE Zygmunt Polska 10 ks OK X OK
286 Jendrichovský Peter Slovensko 10 ks X X X
287 Fabian František SK 2 ks X X X
Razem:   287 1729 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - Żadna część strony nie może być rozpowszechniane ani kopiowane bez zgody.
Created by GrayFOX