facebook tatry derby FCI GrandPrix
Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 EVIN Peter & Noemi SK 5 ks OK X X
2 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks OK X X
3 Magušin G&L SK 5 ks OK X X
4 Hatala Marcel SK 5 ks OK X X
5 Bjalončík Ondrej SK 10 ks OK X X
6 Pleško Štefan SK 5 ks OK X X
7 Celine Sun+ Skrbek Marek CZ 6 ks OK X X
8 Flimel Miroslav SK 6 ks OK X X
9 Kubáček Lubomír CZ 10 ks OK X X
10 Masoidek Zdenek CZ 4 ks OK X X
11 Pajta Vladimír SK 0 ks OK X X
12 Stacho Jan SK 5 ks OK X X
13 Kasan Jozef SK 3 ks OK X X
14 Brtáň M+M+M SK 10 ks OK X X
15 Kolodzej Jozef SK 6 ks OK X X
16 Lenka TEAM SK 5 ks OK X X
17 Roman TEAM SK 5 ks OK X X
18 Hudec Jozef SK 4 ks OK X X
19 Dena Team SK 5 ks OK X X
20 Ďuriš TEAM SK 5 ks OK X X
21 Gratzer Marco AT 5 ks OK X X
22 Z.Z.Z - Team SK 10 ks OK X X
23 Bochenczak Jan PL 6 ks OK X X
24 Čislak Team SK 10 ks OK X X
25 HELMAR Team SK 7 ks OK X X
26 Kunštár Vladimír SK 5 ks OK X X
27 Prílepok Peter SK 6 ks OK X X
28 Adamko Ondrej + Slavo SK 4 ks OK X X
29 Mruz L + J SK 5 ks OK X X
30 Martis Lubomir SK 5 ks OK X X
31 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
32 Waga Bogdan PL 6 ks OK X X
33 Rak Jan SK 4 ks OK X X
34 Bodi József HU 6 ks OK X X
35 Vojtko Jozef SK 1 ks OK X X
36 COBA TEAM POLAND 10 ks OK X X
37 Jendrichovsky Peter SK 5 ks OK X X
38 Thailand Elite Center - Sparta 300 Thajsko 6 ks OK X X
39 SG Pedrazz /Traut DE 6 ks OK X X
40 Toman Milan SK 4 ks OK OK OK
41 SZABÓ Attila HU 5 ks OK X OK
42 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks OK X OK
43 Nochta Štefan SK 4 ks OK X OK
44 DOLINSKÝ IVAN SK 5 ks OK OK OK
45 Jánošík+Vadel Team SK 5 ks OK X OK
46 TEAM K + K CZ 1 ks OK X OK
47 Smolka Ján SK 5 ks OK X OK
48 ĎURECH IVAN SK 3 ks OK OK OK
49 ĎURECHOVÁ ĽUBKA SK 1 ks OK OK OK
50 VESELÝ JAN SK 5 ks OK OK OK
51 Ivan Miroslav CZ 6 ks OK X OK
52 Mičenec Miroslav SK 3 ks OK X OK
53 Kurek TRIO SK 6 ks OK X OK
54 Hrabovský František SK 5 ks OK X OK
55 Murárik Emil CZ 3 ks OK OK OK
56 Bella J + D SK 4 ks OK OK OK
57 Kulik Premysl CZ 5 ks OK X OK
58 Kašuba Richard SK 2 ks OK X OK
59 Kašuba + Zeman CZ 5 ks OK X OK
60 Rybár Ľubomír SK 5 ks OK OK OK
61 Pavčo + Miškovič Team SK 6 ks OK X OK
62 Sekulová Silvia SK 2 ks OK X OK
63 VALIGA Anton SK 5 ks OK X OK
64 Haluzka Martin SK 5 ks OK X OK
65 Haluzková Helenka SK 5 ks OK X OK
66 Berdychová + MIKROP CZ 5 ks OK X OK
67 Kotas Vladimír CZ 14 ks OK X OK
68 Zaspal Antonín CZ 5 ks OK X OK
69 Smalík Martin SK 5 ks OK X OK
70 SLÁDEK + MIKROP CZ 5 ks OK X OK
71 Pleva Miroslav + Peter SK 9 ks OK OK OK
72 Urban Šimon SK 5 ks OK X OK
73 Iskra Jozef SK 4 ks OK X OK
74 Marčan Vladimír SK 10 ks OK X OK
75 Škvarka Viliam SK 5 ks OK OK OK
