Oficiálne stránky závodu telefón: +421 907_ 282 233
e-mail: tatry.test@gmail.com
sk pl de en hu
Zoznam účastníkov testovacej stanice


P.č. Meno Národnosť Počet holubov Dodané Dodaný rodokmeň Dodaný preukaz
1 Řehák Josef CZ 6 ks X X X
2 Klonga Jaroslav SK 6 ks X X X
3 Majdák Michal SK 3 ks X X X
4 Dynka Miroslav CZ 10 ks X X X
5 Jánošík Dušan SK 3 ks X X X
6 Vadel Patrik SK 3 ks X X X
7 Pazúr Milan SK 5 ks X X X
8 NERS JAROSLAV CZ 2 ks X X X
9 Stacho Jan SK 5 ks X X X
10 Kulka Milan SK 3 ks X X X
11 Kunštár Vladimír SK 5 ks X X X
12 Flimel Miroslav SK 8 ks X X X
13 Švarcz + Kanás SK 2 ks X X X
14 Čampiš Milan SK 5 ks X X X
15 Kašuba Milan SK 10 ks X X X
16 Labon Matus & Jakub SK 10 ks X X X
17 Durech Ivan SK 8 ks X X X
18 Kočiš Štefan SK 10 ks X X X
19 TEAM Čechura + Szerencsés J + J CZ 6 ks X X X
20 Ničovský Jan CZ 2 ks X X X
21 Bednar Jozef st.+ml. SK 15 ks X X X
22 Vavro Michal SK 3 ks X X X
23 TEAM Kavčiak+Tinka SK 6 ks X X X
24 Špilar Vaclav CZ 5 ks X X X
25 TEAM Frýba +Buriánek CZ 6 ks X X X
26 Vojtko Milan SK 6 ks X X X
27 Smarik Dušan SK 2 ks X X X
28 MVDr.Dudáš Gabriel SK 3 ks X X X
29 Takarczyk Jan PL 5 ks X X X
30 Tocki Jan PL 6 ks X X X
31 ANTOL +ZBIN J+J SK 5 ks X X X
32 Gablík Cyril SK 6 ks X X X
33 Bjalončík Ondrej SK 10 ks X X X
34 LOFT ACADEMY CZ 20 ks X X X
35 Kret Jiří CZ 3 ks X X X
36 J.Varga Attila HU 4 ks X X X
37 Pocedič Pavel CZ 5 ks X X X
38 Becha Lubomír CZ 5 ks X X X
39 Kratochvíl Dušan CZ 5 ks X X X
40 Magušin G&L SK 5 ks X X X
41 Kvasnica Team CZ 6 ks X X X
42 Luterán Marek SK 2 ks X X X
43 Čislaková Linda SK 5 ks X X X
44 Toman Milan SK 4 ks X X X
45 Veselý Jan SK 5 ks X X X
46 Jasovský Jozef + Ľubomír SK 5 ks X X X
47 Pleva Miroslav SK 6 ks X X X
48 TEAM Trebostovo SK 4 ks OK X X
49 Konopík Jiří CZ 10 ks X X X
50 Zuziaková Veronika SK 3 ks X X X
51 Petrášek Michal SK 10 ks X X X
52 Studený Rudolf CZ 5 ks X X X
53 Droppa Július CZ 5 ks X X X
54 Lády Tibor HU 5 ks X X X
55 Mayer Antonín CZ 5 ks X X X
56 Masojidek Zdenek CZ 5 ks X X X
57 Bálint E + J SK 5 ks X X X
58 Ilavský TEAM SK 7 ks X X X
59 Koscelník Jozef SK 6 ks X X X
60 Jarias Jozef SK 3 ks X X X
61 Novák Pavel SK 5 ks X X X
62 TEAM Gornal family SK 5 ks X X X
63 Mareta Jozef SK 5 ks X X X
64 Brzula Ondrej SK 3 ks X X X
65 Lovič Rudolf SK 2 ks X X X
66 Parčiš Jan SK 10 ks X X X
67 Mojzes Milan+Jaro SK 3 ks X X X
68 Bartošek Ladislav SK 5 ks X X X
69 Poljak Jozef SK 4 ks X X X
70 Koprda Matúš SK 3 ks X X X
71 Borčin Dušan SK 3 ks X X X
72 Bindas Štefan ml. SK 3 ks X X X
73 Motre Vasil UKR 3 ks X X X
74 Táborský Vladimír CZ 10 ks X X X
75 Bartko Miroslav SK 5 ks X X X
76 Vašíček Pavol SK 4 ks X X X
77 Podhorský Mário SK 5 ks X X X
78 Suchanek Milan SK 3 ks X X X
79 Hronček Peter SK 5 ks X X X
80 Šaradín Peter SK 5 ks X X X
81 Lapáček Jan CZ 5 ks X X X
82 Kotas Vladimir CZ 5 ks X X X
83 Bodnár &Vilčko Vladimír SK 10 ks X X X
84 Jarošinec Ivan SK 2 ks X X X
85 Kohoutek B + M CZ 5 ks X X X
86 Lihan Peter SK 2 ks X X X
87 Brodziansky Jozef SK 2 ks X X X
88 Kmec Jozef SK 3 ks X X X
89 Iskra Jozef SK 5 ks X X X
90 Kubáček Luboš CZ 10 ks X X X
91 Kristiňak Peter SK 3 ks X X X
92 Moravčík L + J SK 5 ks X X X
93 Koma Daniel CZ 5 ks X X X
94 Brtáň TEAM SK 5 ks X X X
95 Kohut Milan SK 5 ks X X X
96 Svoboda +Lekeš CZ 5 ks X X X
97 Solčany M+M SK 4 ks X X X
98 Rybár Ľubomír SK 5 ks X X X
99 Vacek Jozef CZ 6 ks X X X
100 Krajčík Daniel & Andrea SK 5 ks X X X
101 Mazgut Vladimír SK 5 ks X X X
102 Gažiova Jitka SK 5 ks X X X
103 Wujcak Leon PL 10 ks X X X
104 DVD Team Papajovci SK 5 ks OK X X
105 Blažek Jan SK 5 ks X X X
106 Sušienka Martin SK 5 ks X X X
107 Skokan Pavel CZ 3 ks X X X
108 Vlk Miro SK 5 ks X X X
109 Walder Florian AT 4 ks X X X
110 Čejka Václav CZ 6 ks X X X
111 Bartoš Radek CZ 4 ks X X X
112 Fujak Ludovit+Radoslav SK 4 ks X X X
113 Gazdik Tibor SK 5 ks X X X
114 Urban Simon SK 5 ks X X X
115 Ciesarik Jozef SK 4 ks X X X
116 Novak Andrej SK 3 ks X X X
117 Špaňúr Jozef SK 5 ks X X X
118 Špaňúr Hubert SK 5 ks X X X
119 Stehlík Peter SK 2 ks X X X
120 Kovalčík Adam SK 3 ks X X X
121 Rosa Tomáš CZ 4 ks X X X
122 Richtarik Milan SK 10 ks X X X
123 Selecký Jan SK 5 ks X X X
124 Lahký Jaroslav SK 4 ks X X X
125 Havlík Antonín CZ 7 ks X X X
126 Gogora Jaroslav SK 3 ks X X X
127 Vrták Pavel SK 3 ks X X X
128 Svitek Anton SK 3 ks X X X
129 Kalina Viktor SK 2 ks X X X
130 Kadas Peter SK 5 ks X X X
131 Hudák Miroslav SK 2 ks X X X
132 ROBERT CZIPCZER SK 2 ks X X X
133 Team Hrnciar Peter&Miro SK 2 ks X X X
134 Miklošík Rudolf SK 3 ks X X X
135 KYZEK Stefan SK 2 ks X X X
136 Homola +Klačko SK 3 ks X X X
137 Blanárik Peter SK 5 ks X X X
138 TEAM Mazuch+Pintera CZ 6 ks X X X
139 TEAM Hnilička+Senohrábek CZ 5 ks X X X
140 Mokoš Team SK 5 ks X X X
141 Tóth Jan SK 5 ks X X X
142 Lukačik Emil SK 5 ks X X X
143 Fuka Jaroslav CZ 4 ks X X X
144 Zaspal Antonín CZ 5 ks X X X
145 Ing.Brkal Jan SK 5 ks X X X
146 Ďuriš L+T SK 4 ks X X X
147 Filipi TEAM CZ 5 ks X X X
148 Cach Josef CZ 3 ks X X X
149 Minárik Jozef SK 5 ks X X X
150 Hudec Jozef SK 5 ks X X X
151 Šutinský Pavol SK 5 ks X X X
152 Beňo Jan SK 2 ks X X X
153 Jackulík Jozef SK 3 ks X X X
154 Kováč Jozef SK 5 ks X X X
155 Kováč Anton SK 5 ks X X X
156 Kasan Dušan SK 4 ks X X X
157 Figura Martin SK 3 ks X X X
158 Africa Loft Matuska . CZ 15 ks X X X
159 FABRY DUSAN SK 2 ks X X X
160 Pavlik Pavel SK 2 ks X X X
161 Gavalier Jan SK 3 ks X X X
162 Berdychová Stanislava CZ 5 ks X X X
163 Sládek Jiří CZ 5 ks X X X
164 Rudorfer Michael AT 7 ks X X X
165 Maľa Stano SK 2 ks X X X
166 Skaličan Ján SK 2 ks X X X
167 Socha Libor SK 4 ks X X X
168 Štefánik + Čmarada SK 5 ks X X X
169 Miklošík Daniel SK 3 ks X X X
170 Sakala Jozef SK 3 ks X X X
171 Schreiner Thomas AT 12 ks X X X
172 Lach Adrian Mateusz PL 5 ks X X X
173 SG Brohme DE 15 ks X X X
174 Germany - DE 100 ks X X X
175 Leichtfried Karin AT 6 ks X X X
176 Team Drusa+Baloga SK 6 ks X X X
177 Žíhlavník Vladimír SK 4 ks X X X
178 Matula Štefan SK 6 ks X X X
179 Gratzer Marco AT 12 ks X X X
180 Ofner Kurt AT 6 ks X X X
181 Nowa Team AT 15 ks X X X
182 Nöres Kurt AT 10 ks X X X
183 Gratzer Werner AT 6 ks X X X
184 Gasser Reinhard AT 4 ks X X X
185 Renhart Alfred AT 3 ks X X X
186 TEAM ZO-Zubrohlava SK 35 ks X X X
187 Macejko Lubomír SK 5 ks X X X
188 Macejko Rastislav SK 5 ks X X X
189 Bella Jan SK 4 ks X X X
190 Blaženec + Vaňo SK 6 ks X X X
191 Greguš Ľudovít SK 2 ks X X X
192 Steiner Alfred AT 6 ks X X X
193 Škvarka Viliam SK 3 ks X X X
194 Pílek Jozef+Magdaléna SK 2 ks X X X
195 Kováčik V.+ Mach Z. SK 2 ks X X X
196 Laš Vladimír SK 5 ks X X X
197 Pavla Jan SK 3 ks X X X
198 Jurica Miroslav SK 4 ks X X X
199 Novák Matej SK 5 ks X X X
200 Pinčáková Veronika SK 4 ks X X X
201 Urban Eduard SK 2 ks X X X
202 Lesnický Jozef SK 5 ks X X X
203 Celine Sun +Skrbek Marek Čína 10 ks X X X
204 Valiga Anton SK 5 ks X X X
205 Guniš Marian SK 5 ks X X X
206 Tomášová Adela SK 5 ks X X X
207 Vreštiak Jan SK 4 ks X X X
208 Angleta Matúš SK 3 ks X X X
209 Straif Walter AT 10 ks X X X
210 Machů Erik CZ 2 ks X X X
211 Smolka Jan SK 3 ks X X X
212 Varmus M.-79loft Sk 5 ks X X X
213 Wiefler Alois AT 6 ks X X X
214 Ištvan Marek SK 5 ks X X X
215 Steirer Heinz AT 2 ks X X X
216 Chovan Jano SK 6 ks X X X
217 Fabian František SK 3 ks X X X
218 SZABÓ Attila HU 4 ks X X X
219 Kasan Jozef SK 3 ks X X X
220 Diko Milan SK 3 ks X X X
221 Šimko Jan SK 3 ks X X X
222 Selecký Juraj SK 3 ks X X X
223 Kostolný Jaroslav SK 3 ks X X X
224 Puszkéty Team CZ 5 ks X X X
225 POLIAK J+J SK 3 ks X X X
226 FRIMER J. SK 3 ks X X X
227 Gemeľa Štefan SK 5 ks X X X
228 Hatala Marcel SK 4 ks X X X
229 Nezgoda Team PL 6 ks X X X
230 Papaj D.+ Mrlian J. SK 5 ks X X X
231 ILIN CNN PIGEONS RO 5 ks X X X
232 Dobrovski Jerey PL 5 ks X X X
233 Svoreň Juraj & Lucia SK 5 ks X X X
234 Kurek Peter st.+ml. SK 4 ks X X X
235 Kozuba Adam PL 5 ks X X X
236 Nagi Bogdan PL 5 ks X X X
237 Wladyka Marian PL 5 ks X X X
238 Mezyk Waclaw PL 5 ks X X X
239 Marčan Vladimir SK 2 ks X X X
240 Bystriansky & JT Peter SK 5 ks X X X
241 Dulovič Ladislav SK 4 ks X X X
242 Rötzer Franz AT 4 ks X X X
243 Rötzer Franz Austria 4 ks X X X
244 Gruber Lubomír CZ 3 ks X X X
245 Gruber Simon CZ 3 ks X X X
246 Pavlik Peter SK 1 ks X X X
247 Selák Rudolf SK 2 ks X X X
248 Jenča Rastislav SK 3 ks X X X
249 Čech Ľuboslav SK 2 ks X X X
250 Durkáč Ivo SK 1 ks X X X
251 Cmorej Matúš SK 3 ks X X X
252 Prihoda František SK 1 ks X X X
253 KAŠČÁK FRANTIŠEK SK 2 ks X X X
254 Cetl Jiří CZ 5 ks X X X
255 Michálek + Kšenzuliak SK 5 ks X X X
256 Remšík TEAM SK 5 ks X X X
257 Fačko Vladimír SK 3 ks X X X
258 Kacian Peter Sk 3 ks X X X
259 Team Ratsch Germany DE 4 ks X X X
260 Baránek Jozef CZ 1 ks X X X
261 Maršálek Pavel CZ 2 ks X X X
262 Jakubčík Petr CZ 2 ks X X X
263 Legín Peter+Štefan SK 3 ks X X X
264 Crkoň+Cíbik Team SK 2 ks X X X
265 Eckhardt Markus AT 6 ks X X X
266 Bánovčin Jozef SK 2 ks X X X
267 Pavliček Ladislav SK 5 ks X X X
268 Poláček Milan CZ 4 ks X X X
269 Krhovják Zlatomír CZ 1 ks X X X
270 Sripek Pavol SK 10 ks X X X
271 Vohlárik Milan SK 5 ks X X X
272 PREVÍT TEAM CZ 8 ks X X X
273 MILOTA MILAN CZ 4 ks X X X
274 Bretschneider Heinz DE 10 ks X X X
275 Koňa Anton SK 2 ks X X X
276 Vavrek Miroslav SK 5 ks X X X
277 Vollnhofer Dominik Österreich 5 ks X X X
278 Costner Team CZ 3 ks X X X
279 Čipera J+M CZ 3 ks X X X
280 NOCHTA Štefan SK 5 ks OK OK OK
281 LACIKA Dávid SK 5 ks OK OK OK
282 Murárik Emil CZ 4 ks OK OK OK
283 Stieranka Jan SK 3 ks OK X OK
284 Horvath Peter SK 8 ks OK X OK
285 Galschneider Peter CZ 10 ks OK OK OK
286 Bär Christian DE 6 ks OK OK OK
287 Dolinský Ivan SK 3 ks OK OK OK
288 Holický Peter SK 10 ks OK OK OK
289 Marton Július SK 6 ks OK OK OK
290 TEAM J+I SK 4 ks OK OK OK
291 Škôlkár Team SK 2 ks OK OK OK
292 Robotnícka trieda SK 2 ks OK OK OK
293 Pažitný Jozef SK 4 ks OK X OK
294 Sadlon Michal SK 10 ks OK X OK
295 Vargic František SK 5 ks OK OK OK
296 Zachensky st+ml. František SK 5 ks OK OK OK
297 PETER BRESTANSKY SK 2 ks OK OK OK
298 Fary Peter SK 3 ks OK OK OK
299 Puchovsky Anton SK 2 ks OK OK OK
300 Minarčik Dušan SK 2 ks OK X OK
301 Anestik Peter SK 2 ks OK OK OK
302 Beňák Vladimír SK 3 ks OK X OK
303 ŠTAUBERT ADOLF SK 4 ks OK OK OK
304 NOVODOMEC - ŠOUC SK 4 ks OK OK OK
305 Balvoň Michal SK 6 ks OK OK OK
306 Tomášovce Sokol SK 5 ks OK OK OK
307 PÁVA Zoltán HU 5 ks OK OK OK
308 PUSZTAI László HU 4 ks OK OK OK
309 Fary Jozef SK 4 ks OK OK OK
310 FARAGÓ Zoltán HU 3 ks OK OK OK
311 Kasan Peter SK 3 ks OK OK OK
312 Štach Vladimír CZ 5 ks OK OK OK
313 Motyčak Ondrej SK 3 ks OK OK OK
314 Urlberger Karl DE 5 ks OK OK OK
315 ZO Šíntava SK 3 ks OK X OK
Spolu:   315 1615 ks

agrolens     magusin
vanrobaeys  www.holubarskepotreby.sk

Copyright © 2011 tatry-derby.sk - žiadna časť stránky nemôže byť rozširovaná, alebo reprodukovaná bez predchádzajúceho súhlasu.
Created by GrayFOX