76 ŠTAFEN Jan SK 5 ks OK OK OK
77 Roch Peter SK 2 ks OK OK OK
78 Becha Lubomír CZ 5 ks OK X OK
79 Vojtko Milan SK 5 ks OK X OK
80 Team Hrnčiar Miroslav&Peter SK 5 ks OK OK OK
81 Sušienka Martin SK 3 ks OK X OK
82 Špilar Václav CZ 3 ks OK OK OK
83 Minárik Jozef SK 5 ks OK X OK
84 Husák Peter CZ 3 ks OK X OK
85 Motyčák Ondrej SK 2 ks OK OK OK
86 Drexlerová Helena SK 2 ks OK OK OK
87 ŽABKA Miroslav SK 4 ks OK X OK
88 Bretschneider Heinz DE 9 ks OK OK OK
89 Team LION SK 5 ks OK X OK
90 Marčan Lukáš SK 5 ks OK X OK
91 Žličař Roman CZ 7 ks OK OK OK
92 Kohoutek B.+ M. CZ 5 ks OK X OK
93 Filipi TEAM CZ 5 ks OK OK OK
94 VARGA J.Attila HU 4 ks OK X OK
95 Bindas Štefan ml. SK 4 ks OK X OK
96 Gazdik Tibor SK 5 ks OK X OK
97 Fuják Radoslav+Ľudovít SK 5 ks OK OK OK
98 Roman Štefan SK 5 ks OK X OK
99 BCHB TEAM SK 6 ks OK OK OK
100 Varmus M.79loft SK 5 ks OK X OK
101 Viglidán Ágoston&Lásló HU 4 ks OK X OK
102 Bartoš Radek CZ 2 ks OK OK OK
103 Blanárik Peter SK 5 ks OK X OK
104 Ing.Brkal Jan SK 5 ks OK X OK
105 Beňák Vladimír SK 5 ks OK X OK
106 Tempka Mariusz PL 5 ks OK X OK
107 Gabris Jozef PL 5 ks OK X OK
108 Tóth Jan SK 10 ks OK X OK
109 Klausman Ladislav SK 2 ks OK OK OK
110 Socha Libor SK 4 ks OK X OK
111 Kováč Jozef st. SK 5 ks OK OK OK
112 Kováč Andrej SK 7 ks OK X OK
113 Kováč Jozef ml. SK 7 ks OK OK OK
114 Macejko Lubomír SK 3 ks OK X OK
115 Taborský Vladimír CZ 20 ks OK X OK
116 Pavla Jan SK 4 ks OK OK OK
117 Vreštiak Jan SK 5 ks OK X OK
118 Plačko Jozef SK 5 ks OK X OK
119 Lovič Rudolf SK 5 ks OK X OK
120 Dolná-Dolný Team SK 2 ks OK X OK
121 Beno Jan SK 2 ks OK X OK
122 Richtarik Milan SK 15 ks OK X OK
123 Marton Team- J&I SK 5 ks OK OK OK
124 Vašíček Pavol SK 10 ks OK OK OK
125 Vasil Janko SK 3 ks OK OK OK
126 Švec Jozef SK 10 ks OK X OK
127 Fary Jozef SK 4 ks OK X OK
128 Novák Pavel SK 5 ks OK OK OK
129 Kratochvíl Duan CZ 5 ks OK OK OK
130 Kukučka+Štefánik TEAM SK 6 ks OK OK OK
131 OLAJEC + HRMO SK 2 ks OK X OK
132 Smalík Kamil SK 5 ks OK X OK
133 SPJAMA TEAM SK 5 ks OK X OK
134 Sklenar Ladislav SK 6 ks OK X OK
135 Mareta Jozef SK 3 ks OK X OK
136 Bollo Július SK 2 ks OK OK OK
137 Gratzer Werner AT 5 ks OK X OK
138 Nöres Kurt AT 6 ks OK X OK
139 Adamov Branislav SK 5 ks OK X OK
140 Ofner Kurt AT 5 ks OK X OK
141 Steirer Heinz AT 3 ks OK X OK
142 Kusser Josef DE 8 ks OK OK OK
143 Korec Jozef st.+ml. SK 4 ks OK OK OK
144 Bastl Jozef CZ 5 ks OK OK OK
145 TEAM Jania - Lach PL 12 ks OK X OK
146 Urlberger Karl DE 5 ks OK OK OK
147 Kasan Dušan SK 3 ks OK OK OK
148 Konopík Jiří CZ 10 ks OK X OK
149 Maľa Stano SK 2 ks OK OK OK
150 Ovšák+Konš SK 5 ks OK X OK
151 Vohlárik Milan SK 8 ks OK X OK
152 Slavík Václav CZ 4 ks OK X OK
153 Horák Filip CZ 4 ks OK X OK
154 Kavčiak Vladimír SK 5 ks OK X OK
155 Kavčiak Samko + Šimon SK 5 ks OK X OK
156 Suriak Ján SK 2 ks OK X OK
157 BRACIA POTOCZNY PL 6 ks OK X OK
158 Brohme TEAM DE 10 ks OK OK OK
159 Fačko Vladimír SK 4 ks OK X OK
160 Payk Waldemar DE 5 ks OK OK OK
161 Nutz Werner AT 5 ks OK X OK
162 Kahr Manuela AT 5 ks OK X OK
163 Urban Eduard SK 2 ks OK X OK
164 ZACHENSKY F+F SK 2 ks OK X OK
165 HOKEJKY CZ/SK CZ 10 ks OK OK OK
166 Eco-Team Opole PL 3 ks OK OK OK
167 Galschneider Peter CZ 6 ks OK X OK
168 MIJAD Team SK 2 ks OK X OK
169 Hriník Miroslav SK 3 ks OK X OK
170 Rudorfer Michael AT 10 ks OK X OK
171 GURGUL KAZIMIERZ PL 5 ks OK X OK
172 Steiner Alfred AT 14 ks OK OK OK
173 Herynek Jiří CZ 2 ks OK OK OK
174 Balvoň Michal SK 5 ks OK X OK
175 Hricik Juraj SK 6 ks OK OK OK
176 Gasser Reinhard AT 5 ks OK OK OK
177 MaziarzRacingTeam PL 12 ks OK X OK
178 Sedlák Peter SK 3 ks OK X OK
179 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks OK X OK
180 Puchovsky Anton SK 2 ks OK X OK
181 Vítovec Pavel + Marcela CZ 5 ks OK OK OK
182 MILOTA MILAN CZ 4 ks OK OK OK
183 G-YARD LOFT PL 5 ks OK X OK
184 Čechura + Szerencsés J+J TEAM CZ 6 ks OK OK OK
185 Václav L + P SK 5 ks OK OK OK
186 ŚLĄSKI TEAM PL 6 ks OK X OK
187 Struhačka Ivan SK 10 ks OK X OK
188 Majdák Michal SK 3 ks OK OK OK
189 Jan Šuchaň + Tabernausová K+K SK 7 ks OK X OK
190 SG Karl-Heinz & Ralph Schielfer DE 14 ks OK X OK
191 Mayer Antonín CZ 5 ks OK X OK
192 Team LACH PL 4 ks OK X OK
193 Selecký Juraj SK 5 ks OK OK OK
194 Molnár Martin SK 3 ks OK X OK
195 László - Molnár HU 3 ks OK OK OK
196 Jarošinec Ivan SK 3 ks OK X OK
197 Selecký Ján SK 5 ks OK OK OK
198 Blahovsky + Hnilička Team CZ 5 ks OK X OK
199 Rispan Milan SK 2 ks OK OK OK
200 TARANA+MATYS SK 2 ks OK X OK
201 Varga Jan SK 2 ks OK OK OK
202 Luhový Miroslav SK 5 ks OK X OK
203 Przywara Marek PL 6 ks OK X OK
204 Wrobel Michał & Patryk PL 12 ks OK OK OK
205 Hriník František SK 5 ks OK X OK
206 Vigh Tibor HU 5 ks OK X OK
207 Luhový + Horemuž SK 6 ks OK X OK
208 Viglidán Jáger Mónika HU 6 ks OK X OK
209 Demko Jozef SK 2 ks OK X OK
210 Prívara Pavol SK 4 ks OK X OK
211 Križanovič Jozef SK 2 ks OK X OK
212 Boke Jurgen DE 5 ks OK X OK
213 Ivan Milan SK 4 ks OK X OK
214 Štefaniková Mária SK 2 ks OK X OK
215 Zivic Aleksandar&Ilija AT 5 ks OK OK OK
216 Podhorsky Team SK 10 ks OK OK OK
217 Zaduban Anton SK 4 ks OK X OK
218 Paiš Klement SK 4 ks OK X OK
219 Pažitný Jozef SK 4 ks OK X OK
220 Šaradín Peter SK 5 ks OK X OK
221 Buček Edo SK 7 ks OK X OK
222 ŠADLÁK VENDELÍN + ANDREJ SK 4 ks OK X OK
223 Gažiová Jidka SK 4 ks OK X OK
224 Parčiš Jan SK 5 ks OK X OK
225 Chovanec Kamil SK 3 ks OK X OK
226 Šofranko Igor SK 4 ks OK X OK
227 Volentier Vladimír SK 2 ks OK X OK
228 Ivanko & Degro SK 7 ks OK OK OK
229 Krajci Július SK 3 ks OK OK OK
230 Štrbian Jozef SK 2 ks OK X OK
231 Weis Jan DE 6 ks OK OK OK
232 STAUBERT ANTAL ADOLF SK 4 ks OK OK OK
233 Bechyně Radek CZ 3 ks OK X OK
234 B&C Team SK 2 ks OK OK OK
235 Bielek Racing Team SK 9 ks OK X OK
236 Bučo Peter SK 3 ks OK X OK
237 Žíhlavník Vladimír SK 5 ks OK X OK
238 Černý-Kadlec CZ 5 ks OK X OK
239 Hornacek & Baláž SK 5 ks OK X OK
240 Jozef Šedivý SK 4 ks OK OK OK
241 Božik Anton SK 3 ks OK OK OK
242 Abrahám Jan SK 3 ks OK OK OK
243 Lesnický Jozef SK 4 ks OK X OK
244 Balkonový Odchov CZ 3 ks OK OK OK
245 Pitas M & M Team PL 5 ks OK X OK
246 Team Ilavský &Feri,Neto,Janči SK 4 ks OK X OK
247 Cák Vladimír SK 4 ks OK X OK
248 Dvožák Jiří CZ 5 ks OK X OK
249 Gablík Cyril SK 3 ks OK X OK
250 Fiala Alexander +Tomáš Slovensko 5 ks OK OK OK
251 Brzuľa Ondrej SK 3 ks OK X OK
252 KADO & KERMIT PL 5 ks OK X OK
253 Kasan František SK 3 ks OK OK OK
254 Forgáč Marek SK 5 ks OK X OK
255 M+M+M TEAM SK 5 ks OK X OK
256 Kopas Michal Slovensko 5 ks OK OK OK
257 Gemeľa Štefan SK 5 ks OK X OK
258 BRÜHL MARTIN DE 5 ks OK OK OK
259 Helt Štefan SK 1 ks OK X OK
260 Koleň Vladimír SK 1 ks OK X OK
261 Tomek Jindrich CZ 3 ks OK OK OK
262 Tompa F an. Q SLO 1 ks OK X OK
263 WENZ Alfred AT 5 ks OK OK OK
264 Dr.Deischler & W.Eberhart AT 5 ks OK OK OK
265 Dudáš Gabriel SK 4 ks OK OK OK
266 Griga Matuš Sk 2 ks OK X OK
267 Lamačka & Bagín SK 2 ks OK OK OK
268 Laštík Štefan SK 1 ks OK OK OK
269 Vraňare TEAM SK 4 ks OK X OK
270 R&Z&R TEAM SK 3 ks OK X OK
271 Baštrnák Jaroslav ČR 2 ks OK OK OK
272 Šimko Jan SK 5 ks OK OK OK
273 Duda Přemysl CZ 4 ks OK X OK
274 Team Ratsch DE 4 ks OK OK OK
275 Dr. Ohnesorge DE 5 ks OK OK OK
276 Team Tonikum + Boke DE 5 ks OK X OK
277 TEAM WALDECK 1 DE 5 ks OK X OK
278 TEAM WALDECK 2 DE 5 ks OK OK OK
279 TEAM WALDECK 3 DE 2 ks OK X OK
280 TEAM MA-RI-NO DE 5 ks OK OK OK
281 TEAM WIBA 1 DE 5 ks OK OK OK
282 TEAM WIBA 2 DE 5 ks OK OK OK
283 Muller Christoph DE 5 ks OK OK OK
284 Pfefferkorn Konrad DE 3 ks OK OK OK
285 WAZ 1 TEAM DE 5 ks OK OK OK
286 WAZ 2 TEAM DE 3 ks OK OK OK
287 Ries Gunter DE 5 ks OK OK OK
288 Wassmuth Team 1 DE 5 ks OK OK OK
289 Wassmuth Team 2 DE 1 ks OK OK OK
290 Below and Friends Team DE 5 ks OK OK OK
291 Dietmar Kaiser Team 1 DE 5 ks OK OK OK
292 Dietmar Kaiser Team 2 DE 5 ks OK OK OK
293 Pitone - Vielahn + Abrams Team DE 5 ks OK OK OK
294 Yusuf Gelmis DE 2 ks OK OK OK
295 KLAUZ Benedek HUNG 1 ks OK OK OK
296 KOMÁROM FORTUNA HU 6 ks OK OK OK
297 R.de LEEUW NL 5 ks OK X OK
298 Comb. Hoefnagels - Beens NL 5 ks OK OK OK
Spolu:   298 1458 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX